Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Mario graty zakupu. 

dobrze rozumiem że mokka sprzedana a Civic dla Oli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

11 godzin temu, Mario22 napisał:

Wypas mam jak w nowym drogim oplu poza grzana kierownica ale za to mam xenox i dvd i najwazniejsze nie 1.4 t a 1.8 Vtec a to robi mega różnica...  cooll 

Teraz już wiesz dlaczego od zawsze twierdziłem że lepiej kupić używane, wypasione i dobrze jeżdżące Audi niż nowego opla czy forda.

Gratulacje!

Edytowane przez Pucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pucek napisał:

Teraz już wiesz dlaczego od zawsze twierdziłem że lepiej kupić używane, wypasione i dobrze jeżdżące Audi niż nowego opla czy forda.

Gratulacje!

Pitu, pitu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pajda napisał:

Pitu, pitu

 

Oooo dzień dobry!

Pół roku Cie nie było, a wystarczyło napisać że nikt mnie nie przekona do nowego auta:decayed:

PS. Chętnie bym nowe przygarnął, ale jak będzie kosztować max 100tyś, będzie miało około 300KM z napędem na 4 koła i spalanie w okolicach 8 litrów jak moje obecne auto:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, egon47 napisał:

Mario graty zakupu. 

dobrze rozumiem że mokka sprzedana a Civic dla Oli?

Tak jak wziołbym b7 to wtedy Olka megane ja B7 a przy hondzie sie zmieniamy bo i tym i tym sie fajnie jeździ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A ja odkąd współpracuję z Salonami Keller z Gliwic (zdjęcia na FB) miałem okazję pojeździć w weekendy Tusconem i Koną (jeszcze Clio o którym nie warto wspominać) i miałbym poważny dylemat czy bym został przy Audi. Tucson 2.0 diesel 185 kunia automat a Kona benzyna w automacie. Bardzo przyjemne wozidła jak na koreańce i oba z napędem 4x4 z możliwością załączenia blokady mechanizmu różnicowego.

Edytowane przez A4-Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, A4-Tomek napisał:

:hi:

A ja odkąd współpracuję z Salonami Keller z Gliwic (zdjęcia na FB) miałem okazję pojeździć w weekendy Tusconem i Koną (jeszcze Clio o którym nie warto wspominać) i miałbym poważny dylemat czy bym został przy Audi. Tucson 2.0 diesel 185 kunia automat a Kona benzyna w automacie. Bardzo przyjemne wozidła jak na koreańce i oba z napędem 4x4 z możliwością załączenia blokady mechanizmu różnicowego.

Miałem tak samo, jednak nie oparłem się pokusie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario gratki zakupu, Honda to nie moja bajka ale ważne abyś Ty był zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, A4-Tomek napisał:

:hi:

A ja odkąd współpracuję z Salonami Keller z Gliwic (zdjęcia na FB) miałem okazję pojeździć w weekendy Tusconem i Koną (jeszcze Clio o którym nie warto wspominać) i miałbym poważny dylemat czy bym został przy Audi. Tucson 2.0 diesel 185 kunia automat a Kona benzyna w automacie. Bardzo przyjemne wozidła jak na koreańce i oba z napędem 4x4 z możliwością załączenia blokady mechanizmu różnicowego.

jezdziłem koną tą najmocniejszą w full opcji. Brał bym bez większego zastanawiania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pucek napisał:

Oooo dzień dobry!

Pół roku Cie nie było, a wystarczyło napisać że nikt mnie nie przekona do nowego auta:decayed:

PS. Chętnie bym nowe przygarnął, ale jak będzie kosztować max 100tyś, będzie miało około 300KM z napędem na 4 koła i spalanie w okolicach 8 litrów jak moje obecne auto:whistling:

? dzień dobry.

Jestem cały czas  , ale jak mam pisać na telefonie to mnie krew zalewa! gdzie ten tapatalk ??

Mam wrażenie że im człowiek starszy to czasu coraz mniej ?. Forum  siadło i to bardzo już nie te lata co kiedyś ...?

PS. po co ci te 300 koni ? i ten napęd jak i tak cię to nie uchroniło od kolizji? szokowców na drogach nie brakuje szkoda że znalazłeś się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze. Dobrze że Tobie nic się nie stało , ale łezka jest jak ktoś poobija wóz, który jest chuchany i dmuchany. 

 

Mario gratki furki ! czemu taka zmiana z nowego na 10 -latka ? rozumiem że względy finansowe??

Honda fajna , młodzieżowa , kumpel w UK ma taką miałem okazję pary razy jechać i powiem że spoko autko , zegary bajka ?

Edytowane przez pajda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pajda napisał:

? dzień dobry.

Jestem cały czas  , ale jak mam pisać na telefonie to mnie krew zalewa! gdzie ten tapatalk ??

Mam wrażenie że im człowiek starszy to czasu coraz mniej ?. Forum  siadło i to bardzo już nie te lata co kiedyś ...?

PS. po co ci te 300 koni ? i ten napęd jak i tak cię to nie uchroniło od kolizji? szokowców na drogach nie brakuje szkoda że znalazłeś się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze. Dobrze że Tobie nic się nie stało , ale łezka jest jak ktoś poobija wóz, który jest chuchany i dmuchany. 

 

Mario gratki furki ! czemu taka zmiana z nowego na 10 -latka ? rozumiem że względy finansowe??

Honda fajna , młodzieżowa , kumpel w UK ma taką miałem okazję pary razy jechać i powiem że spoko autko , zegary bajka ?

Tak... mokka była częściowo za gotówkę częściowo w kresce... i moja jezdzila tym do roboty i spowrotem w sumie 30 km. Kasa zamrożona do tego kredyt... wiec wpadłem na pomysł poszukać cos fajnego niezawodnego jak moje megane w cenie ok 30 tys. 

 

Trafiła się honda u Miszela do tego b7 1.8t quattro golas i b7 tdi wiec decyzja jadymy.  Mokka szybko poszła w ok dwa dni. 

 

Sumarycznie mam naprawdę fajne bezawaryjne ... ciekawe autko... brak kredytu itd. moja zachwycona bo zawsze jej się ta honda podobała

 

Zdroworozsądowe podejście przy budowie tym bardziej przy jej przebiegach.  

 

Do tego auto od pewnego gościa więc decyzja szybko podjęta... a wypasem nie odbiega od nowych aut.

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek trochę ci przyznam racje... bo ja moge powiedziec tyle...

 

mialem nowe clio z salonu

miałem nowa astre 4 z salonu

miałem astre V sporttourer z salonu

miałem mokkę x z salonu

 

frajda z jazdy chyba żadna poza statusem społecznym i samopoczuciem... mam.nowe wypasione itd.  ale to wszystko kosztuje. teraz mam uzywki za polowe kasy i z hondy lepsza frajda z jazdy a megane znowu pali tyle co wcale ubezpieczenie jak w biedronce... a oba auta mam na dojazdydo roboty i po wsi. raz w roku ferie...

 

 

chyba nie warto sie katować kasowo... ale to są takie moje przemyślenia na moim przykładzie.

 

Wrócę do salonu jak będzie.mnie stać na fajną używkę dla siebie a mojej kupie nowe tanie typu vw UP na dojazdy do roboty albo clio  albo fiesta... tylko po co do salonu jak mozna roczne lub dwuletnie taniej tylko trzeba dobrać w tych czasach dobry silnik bo jest masakra...

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna dla baby jest też nowa Micra... fajnie się prezentuje ale nie konfigurowałem jeszcze i nie znam ceny faktycznej przy jakim wyposażeniu itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Pajda, po co mi 300 kucy? A no po to żeby mieć, będę miał 50 lat to kupie sobie dziadkowóz, po co mi quattro? A po to żeby wykorzystać to co jest pod maską w każdych warunkach, dobrze wiem po sobie że dopóki nie miałem tego wszystkiego to nie wymyślałem i pewnie taki zastepczy prawie nowy auris byłby git bo mając 90koni pod maską dojeżdżam do roboty w tym samym czasie, ale życie jest zbyt krótkie żeby mieć tak jak wszyscy nudne pospolite auta w których patrzy sie na spalanie i na tym się kończy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co quattro, ja dziś spakowałem drugi komplet opon, odpaliłem zimowego gruza i sie wyszalałem dowoli ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dzisiaj ktoś coś? Są jacyś chętni, ja mam wolne więc mógłbym wpaść :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomaszstn napisał:

:hi:

Dzisiaj ktoś coś? Są jacyś chętni, ja mam wolne więc mógłbym wpaść :wink:

Cześć, odpadam, na 18tą do roboty:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pucek napisał:

Cześć, odpadam, na 18tą do roboty:whistling:

Wy tam macie dziwne te godziny na 18 to się w piątek jedzie na zlot albo na flaszkę ze znajomymi a nie do roboty ?

Edytowane przez egon47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...