Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żarówki LED H11 w przeciwmgielne


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś montował może takie żarówki H11 LED w przeciwmgielne?? H11 / H8 CREE 16W XENON WHITE LED FOG LIGHT BULBS UK PAIR SPOT DRL AUDI | eBay

Pytam bo wygladają solidnie i powinny ładnie świecić kolorem podobnym do xenonów i ledów a wkurza mnie jak zamykam auto i halogeny świecą żółtym światłem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świecic swieca fajnie ale wywala blad spalonej zarowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem je u siebie w tamtym roku :wink: blad oczywiscie ze waliło ale sa odpowiednie rezystory do tego .

REZYSTORY ŻARÓWKI LED H11 AUDI (2926739180) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem je u siebie w tamtym roku :wink: blad oczywiscie ze waliło ale sa odpowiednie rezystory do tego .

REZYSTORY ŻARÓWKI LED H11 AUDI (2926739180) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

W takim razie trzeba bedzie zamontowac ten zestawik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem je u siebie w tamtym roku :wink: blad oczywiscie ze waliło ale sa odpowiednie rezystory do tego .

REZYSTORY ŻARÓWKI LED H11 AUDI (2926739180) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Grzesiek masz może gdzies zdjęcie jak one świecą??

A co z tymi?? 2 H11 120 SMD LED Car Bright White Fog Light Lamp Bulb 12V | eBay

Te już raczej aż tyle światła nie będą dawać bo nie maja soczewki ale powinny ładnie świecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taka CREE :wink: nie moge znalezc w mojej galerii zdjec jak to swieci :decayed: ale gdzies w moim watku jest :grin:

IMG_7864.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć, że mam przewalać 125 stron twojego wątku :grin:

Bardzo prosto znalezc :wink: wchodzisz w moj watek , na gorze masz ikonke przeszukaj watek , wpisujesz np. CREE i wchodzisz w posta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie świecą. Trzeba będzie zamówić bo wkurza mnie to żółte światło w halogenach :kwasny:

AUDI A4 8K0 S LINE B8 H11 LED FOG LIGHT - YouTube

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ----------

To se te same co na ebay-u i duzo tańsze :decayed: rezystory w PL tez są tańsze :wink:

Sorry nie są tańsze bo na allegro za 80zł jest 1szt a na ebay-u 2szt. za 130zł z wysyłką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to będzie z przeglądem i ewentualnie przy spotkaniu z panami niebieskimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to będzie z przeglądem i ewentualnie przy spotkaniu z panami niebieskimi?

U mnie w B8 powiedziałbym, że takie są montowane oryginalnie i mają sie odwalić :decayed: a poza tym czy pały czepiają się HID-ów albo na przegladzie cos sapią?? Nigdy nie miałem z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :decayed: Ale 8500K to trochę dużo, widzę, że mają jeszcze w ofercie 5800K i chyba te będą lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :decayed: Ale 8500K to trochę dużo, widzę, że mają jeszcze w ofercie 5800K i chyba te będą lepsze

mają też 7500K które ja mam - nie wiem czemu teraz aukcji nie ma z nimi i dlatego wkleiłem ci linka do 8500K

...5800K wydaje mi się że będą jednak żółte bo to jednak są żarówki zwykłe i te wartości podawane przez nich trzeba brać z przymrużeniem oka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Zastanawiam się pomiędzy tymi GPT a Osram Cool Blue Instense

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz masz brac osramy to cool blue hyper 5000K, tylko nie wiem czy sa H11.

ja mam u siebie H7-ki CB Hyper i maja barwe swiatla jak dla mnie idealna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat czy zakładał ktoś h11 led do halogenów godne polecenia i dodatkowe pytanie jak zwą się żarówki od kierunkowskazów w przednich reflektorach biksenon po lifcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...