Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska to porobcie jakies to foty, z mila checia bym zobaczyl ile autek bedzie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Ludziska to porobcie jakies to foty, z mila checia bym zobaczyl ile autek bedzie :evil:

będą będą - no i jedna grupowa naszych autek oczywiście - która będzie wklejona na tytułowej stronie naszych zlotów :wink4: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuje za zaproszenie. Do Gliwic mam blisko i fajnie że są organizowane takie spotkania, ale niestety..Noga w gipsie i mnie ominie pierwszy spocik:( ;( Życze miłej imprezy i pozdrawiam

Mam avanta - przyjechać po Ciebie :cool1:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 12:54 _________________________________________________

hehe Dzięki za dobre chęci ale to tak bez sensu troche..Pierwsze moje spotkanie a ja bez mojej fury:/ Szkoda ale tak wyszło..Napewno będzie fajnie i życze Wam dobrej zabawy no i pogody..Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tez wapdne jak widze organizacja z KNUROWA to trzeba byc :evil:

a tylko nie przyjedź to :bicz: :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie.Postaram się być.Chcę zabrać żonkę ale mówi że mam już fioła z tą A4 i nie chce.A kumpel mi gada"stary z czym ty do tych gości".Ale przecież nieważne jaką kto ma furkę.Ważne,że spotkanie wszystkich A4.W końcu pooglądam sobie wasze autka na żywo.Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie.Postaram się być.Chcę zabrać żonkę ale mówi że mam już fioła z tą A4 i nie chce.A kumpel mi gada"stary z czym ty do tych gości".Ale przecież nieważne jaką kto ma furkę.Ważne,że spotkanie wszystkich A4.W końcu pooglądam sobie wasze autka na żywo.Pozdrowionka.

dokladnie mysli ze my jakies wypasne bryczki mamy sama nazywa audi A4 ale tylko a4 robi wrazenie a jak ktos kocha te autka to niewazne czy jest w standardzie czy na pakiecie z s-line i tak jest sliczne i jest oczym pogadac :cool1: :cool1:

a moja niunia jest bez letni koleczek :(:(:( na zimowych przyjade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek zabieraj żonke bo napewno więcej osób przyjedzie z osobami towarzyszącymi ( ja z żonka i dzieciakiem chyba nawet :wink4: ). A jak jeszcze raz kumpel Ci powie " stary z czym Ty go gości " - to mu odpowiedz krótko " Z A4 " i wszystko jasne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie napewno się pojawię choć z drobnym poślizgiem bo do 18 pracuje. Ale szczerze wstyd się pokazywać moją furką bo ostatnio dostałem w dzwi od jakiejś g.... kobiety i jak na nie patrze to mi się płakać chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki wielkie za zaproszenie. Z wielką przykrością muszę odmówić, ważne sprawy rodzinne. Mam nadzieję, że stawię się na następne spotkanie. Bawcie się dobrze.

Ave all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie napewno się pojawię choć z drobnym poślizgiem bo do 18 pracuje. Ale szczerze wstyd się pokazywać moją furką bo ostatnio dostałem w dzwi od jakiejś g.... kobiety i jak na nie patrze to mi się płakać chcę.

będziemy czekać - a drzwi się naprawi i na kolejny zlocik przylecisz jak nową :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moi drodzy jak tak dalej pójdzie to będziemy mieć zlota jakiego jeszcze nie było :notworthy: :notworthy: :th:

mam nadzieje, że nikomu z listy nic nie wypadnie a wręcz przeciwnie - do samego końca będzie chętnych przybywać:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zachętny przyjazdu - każdy obecny będzie mógł zrobić zdjęcie jak siedzę w jego aucie :polew:

No jednak tym mnie przekonałeś :> .

Zmiana decyzji.Miałem pracować, ale dla Was (choć było ciężko) zamieniłem zmiany.Oby się nic nie zawaliło to przyjade.Muszę tylko pamiętać o umyciu furki, bo ostatnio na spociku się nie popisałem :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak tym mnie przekonałeś :> .

Zmiana decyzji.Miałem pracować, ale dla Was (choć było ciężko) zamieniłem zmiany.Oby się nic nie zawaliło to przyjade.Muszę tylko pamiętać o umyciu furki, bo ostatnio na spociku się nie popisałem :embarrassed

:notworthy: :th: - prawdziwy klubowicz i miłośnik :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio to mało nas tam nie będzie :th: ,

oby nie było problemu z miejscem, bo to w końcu piątek i LUD robi zakupy

ale damy radę .

To będzie piękny widok, DUŻO :a4fan:

Tylko szkoda że będę miał tak mało czasu (tylko do 21)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...