Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

To w Zakopanem byłeś??? Przecież cały dzień przelatałem po 90km/h w mieście (aby w razie czego prawka mi nie wzięli) bo śpieszyłem się strasznie więc nie wiem o co kaman :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, tomaszstn napisał:

To w Zakopanem byłeś??? Przecież cały dzień przelatałem po 90km/h w mieście (aby w razie czego prawka mi nie wzięli) bo śpieszyłem się strasznie więc nie wiem o co kaman :shock3:

byłem też poza miastem gdzie nie sypali solą czy piaskiem i leżało sporo zamarzniętego śniegu  :wink:  a na Kato to asfalt czarny jak  murzynek bambo  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tomaszstn napisał:

Drogi czarne, temperatura w plusie więc nie wiem po co jeździć 60km/h????

zapytaj Mirona jak dzisiaj jechał "ośką" z różańcem w kapsie  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, na spokojnie, Ty na pewno jeździsz sprawnie, ale gro osób jeździ jak jamajscy bobsleiści  bobslejem na zimowej olimpiadzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że to Audi sprzedałem, ja nawet nie zauważyłem że jakaś zmiana jest. Ze średnicówki przy 80km/h na zjeździe nic się nie działo, jak po sznurku  :grin: a tak poważnie to w Gliwicach dzisiaj nic nie padało, samym wieczorem trochę deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chce mi się komentować tematu opon zimowych...

Mam nadzieję że kiedyś ktoś wprowadzi nakaz zmiany od 1 listopada, tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja coraz bardziej się skłaniam ku wielosezonowym, w zeszłą zimę może raz przydały się zimówki. Cały rok jeździmy po czarnym asfalcie w dodatniej temperaturze a czasami spada do -5 więc naprawdę szkoda kasy na 2 komplety. Cały czas zawsze miałem ale w takich warunkach nie widzę najmniejszego sensu. Chyba że ktoś jeździ w góry to jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tomaszstn napisał:

A ja coraz bardziej się skłaniam ku wielosezonowym, w zeszłą zimę może raz przydały się zimówki. Cały rok jeździmy po czarnym asfalcie w dodatniej temperaturze a czasami spada do -5 więc naprawdę szkoda kasy na 2 komplety. Cały czas zawsze miałem ale w takich warunkach nie widzę najmniejszego sensu. Chyba że ktoś jeździ w góry to jak najbardziej.

To że dwie ostatnie zimy były lajtowe nie znaczy że ta i następna będzie taka sama, na pewno wielosezonowe będą lepsze od letnich, ale nie oszukujmy się, konkret zima wróci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam letnie Micheliny z homologacją zimową (jedene opony które mają homologację na np Niemcy) i jeżdżę drugi rok bez problemu, a prędkości autostradowe często z dwójką z przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pucek napisał:

Nawet nie chce mi się komentować tematu opon zimowych...

Mam nadzieję że kiedyś ktoś wprowadzi nakaz zmiany od 1 listopada, tyle.

Od przyszłego roku ma być obowiązek ponoć. Gdzieś mi się przewineło info o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Pucek napisał:

To że dwie ostatnie zimy były lajtowe nie znaczy że ta i następna będzie taka sama, na pewno wielosezonowe będą lepsze od letnich, ale nie oszukujmy się, konkret zima wróci.

 

Żeby nie było to jestem zwolennikiem zimówek, sam już grubo od ponad 25 lat jeżdżę zimą na zimówkach ale zimy kiedyś a teraz to dwie różne historie i zaczynam się głęboko zastanawiać czy to ma sens. W każdym razie do nowego i tak zamówiłem sobie 2 komplety kół więc jak na razie będę jeździć na zimówkach :decayed:

Edytowane przez tomaszstn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomaszstn napisał:

Żeby nie było to jestem zwolennikiem zimówek, sam już grubo od ponad 25 lat jeżdżę zimą na zimówkach ale zimy kiedyś a teraz to dwie różne historie i zaczynam się głęboko zastanawiać czy to ma sens. W każdym razie do nowego i tak zamówiłem sobie 2 komplety kół więc jak na razie będę jeździć na zimówkach :decayed:

dawaj zdjęcia nowego nabytku czy jeszcze nie odebrany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tomaszstn napisał:

Jak będziesz w piątek to będziesz widział :tongue4:

jak będzie kilka osób to przyjadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2018 o 23:25, Pucek napisał:

To że dwie ostatnie zimy były lajtowe nie znaczy że ta i następna będzie taka sama, na pewno wielosezonowe będą lepsze od letnich, ale nie oszukujmy się, konkret zima wróci.

 

Tako zima będzie :decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, H4mm3R napisał:

Tako zima będzie :decayed:

 

Widziałem, dooobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2018 o 11:53, H4mm3R napisał:

Tako zima będzie :decayed:

 

Daj Bóg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...