Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zasieg pilota-problem rozwiązany


daro84.pl

Rekomendowane odpowiedzi

nawet po wymianie na nową jest słaby zasięg a żeby otworzyć szyby z pilota to praktycznie trzeba trzymać jego przy samym aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie zostawiłem ten temat, bo auto mam u mechanika. jak odbiorę i będzie lepsza pogoda to poszukam i podłubię przy tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet po wymianie na nową jest słaby zasięg a żeby otworzyć szyby z pilota to praktycznie trzeba trzymać jego przy samym aucie

bo tak ma być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet po wymianie na nową jest słaby zasięg a żeby otworzyć szyby z pilota to praktycznie trzeba trzymać jego przy samym aucie

bo tak ma być

No nie wiem czy tak ma być, bo mi szyby otwiera z odległości 15-20 metrów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszczę CI Bromchit, ja muszę dotykać szyby pilotem i tak miałem od samego początku, pomimo wymian baterii.

nie rozumiem, dlaczego niby ma tak być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giede jak ci się uda ogarnąć temat to daj znać,interesuje mnie gdzie jest ta antena i gdzie ona wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giede jak ci się uda ogarnąć temat to daj znać,interesuje mnie gdzie jest ta antena i z kąt ona wychodzi
Giede a tobie pomogło? I gdzie jest ta wiązka z anteno

Chłopie, chociaż trochę podstaw gramatyki byś zachował bo mnie aż krew zalewa jak to czytam... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj już się tak nie czepiajcie, wielu połyka litery lub je przestawia w słowach, ale poprostu jak się szybko pisze to tak się dzieje. Już nie wspomnę o szyku w zdaniach i interpunkcji. sorki za ot :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet po wymianie na nową jest słaby zasięg a żeby otworzyć szyby z pilota to praktycznie trzeba trzymać jego przy samym aucie

bo tak ma być

No nie wiem czy tak ma być, bo mi szyby otwiera z odległości 15-20 metrów. :wink:

Masz instrukcje obsługi do A4? Jeśli nie to masz cytat:

Ze względów bezpieczeństwa otwieranie i zamykanie okien pilotem zdalnego sterowania można przeprowadzić tylko z odległości około 2 metrów od samochodu.

Więc nie wiem jak udało Ci sie to zwiększyć do 20m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj już się tak nie czepiajcie, wielu połyka litery lub je przestawia w słowach, ale poprostu jak się szybko pisze to tak się dzieje. Już nie wspomnę o szyku w zdaniach i interpunkcji. sorki za ot :hi:

oj nie kolego, tutaj problemem nie jest połykanie liter czy przestawianie ich, tutaj jest po prostu brak znajomości elementarnej gramatyki języka polskiego i mnie osobiście to bardzo mocno razi.

Co do pilota, u mnie jeśli chodzi o domykanie szyb to tak jak napisał poprzednik, działa z około 2-3m chociaż szczerze przyznam, że nie próbowałem zamykać okien z większych odległości natomiast zamykanie czy otwieranie samochodu i z 30m mi działa po włożeniu nowej baterii, wystarczy dotknąć metalowej części kluczyka językiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet po wymianie na nową jest słaby zasięg a żeby otworzyć szyby z pilota to praktycznie trzeba trzymać jego przy samym aucie

bo tak ma być

No nie wiem czy tak ma być, bo mi szyby otwiera z odległości 15-20 metrów. :wink:

Masz instrukcje obsługi do A4? Jeśli nie to masz cytat:

Ze względów bezpieczeństwa otwieranie i zamykanie okien pilotem zdalnego sterowania można przeprowadzić tylko z odległości około 2 metrów od samochodu.

Więc nie wiem jak udało Ci sie to zwiększyć do 20m.

Dziś specjalnie sprawdziłem i u mnie też spokojnie z 20metrów mogę otwierać i zamykać szybki z pilota :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daro84 może być słaby styk bateria-blaszki. Przeczyść delikatnie blaszki styku baterii i delikatnie je podegnij. Pilot powinien działać z min 15metrow - łącznie z otwieraniem /zamykaniem szyb.

Yogi3000, instrukcja mówi prawdę - "ze względów bezpieczeństwa" - to nie to samo z jakiej odległości działa pilot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...