Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

b9ea58b320836127gen.jpg

DSC0094jp_nxanpxa.jpg


27122010133.jpg

tel. do mnie w razie potrzeby - 608039891

Edytowane przez Guregoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

No w koncu moze beda spociki w Gliwicach bo tez sporo a4 jezdzi :> problem w tym ze od 2 nie ma mnie w Polsce do polowy Sierpnia, ale pomysl b dobry :( Jak wroce to napewno sie pojawie chyba zeby zrobic cos wczesniej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czester nie żartuj że nie przyjedziesz na ten speclajny dzień do Gliwic - czyżbyś był pierwszą osobą która ma niewygodne A4 :mysli:............... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powinienem być moją nową furką :) . Tylko mam cały czas stare ramki i nie wiem czy po ostatniej zawierusze ( o której nic nie wiem ) będę mile widziany : :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wkońcu coś się dzieje w moich okolicach...:)

spocik - no fajnie, tylko odrazu mówie że bez mapy nie jade:P heh nie mogłem znaleść tego głupiego FORUM:/

jeździłem i jeździłem i lipa, jakoś nie trafiłem, jedynie przypadkiem zajechałem do Areny, niewiem czy to miejsce będzie dobre <czyt. forum> czy może gdzieś indziej w bardziej spokojnym miejscu ale to już nie odemnie zależy:)

więc wstępnie się pisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powinienem być moją nową furką :) . Tylko mam cały czas stare ramki i nie wiem czy po ostatniej zawierusze ( o której nic nie wiem ) będę mile widziany : :gwizdanie:

chętnie zobaczę Twój nowy nabytek - każdy jest mile widziany - ramki też mam stare ( czyli najlepsze :wink4: ) bo to oznacza że już troche w klubie jesteś - niema potrzeby wymiany na nowe.No chyba że ktoś nie miał wcale i chce mieć :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mironku, z miłą chęcią bym przyjechał ale niestety 4-ty mi nie pasuje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek nic się nie martw, postaram się wkleić dokładny dojazd a po drugie lecisz z mojej strony więc możemy podjechać razem.I jak wspomniałem na kolejne zlociki miejsce wybierzemy współnie właśnie na tym pierwszym naszym spotkanku - więc prosze mi się przygotować z geografi :naughty:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 11:05 _________________________________________________

Mironku, z miłą chęcią bym przyjechał ale niestety 4-ty mi nie pasuje :wallbash:

jasna sprawa - wiem że napewno byś przyleciał :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super djkanar - jeżeli macie znajomych z A4 ( i nie tylko ) to oczywiście macie pełne prawo ich zaprosić :)[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 11:56 _________________________________________________krzysiek przywieź graty ze sobą to powymienia na zlociku - pójdzie szybciej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuje za zaproszenie. Do Gliwic mam blisko i fajnie że są organizowane takie spotkania, ale niestety..Noga w gipsie i mnie ominie pierwszy spocik:( ;( Życze miłej imprezy i pozdrawiam

Mam avanta - przyjechać po Ciebie :cool1:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 12:54 _________________________________________________Krisu liczę że będziesz - niema innej opcji - zobaczysz moje nowe zmiany a i szklaneczke 98 dam Ci wyjeździć :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuje za zaproszenie. Do Gliwic mam blisko i fajnie że są organizowane takie spotkania, ale niestety..Noga w gipsie i mnie ominie pierwszy spocik:( ;( Życze miłej imprezy i pozdrawiam

Mam avanta - przyjechać po Ciebie :cool1:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 12:54 _________________________________________________Krisu liczę że będziesz - niema innej opcji - zobaczysz moje nowe zmiany a i szklaneczke 98 dam Ci wyjejździć :>

Chwal się i to zaraz !!

Jedną szklaneczkę, to nawet dobrze nie ruszę :>

Negocjujmy - 3 szklaneczki ? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjujmy - 3 szklaneczki ?

:mysli: .............2 - ale auto dostaniesz już odpalone[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 13:05 _________________________________________________no i tym sposobem mamy już drugą strone naszego wątku :notworthy: :notworthy: :notworthy: :th: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... ja bym się chyba wybrał.

Miron78 jeśli zamieścisz dokładny plan dojazdu to się poważnie zastanowię :)

Chyba, że jesteś w stanie gdzieś poczekać na obrzeżach i mógłbyś poprowadzić, to taka opcja też wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proton 2 - niema żadnrgo problemu , a nawet może się okazać że ktoś jeszcze pojedzie z Twojej strony, więc ten problem możemy dogadać na któtko przed zlotem :wink4:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 13:39 _________________________________________________chętnie oblukam Twoją B6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...