Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Dzieki za zaproszenie , pomyslimy pomyslimy , daleko nie mam ;)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.............2 - ale auto dostaniesz już odpalone

2,5 , odpalone i bez pasażera :naughty:

Ja też się pisze bo ostatnio musiałem z tyłu jechac i mi Krisu wszystko przesłaniał :decayed: Chciałem zaznaczyć że ostanio schudłem to niunia nie powinna sie zbytnio zachłysnąć moja osobą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czester nie żartuj że nie przyjedziesz na ten speclajny dzień do Gliwic - czyżbyś był pierwszą osobą która ma niewygodne A4 :mysli:............... :>

Bardzo chetnie przyjade jak zrobicie zrzutke na prom i paliwko z Norwegii :> a tak serio to nie dam rady byc 4 lipca, chyba zeby zrobic spota np w ten piatek, ale nie bede wszystkich ustawial pod siebie... Najwyzej spotkamy sie w Sierpniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 4 lipca mam urodziny :) ale wpadne nastepnym razem...a raczej przyjade :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPRASZAM KOLEGE NA 1 SPOTA... Witaj Miron 78, dziekuje za zaproszenie, postaram sie dojechac (mam problem z wyciekiem oleju, moze nie wycieknie wszystko) co prawda jestem kobieta, ale zabiore meza ( jesli to nie sprzeczne z regulaminem) i juz jeden opcjonarny kolega bedzie... :)

Ale powaznie, pracuje jeszcze w tym czasie lecz sproboje sie urwac... pozdrawiam fanow A4 Dana. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege,i wszystkich klubowiczów,pomysł jest super.Nie będe ukrywał że lepiej pasował by mi 12 lipiec,gdyż ten wekend pracuje.Ale tak jak inni powiem nie ingeruje jak ma być tak to niech tak będzie.tylko jeszcze o ktrej dokładnie żebym wiedział czy się wyśpie.No bo jeśli o 18 to niestety ale w ten piątek niedam rady,bo do pracy mam na 19.Pozdrawiam :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Miron za zaproszenie, spróbuje sie zjawic, w sumie mam blisko tylko nie wiem jak z pracą :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powiedzieć tylko Tyle że super byłoby się poznać i myślę że niemało osób się zjawi i zaczniemy nasze spotkanka z "grubej rury". Niestety tak to już jest że nieda się ustalić terminu takiego aby wszystkim pasowało ( niestety ) ale myślę że na tym spotkanku współnie ustalimy najbardziej optymalny termin i miesjce dla wszystkich ( kolejnych spotkań oczywiście ).Zaraz zrobię listę chętnych do której oczywiście można będzie sie dopisywać do samego piątku - zobaczymy jaka ilość A4 się nazbiera - jeżeli ktoś nie może być na 18 to myślę nie jest to problemem - lepiej się spóźnić niż nie przyjechać :wink4: napewno troszke czasu tam posiedzimy więc można dojechać :wink4:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 08:52 _________________________________________________

ja 4 lipca mam urodziny :) ale wpadne nastepnym razem...a raczej przyjade :tongue4:

to tymbardziej wpadaj - jakiś szampan się znajdzie :th:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 08:53 _________________________________________________

Witam kolege,i wszystkich klubowiczów,pomysł jest super.Nie będe ukrywał że lepiej pasował by mi 12 lipiec,gdyż ten wekend pracuje.Ale tak jak inni powiem nie ingeruje jak ma być tak to niech tak będzie.tylko jeszcze o ktrej dokładnie żebym wiedział czy się wyśpie.No bo jeśli o 18 to niestety ale w ten piątek niedam rady,bo do pracy mam na 19.Pozdrawiam :quattro:

Dana..... :embarrassed:...ale gafe walnołem :embarrassed: - to z pośpiechu pisania ( w tym dniu jakieś 180 PW wysłełam więc wybacz ) - meża oczywiście możesz zabrać ale tylko jeżeli chcesz bo sama także jesteś oczywiście mile widziana - kobiety na naszym forum mają wyjątkowe względy - wiec niczego się nie obawiaj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron [/b] widze że organizacja super. jeszcze chwila i dogonicie Radom w ilości postów

hehe - Bryniu to dopiero początki - daj nam się rozgrzać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...