Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Flega identyczna jak moja tylko w 18"

img0861hb.jpg

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

img0860or.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Egon, to ta twoja fura?

nie ale moja tak bedzie wygladac :decayed:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

Audi A4 Kędzierzyn-Koźle ? Tablica.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon, to ta twoja fura?

nie ale moja tak bedzie wygladac :decayed:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

Audi A4 Kędzierzyn-Koźle ? Tablica.pl

hmmm:eusathink:to dziwne, bo jak sprawdzałem Ci VIN to wersja nadwozia była avant, a tutaj jest sedan.... no, ale w sumie w ogłoszeniu nie napisał, że bezwypadkowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon, to ta twoja fura?

nie ale moja tak bedzie wygladac :decayed:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

Audi A4 Kędzierzyn-Koźle ? Tablica.pl

hmmm:eusathink:to dziwne, bo jak sprawdzałem Ci VIN to wersja nadwozia była avant, a tutaj jest sedan.... no, ale w sumie w ogłoszeniu nie napisał, że bezwypadkowy :decayed:

Musiala byc u Nosba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon, to ta twoja fura?

nie ale moja tak bedzie wygladac :decayed:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

Audi A4 Kędzierzyn-Koźle ? Tablica.pl

hmmm:eusathink:to dziwne, bo jak sprawdzałem Ci VIN to wersja nadwozia była avant, a tutaj jest sedan.... no, ale w sumie w ogłoszeniu nie napisał, że bezwypadkowy :decayed:

Musiala byc u Nosba :decayed:

możliwe, pokaż co pod maską :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota i dzięki Artur za felgi, dotarłeś do dom? skleroza w moim wieku to zuooo:facepalm: :decayed::grin::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flega identyczna jak moja tylko w 18"

http://img850.imageshack.us/img850/3202/img0861hb.jpg

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

http://img23.imageshack.us/img23/1861/img0860or.jpg

Tu mi się podoba, zakładaj swoje, zobaczymy co z tego wyjdzie. Widzę że gwint jednak wpadnie :naughty:

---------- Post dopisany at 01:59 ---------- Poprzedni post napisany at 01:58 ----------

PS: nie jesteś żadnym dłużnikiem, pierwszy się przejechałem :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon furka cyc ... stosunek ceny do jakości cyc ... ale poświęć jeszcze troszke talarów na gwinta bo na twoich felgach i gwincie bedzie serio kosa ... :wink: a tak reszty nie ruszaj bo nie warto ... :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon furka cyc ... stosunek ceny do jakości cyc ... ale poświęć jeszcze troszke talarów na gwinta bo na twoich felgach i gwincie bedzie serio kosa ... :wink: a tak reszty nie ruszaj bo nie warto ... :thumbup1:

Na spokojnie powoli jak bedzie kasa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Sorki ale nie dałem rady wczoraj...popaprała mi się dniówka....

Seba dotarłem...:wink: ale wydupany jak koń po westernie....:decayed:.... ale dobrze ,że jest tempomat bo z przerwami przespałem drogę powrotną :grin:

Gdyby lewa skrajna linia na A1 była malowana tą samą farbą co prawa skrajna to można by powiedzieć ,że dzięki asystentowi pasa ruchu idzie spokojnie przespać odcinek Sośnica - Świerklany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema dzieki za spota :hi:

Egon gratki furki i nie słuchaj Pucka - Twój się okaże mega zadbanym rodzynkiem i okazją :wink: szkoda tylko że gościu nie zanzaczył "bezwypadkowy" bo ja od pewnego czasu się takich furek boję - z drugiej strony nigdy nie wiesz tak na prawdę co kupujesz bo różnicy magicy sie zdarzają :kwasny:

Egon furka cyc ... stosunek ceny do jakości cyc ... ale poświęć jeszcze troszke talarów na gwinta bo na twoich felgach i gwincie bedzie serio kosa ... :wink: a tak reszty nie ruszaj bo nie warto ... :thumbup1:

Na spokojnie powoli jak bedzie kasa :decayed:

wcale nie potrzebujesz kasy - tylko gwint bo koła przecież masz :wink:

no i oczywiście dokładki musisz pomalować w kolor bo pakiet s-line raczej drogi jest :kwasny:

tylko gwint + dokładki w kolor i będzie kosa :kox:

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

Gdyby lewa skrajna linia na A1 była malowana tą samą farbą co prawa skrajna to można by powiedzieć ,że dzięki asystentowi pasa ruchu idzie spokojnie przespać odcinek Sośnica - Świerklany :decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

chyba asystent jezdni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...