Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wewnętrzne oświetlenie LED


Sublime

Rekomendowane odpowiedzi

No to rozumiem - że są takie też co śwecą Ci kierunkowo w dół mimo że umocowane na leżąco (poziomo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie wybierać podsufitka środek BA9s-12v-5w x 2szt sprawdźcie sobie jaka jest długość żarówki. Pierwsze które kupiłem nie pasowały bo były za długie. Ta lampka jest dość wąska i dłuższe wynalazki się nie mieszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do niego, chętnie się dowiem, co założył.

Wszystkie żarówki kupiłem z firmy LEDLUMEN z Wawy(porządny sklep i naprawdę porządne żarówki-do tego 2 lata gwarancji.Ja odebrałem osobiście, ale mają dobrze rozwiniętą sprzedaż internetową. Jeszcze dostałem kalendarze i długopisy :P)

Poniżej linki dokładnie tego, co nabyłem:

Żarówka postojowa T4W BA9s can bus 5 SMD 5050 (2966970230) - motoAllegro

Żarówka auto rurka C5W C10W can bus 8 SMD 42mm (2935078211) - motoAllegro

Żarówka postojowa T10 W5W can bus 9 SMD 5050 xenon (2959674473) - motoAllegro

POLECAM!

Taniej mieli niż na allegro z tych linków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do niego, chętnie się dowiem, co założył.

Wszystkie żarówki kupiłem z firmy LEDLUMEN z Wawy(porządny sklep i naprawdę porządne żarówki-do tego 2 lata gwarancji.Ja odebrałem osobiście, ale mają dobrze rozwiniętą sprzedaż internetową. Jeszcze dostałem kalendarze i długopisy :P)

Poniżej linki dokładnie tego, co nabyłem:

Żarówka postojowa T4W BA9s can bus 5 SMD 5050 (2966970230) - motoAllegro

Żarówka auto rurka C5W C10W can bus 8 SMD 42mm (2935078211) - motoAllegro

Żarówka postojowa T10 W5W can bus 9 SMD 5050 xenon (2959674473) - motoAllegro

POLECAM!

Taniej mieli niż na allegro z tych linków ?

"Tru!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączam się do tematu i jestem już po zakupach u podanego wyżej sprzedawcy teraz pozostaje tylko zaczekać na przesyłkę zamontować i cieszyć się "full" opcją podświetlania Led.

Podziękowania dla Sublime za założenie wątku i podania godnego polecenia sprzedającego oraz dla simon__75 za szczegółowe dane co do ilości i rodzaju żarówek ,które siedzą w naszych B7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że temat był potrzebny, a każdy kto nie wiedział co potrzebuje to w tym wątku znajdzie. Oczywiście miałem na myśli użytkowników B7, ale do B6 w sumie to samo wchodzi. Zależy tylko od pakietu oświetlenia jaki kto ma.

Będę jeszcze kombinował z oświetleniem tablicy rej.

Póki co zamówiłem, dwie nówki, bo w obecnych już śrubka odmawia posłuszeństwa, poza tym są nieszczelne, w jakieś nie wiem jak to nazwać "brudnej rdzy" :D, i mało co widać jakiegokolwiek światła:

Oryg ! Lampka do tablicy Audi A3 8P A4 B6 B7 A6 Q7 (2940678516) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączam się do tematu i jestem już po zakupach u podanego wyżej sprzedawcy teraz pozostaje tylko zaczekać na przesyłkę zamontować i cieszyć się "full" opcją podświetlania Led.

Podziękowania dla Sublime za założenie wątku i podania godnego polecenia sprzedającego oraz dla simon__75 za szczegółowe dane co do ilości i rodzaju żarówek ,które siedzą w naszych B7 :)

Wrzuć fotki jak już założysz i jakiś komentarz jak ci to świeci.

Ja zakupie w przyszłym miesiącu bo mi wyskoczyły znowu nieprzewidziane wydatki :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączam się do tematu i jestem już po zakupach u podanego wyżej sprzedawcy teraz pozostaje tylko zaczekać na przesyłkę zamontować i cieszyć się "full" opcją podświetlania Led.

Podziękowania dla Sublime za założenie wątku i podania godnego polecenia sprzedającego oraz dla simon__75 za szczegółowe dane co do ilości i rodzaju żarówek ,które siedzą w naszych B7 :)

Wrzuć fotki jak już założysz i jakiś komentarz jak ci to świeci.

Ja zakupie w przyszłym miesiącu bo mi wyskoczyły znowu nieprzewidziane wydatki :facepalm:

Tu masz fotki z dzisiejszego dnia ...

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/a4-b6-avf-simon__75-a-261205/#post3322249

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simon__75 kawał ładnej roboty włożyłeś w swoje maleństwo :P

a odnośnie oświetlenia Led ja jestem naprawdę bardzo mile zadowolony ze zmiany i naprawdę polecam zmianę każdemu kto się jeszcze waha diody brałem od wspomnianego w temacie sprzedawcy naprawdę szybka wysyłka bo po 2 dniach już zamówienie było u mnie a towar zdecydowanie wysokiej jakości

efekt końcowy za to jest olśniewający

co to FIS nie wywala żadnego błędu więc wszystko w należytym porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simon__75 kawał ładnej roboty włożyłeś w swoje maleństwo :P

a odnośnie oświetlenia Led ja jestem naprawdę bardzo mile zadowolony ze zmiany i naprawdę polecam zmianę każdemu kto się jeszcze waha diody brałem od wspomnianego w temacie sprzedawcy naprawdę szybka wysyłka bo po 2 dniach już zamówienie było u mnie a towar zdecydowanie wysokiej jakości

efekt końcowy za to jest olśniewający

co to FIS nie wywala żadnego błędu więc wszystko w należytym porządku.

Podziękował :)

Masz tu duzo racji :) Diody jakos tak ożywiły wnętrze , zwłaszcza nocą :)

Mi jeszcze pakiet oświetlenia na boczkach drzwiowych zostal do zrobienia...wszystko czeka na cieplejsze dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodajcie dokładnie które te LEDy do samej podsufitki, tj. dużej lampy z przodu, tych małych nad tylną kanapą i tych w bagażniku. Mogą być z allegro od tego sprzedawcy.

Boje się że kupie innej długości ten walcowane :grin: ktoś o tym pisał właśnie że sie machnął na długości.

Simon, szkoda że mieszkasz tak daleko. Interesujące robisz mody, chętnie bym obczaił na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ar_wki_w_AUDI_A4_B6.jpg

Do przedniej lamki duzej musisz 42mm typ L (8 diod) kupic....bocznedo czytania B9 (typ B) coś tam.... tyl nad kanapa tez B9 (typ B) cos tam...i tyl nad bagaznikiem 39 mm typ T (6 diod) ...

Co do modów oświetleniowych to chyba jeszcze pełne oswietlenie w boczkach drzwiowym mi zostalo....zreszta czeka juz wszystko na cieplejsze czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie ogarniam tego...

Zernik na te:

Żarówka auto rurka C5W C10W can bus 8 SMD 42mm (3015526397) - motoAllegro

Żarówka postojowa T10 W5W can bus 9 SMD 5050 xenon (2959674473) - motoAllegro

Żarówka postojowa T4W BA9s can bus 5 SMD 5050 (2966970230) - motoAllegro

Chodzi mi o samą podsufitkę, żadnych drzwi, żadnych schowków itp.

Na to jeszcze przyjdzie czas... Poza tym w schowek dziś musiałem wyłączyć żarówkę bo po złamaniu zawiasu :kwasny: cały czas mi świecił mimo że zamknięty był na klucz. Także czeka mnie naprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama podsufitka :

Te do przodu duza lampka :

2 x Żarówka auto rurka C5W C10W can bus 8 SMD 42mm (3015526397) - motoAllegro

Te do bocznych lampek przy dużej lampce z przodu i do lempek nad tylnymi siedzeniami :

4 x Żarówka postojowa T4W BA9s can bus 5 SMD 5050 (2966970230) - motoAllegro

A te do lampek do bagażnika :

2 x Żarówka auto rurka C5W C10W can bus 6 SMD 39mm (2994286402) - motoAllegro

Chyba ze masz jeszcze oświetlenie za osłonkami przeciwsłonecznymi to jeszcze potrzebujesz

2 x Żarówka auto rurka C5W C10W can bus 6 SMD 39mm (2994286402) - motoAllegro

Właściciel aukcji czuje się teraz jak rolnik w czasie żniw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamówiłem żarówki LED do oświetlenia wnętrza, dziś przyszły i zacząłem to montować. O ile z żarówkami typu "rurka" jest ok to mam problem z żarówkami BA9s-12v-5w. Po założeniu żadna z nich nie świeci, ani w lampkach do czytania przód jak i tył. Co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ja jutro może pojutrze juz będe je miał u siebie, zobaczymy czy u mnie będzie problem, a póki co może Ci ktoś poradzi z tych osób co już robiło. A sprawdzałeś bezpieczniki ? Jak włożysz starą żarówkę to świeci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sprawdzałem i stare świecą. Pisałem do gościa u którego zamówiłem żarówki i mówił coś o zamianie biegunów. Jeśli mam możliwość to zamienić + z - w lampce, albo przelutować w żarówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już rozwiązałem sobie problem z tymi lampkami do czytania. Po prostu nie dokładnie wcisnąłem żarówkę w gniazdo i dlatego nie świeciła:doh: Jedyne co mi zostało jeszcze do ogarnięcia to problem z lampką oświetlenia bagażnika w podsufitce. Coś mi tam nie łączy, bo raz się zaświeci raz nie. Jak włączę lampkę w pozycję 1 i docisnę do podsufitki to wtedy świeci, puszczę gaśnie. Rozbierałem ją i coś jest nie teges przy tej płytce drukowanej, w pobliżu miejsca gdzie jest wtyczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...