Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

co do zlotów to ja przez kolejne 3 tygodnie odpadam

w najbliższy piątek jede na impreze firmową do zakopca

w następny jade na narty do austrii - oczywiście wyjazd rodzinny - stasiu ja i pare innych kolesi :decayed:

A za 3 tygodnie to będziemy wracać dopiero

Wiec najbliższy możliwy piatek to już krótko przed świętmi jeżeli o mnie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dawno mnie tu nie było. Nawet nie wiem co na forum słychać. Moje A5 aktualnie na otomoto wystawione. Ktoś zainteresowany?

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a5-audi-a5-3-0tdi-sportb-quattro-3xs-line-radar-b-o-magnetic-ogrz-post-ID6Bxic7.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gregory napisał:

Witam!

Dawno mnie tu nie było. Nawet nie wiem co na forum słychać. Moje A5 aktualnie na otomoto wystawione. Ktoś zainteresowany?

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a5-audi-a5-3-0tdi-sportb-quattro-3xs-line-radar-b-o-magnetic-ogrz-post-ID6Bxic7.html

Dalej nikt tego trupa nie chce? :)

70k i mogę zabierać!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu trupa??

Za 70 to szukaj innego.. nie wiem może 2011..2012 bez wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gregory napisał:

Czemu trupa??

Za 70 to szukaj innego.. nie wiem może 2011..2012 bez wyposażenia.

Bo rok to sprzedajesz to jak Ci mam inaczej napisać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to auto było wystawione w de na sprzedaż. Zaintetesowanie słabe bo cena nie była jakaś super okazyjna a rynkowa. Dużo ludzi też tak podchodzi do kupna że jeśli jest super okazja to kupię ale jak za normalną cenę to nie potrzebuje.  A poza tym to Niemcy to taki dziwny naród który jeździ stanem licznika a nie samym autem. W PL przebieg 180000 to norma a w de to dużo już. A wszystko to nakręca tylko głupia polityka i koncerny samochodowe po to aby była większa sprzedaż bo przecież muszą zarabiać. Słyszałem nawet od kogoś opinię że auto z przebiegiem powyżej 100000 to już nie auto. To ciekawe po co komu 3 litry motor kiedy każdym autem najlepiej nie przekraczać 100000. Ktos za nowe to auto zapłacił 67 000 eur, bo tyle właśnie kosztowała moja a5 tylko po to aby 100 000 zrobić. Jak na razie to zmuszony nie byłem sprzedać bo do gara mam co włożyć. Jak ktoś będzie chciał to sprzedam. Ale za pół darmo bie oddam, bo ja też za to pieniądze zapłaciłem. Można porozmawiać o jakiejś małej negocjacji, ale to dla kogoś kto przyjdzie, nie będzie kręcić nosem będzie miał kasę w ręce i weźmie. Bo auto jest fajne. 

Wiem Pucek że chciałbyś mieć kiedyś auto lepsze od Mironowego, ale to albo musisz jeszcze dozbierać albo szukać innego starszego z słabszym wypasem.

Edytowane przez gregory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, gregory napisał:

Wiem Pucek że chciałbyś mieć kiedyś auto lepsze od Mironowego, ale to albo musisz jeszcze dozbierać albo szukać innego starszego z słabszym wypasem. 

Ale mi pocisłeś...:grin:

Jak będę miał tyle lat co Miron, będę lepsze auto:wink:

Ps. Jak zrobisz DOBRE zdjęcia to auto sprzedaż szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grerog przyjedź do mnie to Ci fotki zrobie a nie wrzucasz fotki z lasu jakbyś z dupangi wracał hehe

A fure Toja za 20 tyś u to na mobilach chyba przez 10 miesięcy wisiała :) ty już chyba masz złotą karte z mobile.de

A tak na poważnie Gregor to niestety jest tak że jak sie chce faktycznie sprzedać to niestety trzeba z ceny zejśc - choć wiem po sobie ostatnio że troche to boli - niestety - takie uroki zmiany czy sprzedaży auta

Auto masz fajne, wypasione i porobione ale jak polak doliczy opłaty to nie kupi - chyba że jakoś idzie z opłatami pokombinować - ja nie umie

I jak nawet zejdziesz z ceną do 80 tyś i polak ma zapłacić 12 tyś akcyzy, rejestracje, ubezpieczenie i zrobić np. filtry oleje to musi na całość wykartkować 98-100 tyś

Patrząc na zdodatkowo zimowy okres to naprawdę trzeba szczęścia w sprzedaży nawet mając fure wyciacianą i wypasioną

To auto musiało by kosztować z 85-87 z opłatami - to jest realna cena żeby sprzedać

Uwierz mi - ja cały rok "sprawdzam rynek" :decayed: a A5 ostatnie czasy tymbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pucek napisał:

 

Jak będę miał tyle lat co Miron, będę lepsze auto:wink:

 

Ja ja Pucek, a Chińczyków przybywa. To tak jak ktoś myśli, że Polska za 15 lat dogoni zachód. To zachód musiałby przez 15 lat stać w miejscu i nic nie robić. Miron też raczej w miejscu nie będzie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, miron78 napisał:

Grerog przyjedź do mnie to Ci fotki zrobie a nie wrzucasz fotki z lasu jakbyś z dupangi wracał hehe

A fure Toja za 20 tyś u to na mobilach chyba przez 10 miesięcy wisiała :) ty już chyba masz złotą karte z mobile.de

A tak na poważnie Gregor to niestety jest tak że jak sie chce faktycznie sprzedać to niestety trzeba z ceny zejśc - choć wiem po sobie ostatnio że troche to boli - niestety - takie uroki zmiany czy sprzedaży auta

Auto masz fajne, wypasione i porobione ale jak polak doliczy opłaty to nie kupi - chyba że jakoś idzie z opłatami pokombinować - ja nie umie

I jak nawet zejdziesz z ceną do 80 tyś i polak ma zapłacić 12 tyś akcyzy, rejestracje, ubezpieczenie i zrobić np. filtry oleje to musi na całość wykartkować 98-100 tyś

Patrząc na zdodatkowo zimowy okres to naprawdę trzeba szczęścia w sprzedaży nawet mając fure wyciacianą i wypasioną

To auto musiało by kosztować z 85-87 z opłatami - to jest realna cena żeby sprzedać

Uwierz mi - ja cały rok "sprawdzam rynek" :decayed: a A5 ostatnie czasy tymbardziej

No można by zrobić jakieś fotki lepsze. W PL będę od 20 grudnia. Moja fura na mobilach była już rok. Najpierw była wystawiona za 22.900 potem zszedłem na 21.900....21.000 ......20500......20000.....a teraz za 19000 jest. Jest tam coś takiego jak opinia mobile o cenie auta.

Cały czas pokazywało że cena jest dobra lub bardzo dobra. Ja sprzedając auto to cenę wystawiam taką aby się jeszcze zmieściło z akcyzą. A takiego opłaty jak rejestracja, ubezpieczenie, servis to każdy musi na klatę wziąć jak kupuje auto. Przecież nie będziesz kupcowi schodził z ceny z powodu ubezpieczenia.

Wierzę ci na słowo.

Z tego co widziałem sam na Otomoto to średnia cena A5 3.0tdi 2013 to 95.000 A jest ich 11 sztuk na cała polskę z tego rocznika i same czarne prawie. Biała moja jedyna. Jak ktoś szuka A5 3.0 manual białej z tego rocznika to nie ma w czym wybierać.

Tak więc u mnie jak się akcyzę doliczy to się ten ktoś powinien zmieścić. A kupuje pewne auto z oryginalnym przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się wtrącał ale nikt nikogo nie zamierza gonić żadnego zachodu tu jest Polska i nigdy nie kupie strupa po starych niemcach. Nie uważam się za gorszego niż przeciętny niemiec. Nie zarabiam gorzej niż niemiec więc nikogo nie zamierzam gonić ani też udawać niemca.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, gregory napisał:

Ja ja Pucek, a Chińczyków przybywa. To tak jak ktoś myśli, że Polska za 15 lat dogoni zachód. To zachód musiałby przez 15 lat stać w miejscu i nic nie robić. Miron też raczej w miejscu nie będzie stać.

Za 15 lat Polska dogoni Portugalię i Hiszpanię, Niemcy za 50 jak się nic nie zepsuje, tu chodzi o coś innego, Miron jest 10 lat starszy więc też więcej musi mieć, jak już tak chcesz mnie do kogoś porównywać to przypomnij sobie co miałeś w moim wieku (31l) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym samochód to tylko kupa blachy a nie wyznacznik statusu.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DOGI napisał:

Poza tym samochód to tylko kupa blachy a nie wyznacznik statusu.......

Dokładnie, Gregory myśli że my tu dalej żyjemy w czasach gdy się jeden z drugim prześcigał w modach żeby bardziej szpanować, czasy się zmieniły, a kupić auto na raty to godzina roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pucek napisał:

Dokładnie, Gregory myśli że my tu dalej żyjemy w czasach gdy się jeden z drugim prześcigał w modach żeby bardziej szpanować, czasy się zmieniły, a kupić auto na raty to godzina roboty.

Nic dodać nic ująć ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...