Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT


daro84.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jedyny serwis w którym się znają i można bez strachu zostawić auto mieści się na zabłudowskiej 41

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę panowie też z Białegostoku, w chwili wolnej będę musiał również oddać komuś by to sprawdzili mi, jeśli oddacie to w czyjeś ręce w białym to podzielcie się opinią, co u was było nie tak, jaki koszt itp ;) Byłbym wdzięczny czy jest sens w ogóle oddawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile pokazuje Ci przepływka? U mnie 85 i zastanawiam się czy wymieniać czy jeszcze poiczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile pokazuje Ci przepływka? U mnie 85 i zastanawiam się czy wymieniać czy jeszcze poiczekać

a czyściłeś ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ten serwis tani nie jest ale bankowo będziesz miał zrobione dobrze i nie zapłacisz za coś co nie było wymieniane co u nas jest bardzo częstym zjawiskiem, ja tam serwisowałem swoje 2 passaty i teraz w audicy wymieniałem wariator zero problemów a nie jak u innych po pare razy jeżdzić i reklamować i oczywiście winnego nie ma

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile pokazuje Ci przepływka? U mnie 85 i zastanawiam się czy wymieniać czy jeszcze poiczekać

a czyściłeś ? :)

Czyściłem 2 lata temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile pokazuje Ci przepływka? U mnie 85 i zastanawiam się czy wymieniać czy jeszcze poiczekać

a czyściłeś ? :)

Czyściłem 2 lata temu

oj mordeczko po 2 latach przeczyścił bym znowu, i podejmował decyzje kupna jak czyszczenie nic nie da :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak zrobię. Jakiś specjalny środek do tego polecasz czy benzyna estrakcyjna wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobione.miałem jakas nieszczelność w gruszce.samochod postawiłem tam gdzie doradził kolega ZALDAR .widac chłop ma pojęcia o naszych altkach ..troszkę pogadaliśmy o tym motorze wiec polecam ale ceny jak na moje oko KOSMOS...coż no ale cos za cos ;)Na dniach wymienie jeszcze przepływke i zobaczymy jak teraz się zbierać biedzie ;) mam nadzieje ze lepiej bo właśnie ten Pan z serwisu powiedział ze jeszcze przepływka do wymiany.Podmieniał na swoja sprawna i powiedział ze inna jazda . ;) już nie mogę się doczekać ;)

Można wiedzieć ile zapłaciłeś za taki interes? Sam jestem z Białego i mam podobne problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pytanie głupie ale jednak, membrana znajduje się w kierownicy powietrza czy tej gruszce na dole ? dziś sprawdziłem i zero ruchu dźwigni i czytając to forum chcę wiedzieć co kupić choć jutro siąde i posprawdzam przewody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gruszce, mam ten sam problem jutro zabieram się do sprawdzania po pracy...

kolega świetnie to opisał krok po kroku w tym temacie. przedostatni post.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/136244-b6-alt-zespol-napedu-regulacji-kierownica-powietrza/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy te węże od podciśnienia idące od gruszki mają jakiś numer? Czy są to po prostu węże od podciśnienia? Mam 1 dziurawy i chciałbym wymienić i zastanawiam się na jakie. Czy to po prostu może być zwykły gumowy wężyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w serwisie kupujesz na metry, ściągasz i w każdym sklepie motoryzacyjnym kupujesz też na metry tylko taniej

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...