Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Samochod z Anglii jakie koszta.


heluś

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie wpadlem na taki pomysl. Bede w Anglii w wakacje i zastanawialem sie czy nie kupic samochodu, tam. Jak patrzylem na ebayu to a4 z silnikiem 1.9 tdi 110 KM z 98 r. mozna dostac nawet za 2000 funtow, co nie jest cena wcale wysoka, bo na polskie to jest 11500, czyli po wszystkim powinno wyjsc i tak taniej niz sprowadzajac samochod z Niemiec. Jednak nalezy do tego doliczyc oplaty przy rejestracji. I oczywiscie koszta przerobki. Czy ktos orientuje sie gdzie takie cos sie wykonuje i przede wszystkim za ile? Czy w a4 jest to mozliwe bez problemu? Czy trzeba ciac sciany grodziowe, czy wystarczy je odkrecic? I ile zajmuje taka przerobka? Prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to ściana grodziowa jest spawana lub zgrzewana, ile przróbka to nie wiem, ale poszukaj auta z kierą po normalnej stronie :grin: widziałem takie egzempalarze tam na miejscu i za dobrą kase,powodzenia w poszukiwaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeróbka duzo kosztuje, zeby zarejstrowac u nas to pewnie musisz miec przerobione, a oplaty w angli sa kosmiczne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś Ode mnie przywiózł A6 2000 1,9 Tdi na full wypasie i wyszło go to 30 tyś z przeróbką,jezdzi sie normalnie nic nie stuka nie puka ,przekładka byla robiona w Krakowie i caly koszt razem z częsciami 8 tyś,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zrobili to konkretnie to nie powinno, a 8 tys za przerobke to troche duzo jak na moja kieszen, ale ogolnie a6 tanio wyszlo. Jak patrzylem na a4 to ceny w anglii to tak okolo 1500-2000 funciakow za rocznik 99 wiec moze i by sie oplacalo. Tylko ze ja na mechanice nie znam sie zbyt dobrze wiec nie chcialbym na wlasna reke wybierac i sie w cos wpieprzyc zeby potem sobie pluc w twarz, Juz postanowilem to znajomy mi sprowadzi cos dobrego z niemiec:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz przerobic to jest sporo pracy !!! generalnie lepiej poszukac w angli z kierownica po lewej bo tez takie sa !!! moj kolega przerabial u jakiegos mechanika instalacje trzeba przerobic kable na druga strone przlozyc boczki drzwi bo sterownie juz nawet lustrekami czy szybkami po drugiej ! sama skrzynia jest ustawiona normalnie czyli potrezbowal bys caly uklad kierowniczy i kokpit mozna dostac na allegro !! koszt jaki go wyszedl to ok3500zl

proszę zajrzeć do działu Newbie, ale odkopałeś starocia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj znajomy tez sprowadzil A6 i przerobil za 6k zl. ale fakt robil to u znajomego mechanika. ale powiedzial ze nigdy wiecej takiej glupoty nie zrobi. po przerobce wszystko trzeszczalo latalo itd idp. a co najgorsze mial straszne problemy ze sprzedaniem jego bo nikt anglika nie chce. jednym zdaniem: daruj sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz przerobic to jest sporo pracy !!! generalnie lepiej poszukac w angli z kierownica po lewej bo tez takie sa !!! moj kolega przerabial u jakiegos mechanika instalacje trzeba przerobic kable na druga strone przlozyc boczki drzwi bo sterownie juz nawet lustrekami czy szybkami po drugiej ! sama skrzynia jest ustawiona normalnie czyli potrezbowal bys caly uklad kierowniczy i kokpit mozna dostac na allegro !! koszt jaki go wyszedl to ok3500zl

pozatym lusterka, reflektory, wycieraczki, tunel srodkowy, ... pewnie na tym się nie kończy. naprawdę szkoda zachodu bo aby auto było dobrze zrobione to wyjdzie nawet chyba drożej.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drozej moze i nie wyjdzie ale prawie to samo moze mniej o 2tys zł.

W tamtym roku chcialem wracac Vectra mialem nagrana przerobke, ale sie rozmyslilem.

Nie warto sie klopotac ze wszystkim. Koszt takiej przerobki w moim miescie od zaleznosci marki 5-7 tys zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...