Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pas środkowy tylny


edekxp

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość dostania sie do środkowego pasa.

Jak kupowałem auto poprostu go nie było.Nie przeszkadza to za bardzo bo z tyłu nie jeżdże, ale nie lubie jak czegoś brakuje.Nie było na to czasu.

Pod siedzeniem kanapy widać że jest ucięty, pewnie reszta jest w oparciu, chciałym to wymienić, naprawić.

Na allegro są tylko dwa pasy tylne lub oparcie z pasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napinacz środkowego pasa masz w oparciu pod gąbką. Musiałbyś rozebrać oparcie. A jeśli pas ucięty to chyba tylko wymiana.

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

Ja niedawno rozbierałem tylne oparcie jak wymieniałem stelaż z zaczepami pod roletę. Rozbiórka nie jest bardzo trudna :wink: Pas z napinaczem też jakiś tam mi został :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pas jest ucięty zaraz przy mocowaniu pod siedzeniem jakieś 10cm pasa zostało.

Czy jest taka możliwość że reszta pasa się zwinęła do oparcia, można by zszyć obie części.

Potrzebowałbym tylko zapinki

Pas z napinaczem też jakiś tam mi został

środkowy ??

Jeżeli kupiłbym taki pas to jak go przewlec przez otwór w oparciu - chyba że to całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyć pas hmm każdy robi jak uważa, ale moim zdaniem zyskasz parę zł a stracisz na bezpieczeństwie pasażerów z tyłu :wink: Nie wiem też jak dostać się do napinacza żeby wyciągnąć resztę pasa.

DSC_0486.jpg

Tak to wygląda na gołym stelażu (tylko takie mam zdjęcie).

PS. Skoro pas ucięty to byc może że przez jakąś jednostkę ratunkową jak wyciągali kogoś z tyłu. Znasz dobrze historię swojego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyć pas hmm każdy robi jak uważa, ale moim zdaniem zyskasz parę zł a stracisz na bezpieczeństwie pasażerów z tyłu :wink: Nie wiem też jak dostać się do napinacza żeby wyciągnąć resztę pasa.

http://s19.postimage.org/nz7ykni7n/DSC_0486.jpg

Tak to wygląda na gołym stelażu (tylko takie mam zdjęcie).

PS. Skoro pas ucięty to byc może że przez jakąś jednostkę ratunkową jak wyciągali kogoś z tyłu. Znasz dobrze historię swojego auta?

dzięki za zdjęcie

Historię znam ale wiadomo od nowosci go nie mam.

Był przystosowany przez pewien czas jako ciężarowy, czyli nie było siedzeń z tyłu tylko krata

Potem powrót do oryginału, wpisy w książce, auto z polskiego salonu

Nie chodzi o parę złotych tylko nie widziałem środkowego pasa na sprzedaż.

W aucie max jeździ 4 osoby.

Masz może ten środkowy pas na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak była krata to raczej spokojnie - nikogo nie wycinali. Przy kracie było tak ,że była homologacja na 4 osoby. Wtedy nie było pasa środkowego i zagłówka. Tu widać chamsko wycieli pas bo było szybciej niż demontować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem pas od kolegi z forum.

Wszystko prawie ok.Pas jak nowy, ale moja wina nie zobaczyłem że u mnie nie są pasy czarne.

Zdemontowałem swój stary, ale nie da się zszyć bo jest go z 10cm:thumbdown:

Mam kolor LEQ, taki siwo-brązowy.

Może ktoś posiada, może być uszkodzony mechanizm zwijania, i pas może być boczny tylny

Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...