Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.


bidzio1

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zgubiłem gdzieś to cięgno co jest z tyłu .. Ma ktoś to na seel ? lub wie jaką to ma długość to bym coś dorobił...

Potrzebne na wczoraj.

Quattro

IMAG2241.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dorobię tylko potrzebne mi są wymiary... Poda ktoś ?


No to dorobię tylko potrzebne mi są wymiary... Poda ktoś ?

Ktoś coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozstaw śrub w tym cięgnie tylnym od quattro to 95 mm

Zresztą jak można to zgubić? Nie polamalo ci czujnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ori a4 b6 xenon z samopoziomowaniem zwykłym co potrzebuje do poziomowania dynamicznego poza silniczkami lamp czy wystarczy jakaś podmianka w elektryce i jaka dokładnie

Edytowane przez ZAPi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te silniczki z bmw to ile pinów muszą mieć, bo widac ze niektóre sprzedawane mają 5 a w opisie są tylko 4 wykorzystane. Tych czujników poziomowania to ile musi być jeden z przodu i drugi z tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W silniczku wykorzystane są 4 piny. Czujniki zawieszenia 2 jeden z przodu drugi z tyłu.

Poprawiony pierwszy post. wszystkie informacje dot. samopoziomowania dynamicznego są już widoczne.

(do moderatora: Proszę o podwieszenie tego tematu ponieważ bardzo wiele osób do mnie pisze w sprawie montażu bo ciężko znaleźć temat, a tak będzie można pomóc wszystkim oficjalnie na forum.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zabieram się za montaż bixenonu ale nie w Audi lecz w Passacie 3BG. Myślicie, że cała elektryka(chodzi o poziomowanie dynamiczne) u mnie jak i u Was będzie wyglądać tak samo?

Pozdrawiam forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zabieram się za montaż bixenonu ale nie w Audi lecz w Passacie 3BG. Myślicie, że cała elektryka(chodzi o poziomowanie dynamiczne) u mnie jak i u Was będzie wyglądać tak samo?

Pozdrawiam forumowiczów.

Jeśli masz jakieś pytania pisz. Sam teraz mam passata i montowalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze schematami i zrozumieniem całości raczej nie mam problemów, tylko chodzi mi o to czy instalacja elektryczna wygląda tak samo? I jeszcze mam jedną sprawę.. Nie wiesz może jaki rozstaw śrub ma ten łącznik(3B0 505 465) przy tylnym czujniku oraz jakieś wymiary blachy przykręcanej do belki(3B0 505 573), bo jak za takie pierdoły to ich cena w ASO mnie przeraża. Łączniki chcę zrobić wg Twojego pomysłu.

Edit:

Porównałem schemat z forum passata z tym dostępnym tutaj dla samopoziomowania dynamicznego i jest taki sam. Ori lampy bixenonowe w passacie mają silniczki krokowe więc rozumiem, że nie muszę ich zmieniać.

Edytowane przez arnie1906
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grzesiu. Teraz nie pamiętam Wymiarów ale jak znajdę te oryginalne to zmierze i ci podam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pin silniczka --- pin lampy --- pin sterownik

pin silniczka nowego czy starego

pin lampy a4 -a6 czy passat b5 fl?

pin sterownik jaki sterownik?

tabelka którą zrobiłeś

Przekładka pinów ze starego do nowego- ale czego starego i czego nowego

z czujników wychodzą 3 przewody a do sterownika idą tylko 2 gdzie sie podziewa 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pin silniczka --- pin lampy --- pin sterownik

pin silniczka nowego czy starego

pin lampy a4 -a6 czy passat b5 fl?

pin sterownik jaki sterownik?

tabelka którą zrobiłeś

Przekładka pinów ze starego do nowego- ale czego starego i czego nowego

z czujników wychodzą 3 przewody a do sterownika idą tylko 2 gdzie sie podziewa 3?

Czytałeś temat od początku czy tylko kilka ostatnich postów?

Całość jest o montażu samopoziomowania oryginalnego i o przeróbce oryginalnego (statycznego) na dynamiczne.

Sterownik samopoziomowania stary o oznaczeniu 4b0 907 357 a nowy 4z7 907 357 (numery pisze z pamięci w pierwszym poście wszystko jest opisane. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...