Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.


bidzio1

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny tutorial. Już od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie taki mod.

Mam 2 pytania:

  • Instrukcja dotyczy lamp h7 + h7 i zestawu HID czy lampy dedykowanej pod D2S?
  • Mam Avanta z 2000r. z lampami soczekowymi Valeo. Możliwe, abym nie miał regulacji elektrycznej? Nie mam przełącznika. Rozumiem, że jakbym się decydował to jeszcze musiał bym ten temat ogarnąć? Zgadza się?

Z góry dzięki

Możesz zastosować do h7 tez nie ma problemu. Bez regulacji elektrycznej najczęściej można spotkać modele ze Szwajcarii lub usa.

Jeśli nie masz wcale instalacji to warto się pokusić o poziomowanie dynamiczne z tego względu ze i tak musisz kupować silniczki, musisz ciągnąć instalacje do lamp, wiec robota taka sama.

A dynamiczne jest o wiele lepsze.

Przekonałeś! :) Tylko weź teraz traf te czujniki. Edytowane przez wypor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się na pw pomogę Ci coś skompletować.

Ok. Dam znac. To plany na październik. Na razie lampę musze kupić, bo stuknąłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bidzio1 poradnik na prawde konkretny nabrałem ochoty na takie bixy w swojej, mam takiego avanta jak wypor tylko z elektryczna regulacja swiatel, cięzko jest skompletować taki zestaw i czy z anglika bedzie pasował gdybym dorwał takiego na części z xenonami? Lampy też musze kupic xenonowe czy moge jakos swoje h7 przerobic? No i z ta cala przeslona bi oco chodzi musze miec pewnie jakas soczewke specjalna?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie: co mam zrobić, jeśli nie mam regulacji manualnej świateł? uprzedzam pytanie, sterownika, czujników i silniczków w samochodzie nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montujesz silniczki w lampy. Doprowadzasz instalacje do nich i nie ma żadnego problemu. Jak chcesz to napisz mi na pw to ci wytłumaczę co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze silniczki do dynamicznego na sprzedaz?

Albo jakies numery,modele?

Ja mam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze silniczki do dynamicznego na sprzedaz?

Albo jakies numery,modele?

Ja mam :)

Ile sobie cenisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z względu iż nie otrzymałem odpwiedzi na moje pytanie zadane na pw założycielowi tematu będę wdzięczny za pomoc

Tą numeracja podawana przez kolegę biodzio1 podłączenia pinów z lamp do sterownika 5 6 7 8 to jest odpowiednio piny w lampie 1 2 3 4 chodzi mi oczywiście podłączenie lampy do sterownika samo poziomowania aby była jasność ???
Jestem na etapie zmiany ze statycznego na dynamiczne samo poziomowanie tego w A3 8L0
Będę wdzięczny za podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wrzucę jak to ma być

bcc30674ff7f197738288879a4e6bc11.jpg

Edytowane przez bidzio1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może jestem tępy ale tak jak Ci wysłałem na pw oznaczenie pinów we wtyczkach jak i A4 i A3 prawa 1 2 3 4 i lewa 1 2 3 4 .

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/8869-reflektory-zespolone-po-ii-lifcie-rezanie-i-montaz/

Audi A3 8L0

http://www.fotosik.pl/zdjecie/68933ff67151a9ba

Edytowane przez OLIVIER08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie w tych silniczkach bmw je cofnać bez podłączania całej tej kablologii? jakaś bateria albo coś? zamontowałem silniczki i lampy dostały zeza a reszty jeszcze nie bede montował jakis czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie seryjną instalacje poziomowania, ale nic nie hula... gdzie szukać przyczyny i od czego zacząć, żeby wszystko działało jak trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...