Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaj chałupę to starczy na parę lat wymieniania nowych fur :decayed:

:hi: po robocie w końcu

Jak bym opierdolił to co stoi na tej działce to było by mnie stać na coś lepszego niż panda :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Mario gratki nowej furki - dziś wydziałem na żywo - daje radę :thumbup1:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

co raz więcej B7 na forum :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 poszlo do mechaniora. Lista do naprawy spora :facepalm:

Hultaj wczoraj przezyl gradobicie i blacha przypomina tarke:facepalm: to auto to jeden wielki kataklizm

A ja posadzilem w swoim niskobidżetowym autku gaziol i mam wyjeb .... na system haha :D:D:D

I prawidłowo, ja drugi raz bym B5 nie kupił (chyba, że S'ke). Wolałbym dłużej pojeździć takim dupowozem, odłożyć grosza i kupić coś konkretnego :kox:

A ja odwrotnie, nie żałuję że miałem B5, nie dość że dość dobrze wyglądało to miało dobry i tani w użytkowaniu silnik, odpowiedni napęd i na dodatek do dnia dzisiejszego jest upalane przez ojca, fakt, nie mało włożyłem ale teraz jeździ się tanio i bezawaryjnie :decayed:

dokładnie, B5 nie jest awaryjnym samochodem, blacha jest lepsza niż w B6/B7 nie wspominając już o wszystkich innych markach z tamtych lat, a nawet i obecnych. Do tego, zadbane B5 dobrze trzyma cenę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psyyyt..

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

A4 poszlo do mechaniora. Lista do naprawy spora :facepalm:

Hultaj wczoraj przezyl gradobicie i blacha przypomina tarke:facepalm: to auto to jeden wielki kataklizm

A ja posadzilem w swoim niskobidżetowym autku gaziol i mam wyjeb .... na system haha :D:D:D

I prawidłowo, ja drugi raz bym B5 nie kupił (chyba, że S'ke). Wolałbym dłużej pojeździć takim dupowozem, odłożyć grosza i kupić coś konkretnego :kox:

A ja odwrotnie, nie żałuję że miałem B5, nie dość że dość dobrze wyglądało to miało dobry i tani w użytkowaniu silnik, odpowiedni napęd i na dodatek do dnia dzisiejszego jest upalane przez ojca, fakt, nie mało włożyłem ale teraz jeździ się tanio i bezawaryjnie :decayed:

dokładnie, B5 nie jest awaryjnym samochodem, blacha jest lepsza niż w B6/B7 nie wspominając już o wszystkich innych markach z tamtych lat, a nawet i obecnych. Do tego, zadbane B5 dobrze trzyma cenę :wink:

B5 98 r dwa lata temu za 13kpln. Sprzedałem, ze złe spasowanym tyłem, gościowi z zagranicy ...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psyyyt..

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

A4 poszlo do mechaniora. Lista do naprawy spora :facepalm:

Hultaj wczoraj przezyl gradobicie i blacha przypomina tarke:facepalm: to auto to jeden wielki kataklizm

A ja posadzilem w swoim niskobidżetowym autku gaziol i mam wyjeb .... na system haha :D:D:D

I prawidłowo, ja drugi raz bym B5 nie kupił (chyba, że S'ke). Wolałbym dłużej pojeździć takim dupowozem, odłożyć grosza i kupić coś konkretnego :kox:

A ja odwrotnie, nie żałuję że miałem B5, nie dość że dość dobrze wyglądało to miało dobry i tani w użytkowaniu silnik, odpowiedni napęd i na dodatek do dnia dzisiejszego jest upalane przez ojca, fakt, nie mało włożyłem ale teraz jeździ się tanio i bezawaryjnie :decayed:

dokładnie, B5 nie jest awaryjnym samochodem, blacha jest lepsza niż w B6/B7 nie wspominając już o wszystkich innych markach z tamtych lat, a nawet i obecnych. Do tego, zadbane B5 dobrze trzyma cenę :wink:

B5 98 r dwa lata temu za 13kpln. Sprzedałem, ze złe spasowanym tyłem, gościowi z zagranicy ...:grin:

No kuźwa a mi akzali sprzedac.

Ja pomimo ze mam hultaja i a4 mnie wpienia bo co chwile cos w nim grzebie to i tak mam wieksza radosc z jazdy audikiem. Aczkolwiek powiedzmy sobie szczerze ze hultajem jezdzi sie spokojniej bo wiem ze gumy i inne podzespoly nie maja 20lat. Zawsze bedzie brakowac tego czegos co ma audi pomimomze to tylko oska i tylko ADR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ----------

Mario gratki nowej furki - dziś wydziałem na żywo - daje radę :thumbup1:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

co raz więcej B7 na forum :naughty:

Kto kupił? :whistling:

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

Nisko cenisz b7 :grin:

Miałem na myśli nieruchomości, a nie auto:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...