Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Bry. Ja dziś odapadam. Robota na 20 wiec kebab wpadnie ok 19

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

35 minut temu, Mario22 napisał:

Bry. Ja dziś odapadam. Robota na 20 wiec kebab wpadnie ok 19

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka
 

I jak Mario ruda odebrana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Śmigam. Wymieniam oleje swiece itd. Musze zrobic rozrząd bo pomimo przebiebu lata swoje ma więc jestem umówiony na taki konkretny serwis i mam nadzieje że będzie kulać długo i bezkosztowo.

 

Felg szukam powoli jakiś pomysł już jest tylko musze wybadać cotam maksymalnie wejdzie. Teraz stoi na 15 ale może uda się. Wcisnąć 18 a jak nie to 17.

 

Nie chce przesadzac też żeby sie nid sfresowac za każdym razem jak moja pojedzie gdzieś.

 

Wizja taka ale zobaczymy na razie plany

 

Myśle że jak się zdecyduje na taki wzor to nabierze wyglądu.

 

Dzisiaj bejca wymyta fotki pofobione i w weekend na spokojnie sobie ja wystawie i bede czekal. Nie pali mi sie ale wiadomo kasa zamrożona.

 

Ogólnie to mój pierwszy francuz i zobaczymy. Jeździ się tym spoko i cieszy mnie stan auta jak i przebieg bo jest naprawde salonowy.

 

Mokka już też po ponad 3 miesiącach oczekiwania jest blisko więc ciekawy miesiąc

[emoji3]

 

992244b8cc2ea6b050d29c993e57dbfc.jpg

 

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Mario22 napisał:

Tak. Śmigam. Wymieniam oleje swiece itd. Musze zrobic rozrząd bo pomimo przebiebu lata swoje ma więc jestem umówiony na taki konkretny serwis i mam nadzieje że będzie kulać długo i bezkosztowo.

 

Felg szukam powoli jakiś pomysł już jest tylko musze wybadać cotam maksymalnie wejdzie. Teraz stoi na 15 ale może uda się. Wcisnąć 18 a jak nie to 17.

 

Nie chce przesadzac też żeby sie nid sfresowac za każdym razem jak moja pojedzie gdzieś.

 

Wizja taka ale zobaczymy na razie plany

 

Myśle że jak się zdecyduje na taki wzor to nabierze wyglądu.

 

Dzisiaj bejca wymyta fotki pofobione i w weekend na spokojnie sobie ja wystawie i bede czekal. Nie pali mi sie ale wiadomo kasa zamrożona.

 

Ogólnie to mój pierwszy francuz i zobaczymy. Jeździ się tym spoko i cieszy mnie stan auta jak i przebieg bo jest naprawde salonowy.

 

Mokka już też po ponad 3 miesiącach oczekiwania jest blisko więc ciekawy miesiąc

emoji3.png

 

992244b8cc2ea6b050d29c993e57dbfc.jpg

 

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

A jak ogólnie prowadzenie i wygoda według Bmw? Szkoda tylko że tam 110 KM dawaj 18 minimum ale tego wzoru bym nie dawal fajny jest mega mi się podoba tylko robi się oklepany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do porównania do bmw to nie ma porównania... Dwa światy... Bmw takie bardziej zbite sztywne niżej się siedzi... Męskie...

 

Renia bardziej komfortowa fotele kubelki wygodne ale to zupełnie inna bajka. Zaś coś innego. Idealne auto do baby także do BMW nie ma co porównywać bo to zupełnie inne auta.

 

Renie moge se porównywac z astrami co miałem. Auta dla ludu i tyle. Meganka jedynie co to fajna ma dupcie a przynajmniej mi sie ta linie auta podoba.

 

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 1,6 110 koni chciałem. Bo to jeden z lepszych benzyniaków w reno. Stary sprawdzony silnik dobry do gazu itd. Prosty jak budowa cepa

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma zmienne fazy rozrządu? Bo kumpel miał taki silnik i co 30-40tys mu się przy zmiennych fazach rozrządu sypal jakiś zawór który trzyma olej mu przepuszczal

Edytowane przez egon47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A ja jutro z rana jadę do nysy oglądać z kumplem 2 allroady - Pucek między innymi tego białego na mega wypasie którego kiedyś wklejałem - coś czuję że go łykniemy

albo mu powymyślam że fura jest trefna bita i malowana - sprzedam mu swoje a ja pół dnia później sam pojadę i go kupię :decayed:

jedyny  minus że nie ma pakietu czerń ale za to ma dużo innych plusów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma zmienne fazy rozrządu? Bo kumpel miał taki silnik i co 30-40tys mu się przy zmiennych fazach rozrządu sypal jakiś zawór który trzyma olej mu przepuszczal
Chyna nie to jest zwykłe 1.6 16V 110 koni. Jest też mocniejszy 1,6 to może to jest ten októrym gadasz ale nis wiem dokładnie

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, miron78 napisał:

:hi:

A ja jutro z rana jadę do nysy oglądać z kumplem 2 allroady - Pucek między innymi tego białego na mega wypasie którego kiedyś wklejałem - coś czuję że go łykniemy

albo mu powymyślam że fura jest trefna bita i malowana - sprzedam mu swoje a ja pół dnia później sam pojadę i go kupię :decayed:

jedyny  minus że nie ma pakietu czerń ale za to ma dużo innych plusów

Kumpel pewnie jest normalny więc każde auto mu spasuje:grin:

 

Ja też dziś odpadam, dopiero co wróciłem od Rogala i już mam dość patrzenia na tych ciuli w tirach którzy pomylili lewy pas z prawym na autostradzie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel pewnie jest normalny więc każde auto mu spasuje:grin:
 
Ja też dziś odpadam, dopiero co wróciłem od Rogala i już mam dość patrzenia na tych ciuli w tirach którzy pomylili lewy pas z prawym na autostradzie:facepalm:
A ile wyszło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, diman napisał:
Godzinę temu, Pucek napisał:
Kumpel pewnie jest normalny więc każde auto mu spasuje:grin:
 
Ja też dziś odpadam, dopiero co wróciłem od Rogala i już mam dość patrzenia na tych ciuli w tirach którzy pomylili lewy pas z prawym na autostradzie:facepalm:

A ile wyszło?

 

PUCEK2509@O2.PL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek gratki ładnie wyszło ;)
Teraz pewnie banan na twarzy

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek masz niutków jak w traktorze
[emoji3]

I po kebabie

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowa, fajnie to już jeździ, chociaż jak pomyślę że za nie całe 5k mogę mieć +/-350KM i 750Nm to już głupie myśli są w głowie:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to w przyszłym roku bo teraz moje wydatki są na cenzurowanym:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mario22 napisał:

Chyna nie to jest zwykłe 1.6 16V 110 koni. Jest też mocniejszy 1,6 to może to jest ten októrym gadasz ale nis wiem dokładnie

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka
 

twój nadaje się do gazu jak najbardziej, ma hydrauliczną regulację luzu zaworowego  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...