Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prawo jazdy na C,C+E


wojtek459

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy mogę na jednym badaniu zdrowia (badanie lekarskie, okulista, psychotesty) na prawo jazdy po zdaniu egzaminu C i od razu robić C+E na tym samym badaniu.

Czy na C+E muszę robić nowe badanie.

Nie wiem jeszcze o co chodzi z wydziałem komunikacji bo muszę teraz wszystkie dokumenty zanieść do wydziału i oni wydadzą mi jakieś numery (nie wiem o co chodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badanie ma swój okres ważności, po co robić 2 razy :whistling:

Z tymi dokumentami z udziałem wydziału komunikacji to jest nowość, sam jestem ciekawy na czym to polega :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile sie nie myle moj to moj brat musial dwa razy zaniesc badania jak robil na c pozniej na c+e a robil jedno po drugim wszystko komplikuja te zmiany w prawo jazdy ze musi byc data waznosci badan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robilem niedawno C oraz C+E i mialem na jednym badaniu wpisane C i C+E. Jak miales samo C wpsiane to niestety czeka Cie jeszcze raz badanie na C+E. Mi sie udalo 3 dni przed nowymi zasadami zdac C+E takze nie wiem jak jest teraz. Podobno tylko koszt sie zwiekszyl na C+E i nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na cale szczescie za 2 razem sie udalo :) Za pierwszym nie trafilem tylem parkingu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie masz co sie zalic i rozpaczac bo to jest leteria lzalezy na kogo trafisz. Mi sie udalo popoludniu zdac. Na placu ciemno to nie widzial egzaminator zbytnio czy na linie najechalem a wiem ze najechalem;) no a na miescie pusciutko juz przynajmniej bylo. Pociesze Cie ze z mojego kursu co bylo 15 osob zdaly dopiero 4 osoby a reszta juz 4-5 raz podchodzi wiec nie przejmuj sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...