Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nie znam zbyt dobrze Gliwic. Znam okolice Politechniki Śląskiej i dworca PKS. Jak się to CH Forum ma do tych dwóch miejsc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, nie znam zbyt dobrze Gliwic. Znam okolice Politechniki Śląskiej i dworca PKS. Jak się to CH Forum ma do tych dwóch miejsc

Wejdź sobie na www.zumi.pl i jako czego szukasz wpisz forum a miasto, ulica, numer wpisz gliwice, lipowa 1 i tam możesz sobie zobaczyć jak i skąd dokładnie dojechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie, ale niestety nie dam rady w piątek, na następny dzień mam egzaminy w szkole. Pozdrawiam wszystkich

haha stary ;p olej egzaminy ;p są wakacje :P ja tez mam egzamin:) tez w sobotę ;p i co z tego ;p wpadnij a na pewno nie pożałujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może RYBNICZANIE pojadą wspólnie jedną flotą??? poco każdy ma jeździć osobno i błądzić skoro możemy w "kupie" jechać:) co wy na to...? zreszta ludzie z okolic Knurowa też mogą się do nas dołączyć np. na stacji ORLEN na wlocie do centrum Gliwic?

proponuje np. spotkanie na CARREFOUR - RYBNIK godz.17:20, później już na tym Orlenie o 17:50 będziemy najpóźniej...

chyba że wcześniej wyjedziemy to będziemy szybciej, chyba że ktoś chce przepalić autko to będziemy szybciej :polew:

osobiście wolał bym jechać za kimś bo tak samo umiem dobrze trafić na Polibude jak i Pks...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może RYBNICZANIE pojadą wspólnie jedną flotą??? poco każdy ma jeździć osobno i błądzić skoro możemy w "kupie" jechać:) co wy na to...? zreszta ludzie z okolic Knurowa też mogą się do nas dołączyć np. na stacji ORLEN na wlocie do centrum Gliwic?

proponuje np. spotkanie na CARREFOUR - RYBNIK godz.17:20, później już na tym Orlenie...

No jak żyje 24 lata to stacji orlen przy wjezdzie do gliwic z tej strony to nie widziałem :kox: Koledze chyba chodziło o shell albo BP. A co do wspólnego wjazdu jestem jak najbardziej za jak będziecie jechać z Rybnika to chętnie do was dołącze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo tak tak chodziło o SHELL :polew:

ps. wiedziałem że jakaś czerwona :naughty:

no to extra że coś się będzie działo... i możemy z rybnika wyjechać wcześniej ale to może wszyscy chętni się wypowiedzą:)

już nie moge się doczekać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oczywiście też lecąc z Knurowa mogę czekać na shellu na wlocie do Gliwic ( tel. do mnie macie w 1 poście więc dzwońcie jak będzie ustalona godzinka ) :wink4: wjedziemy sobie na spokojnie małą kolumną do forum :wink4: tylko proponuje dołożyć z 15 minutek zapasu bo ostatnio sie strasznie przez Gliwice jedzie ( no i jakby coś wyskoczyło po drodze ) więc może na shellu zbiórka 17.40 najpóźniej - ustalcie jak Wam najlepiej :wink4:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 22:25 _________________________________________________Proton2 - z politechniki masz jakieś 2 km do forum (5 min jazdy - kierunek Tarnowskie Góry ) i wlatujesz do samego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt zapas jakiś trzeba mieć lepiej sie nie spóźnić na pierwszy taki zlot :naughty:

A żeby nie stać w korkach to w gliwicach na pierwszych swiatłach trzeba kręcić w prawo żeby nie stać w niekończącym się zatwardzonku na rybnickiej :wink4:

A porotnowi2 już mapke wysyłałem żeby przypadkiem się nie zgubił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest za***iście

widzę że organizacja lepsza niż w niejednym "wywiadzie"

i to jest PIĘKNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:hi::a4fan: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc RYBNICZANIE O 17.00 WYJAZD Z CARREFOUR RYBNIK...i na spokojnie dojedziemy sobie do Shell Gliwice a tam na nas już reszta będzie czekała :cool1:

tylko co sam nie pojade :polew:

ps.jak narazie walcze z nierównymi obrotami bo musialem odłączyć akum i mam z tym problem:/ ale nie nie ja będe:D :> :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie tez mozesz zapisac na liste jak bedzie pogoda:] bo dzis mylem autko:/

mówisz - masz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie jutro wielki dzień mam nadzieję że wszyscy z listy się pojawią bo widzieć 32 :a4fan: to musi być piękny widok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za slabe 1.6 i jeszcze bez klekotu ee

Znaczy ze mnie się :polew:?Zapytałem o V6 z ciekawości a nie że mi żal iż mój za słaby.Mnie wystarcza. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...