Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.


bidzio1

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że są. A znajdź ten przegob ale z ta uszczelka ;-)

---------- Post dopisany 26-04-2014 at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2013 at 17:19 ----------

Odswierze troche temat, przygotowuje sie do wymiany poziomowania na dynamiczne na silnikach krokowych. Praktycznie juz z tym dzialam, wymieniony zostanie sterownik na taki z poczatkiem 4z7, oraz silniczki w lampach. Oraz oczywiscie instalacja przerobiona. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No instalacja położona. Czekam tylko na silniczki i zobaczymy. A tym czasem nowa kontrolka na fisie. 9abyhyra.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka informuje o błędzie w układzie poziomowania, nie mam podłączonych silniczków. Ogólnie to mam licznik z a6 a samopoziomowanie tez jest jak w a6. Podłączyłem się pod pin 32 w zielonej kostce i wyświetla .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem od czego ta kontrolka.

Myślałem, że w standardowym sterowniku i liczniku A4 też da się to uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik 4b0 nie ma podlaczenia do licznika.

---------- Post dopisany 28-04-2014 at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2014 at 11:49 ----------

Powiem krotko. Dziala :-)

Montuje silniczki na stale w lampach i jutro zaprezentuje efekty. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest inaczej niż w oryginale. Jeśli chodzi o instalacje elektryczna bo umiejscowienie elementów jest tak samo. Wszystko zbiore do kupy i zamieszczę co i jak.

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ----------

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie :decayed:

Tylko nie pokazałeś najważniejszego - jak to pracuje np. przy próbie obciążania przodu, tyłu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wieczorem. Elektrycznie powiem ze światło praktycznie stoi w miejscu jak ruszasz autem. Tzn w jednym miejscu patrząc na ścianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz jak możesz w dwóch zdaniach na czym polega ta przeróbka :wink: I ile kabli trzeba kłaść :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4a5y7an.jpg

Na gniazdo pasuje. Trzeba tylko trochę kulkę zmniejszyć.

---------- Post dopisany 29-04-2014 at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2014 at 20:57 ----------

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eUPH7uCn10M

update pierwszy post!

---------- Post dopisany at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:46 ----------

Aha kilka rzeczy które zauważyłem. Start najpierw daje lampy do góry później na dol. A np w passacie daje najpierw w dół później do góry... i co jeszcze zauważyłem to to że jak nacisne tył auta to opuszcza lampę czyli ok. Ale jak nacisne przód to opuszcza zamiast podnosić... ale być może to kwestia kodowania albo może wina silniczka. No niewiem będę robił porównanie z ori a6. ważne ze juz coś działa.

Edytowane przez bidzio1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zmieniłem w kablach i efekt jest taki ze start jest prawidłowy czyli najpierw w dół potem do góry. Nacisk na przednią oś tez prawidłowa reakcja a tył zobaczę wieczorem bo jest zbyt jasno. Ale podejrzewam ze w razie czego może być tak że będzie trzeba odwrócić czujnik. Musze tylko się rozejrzeć za rysunkami jak to wygląda w a6 lub passacie. Jak czujnik jest ustawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zmieniłem w kablach i efekt jest taki ze start jest prawidłowy czyli najpierw w dół potem do góry. Nacisk na przednią oś tez prawidłowa reakcja a tył zobaczę wieczorem bo jest zbyt jasno. Ale podejrzewam ze w razie czego może być tak że będzie trzeba odwrócić czujnik. Musze tylko się rozejrzeć za rysunkami jak to wygląda w a6 lub passacie. Jak czujnik jest ustawiony.

a mówiłem? :naughty: czekam na info co dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co dalej? To już koniec działa prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...