SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

• Guregoru

• diman

Top użytkownicy w tym temacie

Jak mi się uda zamienic w pracy to i ja sie przyturlam ?

Edytowane przez DOGI

pięknie Pany, pięknie

Witam uśpione forumowe grono - żeby Was rozruszać i się po latach spotkać organizujemy ZLOT STARYCH KOTLETÓW

Spotykamy się 25.01.2019

godzina 18.00

Forum Gliwice parking podziemny

Nie masz audi ? nie przejmuj się , kiedyś se kupisz - na zlota jesteś zaproszony :decayed:

Na razie bez większych info - w zależności od tego ile osób się zbierze zadecydujemy i Was poinformujemy jaki plan imprezy, gdzie się przeniesiemy, kto pije i do kiedy :decayed:

Wszelkie konkrety na 2-3 dni przed zlotem - śledzić temat - na razie zbieramy chętnych

23.Orzeszek

24.Miedziany

30. Kendzior (na 50%) na tą chwile

Jako że wszelkie konkrety są już znane, nie ma co czekać do poniedziałku podaję wszelkie info już teraz:

ZLOT    STARYCH    KOTLETÓW

25.01.2019 godzina 18.00

Parking wielopoziomowy Gliwice ul. Dunikowksiego 4

PROSZĘ O DOKŁADNE PRZECZYTANIE PONIŻSZEGO PLANU

Plan zlotu jest następujący:

18.00 - 21.00

Spotykamy się na parkingu wielopoziomowym, jego 3 piętro jest dla nas zarezerwowane i tam proszę się kierować.

Parking jest płatny, przy wjeździe normalnie pobieramy bilet, kierujemy się na 3 piętro i rozliczamy się przy wyjeździe, każdy za siebie, opłata 2zł/h bez jakichkolwiek dodatkowych opłat związanych z rezerwacją piętra (to jest tylko parking-bez części handlowo usługowej).

19.30 - 20.00

Tomaszu (z moją pomocą) będzie zbierał chętnych na konsumpcje pysznej, sprawdzonej pizzy, którą to będziemy zamawiać z dowozem i w tym celu chętnych prosimy o przygotowanie sobie 10zł/os. co pozwoli na pokrycie jedzonka wraz z napojami (to jest oczywiście opcja dla chętnych-nic obowiązkowego).

21.00

Przenosimy się do miejsca konsumpcji, czyli na rynek gdzie wykorzystamy biuro aby się pomieścić i uniknąć rezerwacji drogich lokali. Nie jest to może lokal w postaci restauracji z trzydziestoma stolikami ale częśc z Was już tam imprezowała - po partyzancku ale damy rade - carringtonów na liście nie widzę :)

Odległość z parkingu do biura to zaledwie 5min pieszo, można samochód zostawić na parkingu a można przeparkować w miejsca bliżej biura i bezpłatne.

UWAGA!!!

Opcja przeniesienia się do biura oczywiście jest propozycją dla wszystkich - nie tylko dla osób zamawiających pizze (w okolicy rynku sa inne możliwości konsumpcji jeżeli ktoś nie przepada za pizzą).

21.00-24.00

Konsumpcja spożywczo - pitna :)

Nie jest tajemnicą, że niejeden wspominał o spożyciu czegoś mocniejszego w tym gronie więc i taką możliwość mamy

Kto ma ochotę i kierowce to ma sprawę rozwiązaną. Osoby zmotoryzowane mogą skorzystać ze skromej opcji wykorzystania biura jako noclegu zabierając ze sobą karimatę, śpiwór czyli po harcersku ale lepiej tak i bezpieczenie rano po śniadanku w hemingwayu wrócić trzeźwiutko do domu.

UWAGA!!!

Osoby pijące prosze o zabranie dla siebie kieliszka (nie mamy na stanie biura) i jeżeli mogę zaproponować to żeby było jednolicie to proponuję wyborową/finke

Rozpisałęm się - ale chyba to kurna wszystko

Jakieś pytania ? sugestie ?

23. Orzeszek

24. Miedziany

31. Majkel/Maniek/Niemiec

32. Ucho (na 50%)

33. Oko

Edytowane przez miron78

I jako że forma naszego spotkania to zlot to właściciel parkingu oczywiście na wstępie poinformował że będziemy na głównym ekranie bo parking jest monitorowany - więc oby bez opłat karnych się obyło

Ps. gaśnice kazałem mu pozbierać

co do gaśnic to wielce rozsądne posunięcie :decayed:

Edytowane przez Arturoo

Czy ktoś przewiduje przyjazd ze swoją połowicą? Aga jest chętna na wódę. Skubana już od dziś trenuje :grin:

No Miron, bardzo fajnie to pochytałeś, brawo!

Ja będę sam i nie piję bo o 4:30 wstaję do roboty:wink:

2 godziny temu, Arturoo napisał:

co do gaśnic to wielce rozsądne posunięcie :decayed:

to procenty spadły do 25% że będę ....  :decayed:

15 minut temu, Arturoo napisał:

:grin:

Podobno Kędzior właśnie zrezygnował ze spota  :decayed:  :ph34r:

Cześć

Miron jak zajadę to wpadne,czyli 50/50

Edytowane przez ucho.77

19 godzin temu, miron78 napisał:

ZLOT    STARYCH    KOTLETÓW

25.01.2019 godzina 18.00

Parking wielopoziomowy Gliwice ul. Dunikowksiego 4

PROSZĘ O DOKŁADNE PRZECZYTANIE PONIŻSZEGO PLANU

Plan zlotu jest następujący:

18.00 - 21.00

19.30 - 20.00

21.00

21.00-24.00

Konsumpcja spożywczo - pitna :)

Rozpisałęm się - ale chyba to kurna wszystko

Jakieś pytania ? sugestie ?

23.Orzeszek

24.Miedziany

30. Kendzior (na 50%) na tą chwile

Super chłopaki zajefajny pomysł szkoda że mnie nie będzie niestety mój 8 miesięcy maluch niestety jest bardzo wymagający i żona po całym dniu z nim jest wykończona a później ja przejmuje obowiązki. Więc jak narazie obejdzie się tylko smakiem