Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co tu dziwnego, są 4 zmiany robocze czyli 6:00/12:00/18:00/24:00 i tak się chodzi, co tydzień inaczej, nie można sobie wymyślać na którą zmianę sobie pójdę bo inaczej wylatujesz z brygady i zarabiasz znacznie mniej:whistling:

 

Aaa i jeszcze ta sobota i następna też do roboty bo Wigilię i sylwestra trzeba odrobić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

No to dzisiaj nici ale za tydzień pełna mobilizacja :decayed:

Pamiętajcie o wigilii klubowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Panowie ;) 

Po długiej nieobecności tutaj śmiem zameldować się w piątek na wigilijce, bo nie powiem... trochę się za Wami stęskniłem ;) przyjmiecie nowego-starego? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2018 o 08:54, Majkel napisał:

Czołem Panowie ;)

Po długiej nieobecności tutaj śmiem zameldować się w piątek na wigilijce, bo nie powiem... trochę się za Wami stęskniłem ;) przyjmiecie nowego-starego? :D

Jasne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z piątkiem ? gdzie się spotykamy - jaka propozycja ?

A co do fur - ja mam możliwość latania nowymi furami od czasu do czasu na szczęście nie musząc za nie płacić. Zawsze to mówiłem i dalej sie tego trzymam że czy bym miał kupić auto za 50 tyś 100 tyś czy nawet 300 tyś nigdy nie były by to nowe auta - w każdym przedziale cenowym znalazł bym odpowiednio ciekawsze używane a nie nowe.

Wszystko ma plusy minusy - jedno wiem - u mnie auto ma spełnić jeden podstawowy warunek - jak do niego wsiadam bo muszę gdzieć pojechać to ma mieć rogala na twarzy i nie ważne jaka to jest marka i półka cenowa.

Człowiek ma nie pierwsze auto - troche się już ich miało - swoje lata na karku też się ma - a jak w sobote wróciłem z tygodniowego pobytu na nartach (nie swoim autem) to wpadłem do domu, przywitałem się z rodzinką, wniosłem do domu walizke, deske i reszte i bez rozbierania się wyszedłem i wsiadłem w furke i musiałem przynajmniej 5km runde po knurowie zrobić tak po prostu bez celu dla samego przejechania się - i takie auto każdy powinien mieć - takie co cieszy i daje fan.

A 3 auta nowe którymi miałem okazje ostatnio pośmigać mimo że były z przedziału cenowego 250-300 tyś na pewno nie były autami którymi musiałbym się bez celu przejechać po knurowie po tygodniowej przerwie w ich prowadzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę dorzucić swoje 3 grosze... proponuje jakiś lokal żeby nie marznąć... może jakaś pizzeria na rynku albo lokal typu ministerstwo? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Odnośnie piątku, ja się nie wypowiadam bo i tak mnie na 80% nie będzie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wystawiał Doroty C2 na sprzedaż - 2006r ok 150 tyś przejechane - jak by ktoś był chętny pisać - cena ok 9 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, miron78 napisał:

Będę wystawiał Doroty C2 na sprzedaż - 2006r ok 150 tyś przejechane - jak by ktoś był chętny pisać - cena ok 9 tyś

Quwa a  ja punto kupiłem ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2018 o 12:01, miron78 napisał:

Będę wystawiał Doroty C2 na sprzedaż - 2006r ok 150 tyś przejechane - jak by ktoś był chętny pisać - cena ok 9 tyś

Pogadamy jutro :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2018 o 12:18, miron78 napisał:

Co z piątkiem ? gdzie się spotykamy - jaka propozycja ?

A co do fur - ja mam możliwość latania nowymi furami od czasu do czasu na szczęście nie musząc za nie płacić. Zawsze to mówiłem i dalej sie tego trzymam że czy bym miał kupić auto za 50 tyś 100 tyś czy nawet 300 tyś nigdy nie były by to nowe auta - w każdym przedziale cenowym znalazł bym odpowiednio ciekawsze używane a nie nowe.

Wszystko ma plusy minusy - jedno wiem - u mnie auto ma spełnić jeden podstawowy warunek - jak do niego wsiadam bo muszę gdzieć pojechać to ma mieć rogala na twarzy i nie ważne jaka to jest marka i półka cenowa.

Człowiek ma nie pierwsze auto - troche się już ich miało - swoje lata na karku też się ma - a jak w sobote wróciłem z tygodniowego pobytu na nartach (nie swoim autem) to wpadłem do domu, przywitałem się z rodzinką, wniosłem do domu walizke, deske i reszte i bez rozbierania się wyszedłem i wsiadłem w furke i musiałem przynajmniej 5km runde po knurowie zrobić tak po prostu bez celu dla samego przejechania się - i takie auto każdy powinien mieć - takie co cieszy i daje fan.

A 3 auta nowe którymi miałem okazje ostatnio pośmigać mimo że były z przedziału cenowego 250-300 tyś na pewno nie były autami którymi musiałbym się bez celu przejechać po knurowie po tygodniowej przerwie w ich prowadzeniu

Rozmawiałem z Mirkiem, możemy posiedzieć przy placu Krakowskim w pizzerii Piwniczka.  Lokal znajduje się przy  ulicy Łużycka 2e. Zbiórka powiedzmy o 18:00  ale można później jak komuś nie pasuje. Oczywiście można coś zjeść i się czegoś napić. Jutro roześlę sms-y po wszystkich i zobaczymy ile osób chętnych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soorrrrki ...nie udało mi się wyrwać .... :(

 

Pozdro Chłopaki :hi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, niewiele brakło, jakbyś napisał 15 minut wcześniej to jeszcze na kebabie siedzieliśmy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...