Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki kolor felg????????


McGiver

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro pasuje Ci czerń to wal czerń :wink: Kolor zawsze można zmienić jak Ci się odwidzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ten RSik :kox:

Miszczu, dałbyś rade trysnąć te felgi na biało? relingi w chrom i lusterka jeszcze, i wstawic fotke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białe pasuja ale do S4 lub RS w razacym kolorze ale nie do A4

dawaj czarny lub ciemny grafit w macie i bedzie ok

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

znalazłem dwa auta z białymi felgami

i za :facepalm:

audis4avant1.jpg

santorinwhite.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i felgi poszły do renowacji :) w poniedziałek po długim weekendzie do odbioru :) Czarny grafit w metaliku będzie + nowe dekielki na gładko. Jak odbiore zapodam fotki.

---------- Post dopisany 06-05-2013 at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 00:03 ----------

No myślałem że mnie QRW*^&^%^&&^^&&%%&**^&%$%^&^%$%^&**&^%$#$% jak zobaczyłem moje fele po odmalowaniu. Miał być czarny grafit pomalowali na szary antracyt bo im sie kartki pojebły.

Zdj_cie0333.jpg

---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

Jutro rano mają być w czarnym graficie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na fotki na samochodzie ;) Powinny wyglądać ciekawie przy Twoim lakierze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bag:

dokładnie

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

No to czekamy na fotki na samochodzie ;) Powinny wyglądać ciekawie przy Twoim lakierze :naughty:

nom, chyba: ciekawe kto to pomalował :)

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

moze nie bedzie zle wygladalo :wink:

źle na pewno nie, co najwyżej TRAGICZNIE :bag:

---------- Post dopisany 08-05-2013 at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 23:43 ----------

No i po korekcie barwy :kox: bedzie piknie panocki a nie :bag: CZARNY GRAFIT PÓŁMAT

Zdj_cie0335.jpg

---------- Post dopisany 09-05-2013 at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2013 at 12:20 ----------

Tak było zimowo:

Zdj_cie0341.jpg

A teraz jest letnio TAK :kox:

Zdj_cie0343.jpg

Zdj_cie0344.jpg

spróbuje zrobić w dzień fotki aparatem bo z telefonu to szałowe nie za bardzo wychodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, siema. Będę dawał felgi do renowacji i pytanie pomocnicze. Jaki kolor pasowałby do mojej?

 

54CB363A-8E0F-4C88-A035-42B3D217BA84.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...