Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Audi ale też jedzie :-P Od czerwca u mnie na zamówienie Seat Leon Cupra ST 300 DSG w kolorze Mystery Blue. Na chwilę obecną auto ma nałożoną ceramikę seryjne 19 cali będzie wkrótce miało zimową gumę- na lato jakaś felga z JapanRacing. Autko już ma założonego boxa JB4 Burger Tuning dostrojonego na mapie 6 przez TuneForce Poznań. Seria pokazała 321KM i 385Nm po boxie 385KM i 480Nm- i przy masie niecałych 1400kg idzie jak złe ? Ot taki prezent od bezdomnego ?

20180922_083627.jpg

20180922_083640.jpg

20181003_104121.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

dogi furą na bank się przejade - pewnie niezły z niej przecinak - ja sobie tylko nie wyobrażam tej mocy z tym napędem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ciekawi mnie ile ta jednostka wytrzyma km przy prawie 400km z 2 litrów - Tyle że ty masz nówke to ciebie to może walić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, miron78 napisał:

i ciekawi mnie ile ta jednostka wytrzyma km przy prawie 400km z 2 litrów - Tyle że ty masz nówke to ciebie to może walić

Spokojnie ponad 500 kuca robią. Jezeli chodzi o napęd to pomiary robiłem przez speed logic narazie 0-100 czyli tu gdzie najwiecej trace i wychodzilo: 5.8 sek przy starcie LC- porażka mase gumy zostaje na asfalcie, 5,3 sek przy starcie tryb cupra bez LC skrzynia tryb sport i na koniec powtarzalne 4,5-4,7 sek tryb cupra manual na łopatkach bez LC a powyżej setki dopiero zaczyna się ciąg ? W razie co JB4 pozwala mi na pierwszych 3 biegach ograniczyć moment obrotowy w pare sekund przez apke na telefonie. Tak samo przejsc z mapy tej najbardziej hardcorowej na serie ? Ot takie czasy nastali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega szkoda że seat niema 4x4 bo przy tej mocy by się przydało. Ale musi pewnie nieźle jechać.

Edytowane przez egon47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, miron78 napisał:

i ciekawi mnie ile ta jednostka wytrzyma km przy prawie 400km z 2 litrów - Tyle że ty masz nówke to ciebie to może walić

To już są jednostki eko, po pewnym przebiegu same się pewnie rozłożą  ;)  Jeżdżą do nas eRki, ale chyba żadna nie miała narazie więcej niż 100kkm

Czas pokaże....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się jakoś mega podoba ten nowy super właśnie z tym silnikiem 2.0t 280 km 4x4 na scp był taki tylko zrobiony na jakoś 500 km 3.3 do 100 miał i objechal rs7 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema narodu.

U mnie też mała zmiana. Wczoraj kupiłem auto. Jak to u mnie bywa brak czasu więc przez telefon. Wiem tyle że 1.4 101tyś przebiegu i chyba czerwony ale nie jestem pewny :P Odbiór na koniec listopada :D

 

P.S. Tak, tak, nawet go nie oglądałem

Edytowane przez horny devil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc panowie potrzebuje pomocy, jestem w Gliwicach Audi a3 i zapalila sie kontrolka swiec, czasami przycinal mi sie egr w niej ale po skasownaniu bledu auto jechalo dalej, niestety musialem wziasc a3 dzis poniewaz Moja ukochana ma szkolenie wlasnie w Gliwicach , sytacja wyglada tak ze zapalily mi sie komtrolki check engine i kontrolka od egr i auto nie ma calokowicie mocy....,czy jest ktos kto moglby podjechac z kompem skasowac mi ten blad zebym mogl wrocic do Bydgoszczy o wlasnych silach ? Help !!! Jestem na ul Młodych Patriotów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FroS-t napisał:

Czesc panowie potrzebuje pomocy, jestem w Gliwicach Audi a3 i zapalila sie kontrolka swiec, czasami przycinal mi sie egr w niej ale po skasownaniu bledu auto jechalo dalej, niestety musialem wziasc a3 dzis poniewaz Moja ukochana ma szkolenie wlasnie w Gliwicach , sytacja wyglada tak ze zapalily mi sie komtrolki check engine i kontrolka od egr i auto nie ma calokowicie mocy....,czy jest ktos kto moglby podjechac z kompem skasowac mi ten blad zebym mogl wrocic do Bydgoszczy o wlasnych silach ? Help !!! Jestem na ul Młodych Patriotów 

Opanuje temat z Kojakiem, dzięki za wiad na priv !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i koniec "sprawdzania rynku w moim wykonaniu" ?

Allroad do sprzedania - po wszystkich wymianach gotowy do jazdy - dla zainteresowanych jestem pod tel - jutro furka idzie w ogłoszenia

Do garażu wjechało A5 s-line

Biel + czerń + pakiet S5 z aktywnym wydechem z SQ5 (mega fajny bajer)

3.0tdiQ s-tronic polift wypas taki se (nie powala)  ale musi starczyć bo "była okazja" hehe

Kupiony w sobote 40km od Knurowa - dzisiaj przerejestrowany i ubezpieczony - teraz tylko liczyć oby się spisywał bezproblemowo jak wszystkie dotychczasowe moje 3.0 - bo ta jest już szóstą :decayed:

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem i macałem, jest git :)

 

Jak to u Mirona  - badał rynek i przypadkiem kupił auto hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, miron78 napisał:

No i koniec "sprawdzania rynku w moim wykonaniu" ?

Allroad do sprzedania - po wszystkich wymianach gotowy do jazdy - dla zainteresowanych jestem pod tel - jutro furka idzie w ogłoszenia

Do garażu wjechało A5 s-line

Biel + czerń + pakiet S5 z aktywnym wydechem z SQ5 (mega fajny bajer)

3.0tdiQ s-tronic polift wypas taki se (nie powala)  ale musi starczyć bo "była okazja" hehe

Kupiony w sobote 40km od Knurowa - dzisiaj przerejestrowany i ubezpieczony - teraz tylko liczyć oby się spisywał bezproblemowo jak wszystkie dotychczasowe moje 3.0 - bo ta jest już szóstą :decayed:

yebany :decayed:    wiem jaki będzie pierwszy mod : wymiana piór wycieraczek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;) Jako dość nowy na forum  i od niedawna posiadacz pierwszego swojego Audi :D  planuje zawitać na spota jako że gliwice mam dość blisko. Jakieś info o dzisiejszym dniu ? Do której mniej wiecej można was zastać na Arenie ? Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, speedster2000 napisał:

Witam wszystkich ;) Jako dość nowy na forum  i od niedawna posiadacz pierwszego swojego Audi :D  planuje zawitać na spota jako że gliwice mam dość blisko. Jakieś info o dzisiejszym dniu ? Do której mniej wiecej można was zastać na Arenie ? Pozdrawiam wszystkich

siemka kolego przeglądaj forum Ale ostatnio bardzo rzadko się spotkamy więc musisz co jakiś czas zaglądać w jaki piątek będzie zlot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...