Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bialy dym konsekwencja dlugiego postoju??


pawullonn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy

W wielkie mrozy nie zauważałem czegoś takiego jak dziś tzn występowało ale w umierkowanych ilościach i jak patrzyłem to wszystkie samochody tak się zachowywały ale dziś mnie audi zaskoczyło.

Otóż moja niunia wczoraj od około 14 do tej pory czyli 18:00 stała na zewnątrz czyli ponad 24h. Zawsze garażuje samochód ale nie wstawiłem go do garażu dla testu. Jak wiadomo temperatury panujące teraz są od -3, -2 do +3, +5.

Jak odpaliłem samochód chwilke potelepało tzn 2-3 sekundy i wszystko było dobrze odśnieżyłem(ok2-3minuty) zaczął delikatnie dymić na biało i nakręciłem na podwórku i zacząłem cofać do garażu i audi zaczęła strasznie dymić na biało-siwo. ale to tak bardzo można powiedzieć,że w garażu było biało za samochodem :P przy odpalaniu nie ma czarnego dymienia ani niebieskiego. płyny nie ubywają tzn chłodniczy cały czas od ostaniego jesiennego odpowietrzania nie drgnął nawet a jeśli chodzi o olej to na 10tys nie bierze raczej więcej jak 0,7-0,9 litra czyli raczej w normie jak na samochód z przebiegiem ponad 200 tyś.

Panowie czy to normalne jest wszystko ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, para wodna:wink: Nie szukaj na siłę problemów:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to normalne jest wszystko ??

Jak pobiegasz na dworze i się zasapiesz to też dymisz jak parowóz:wink: Para wodna i nic więcej. Jakby był drażniący zapach i szczypałoby w oczy to wtedy należy szukać problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wsio OK. Ja też u siebie obserwuję podobne zjawisko, a dziś miałem okazję obserwować skodzianke mamy i też na biało dymiła ( zapach też podobny dieslowski). Co prawda różne auta różnie mają jeśli chodzi o intensywność, ale nie należy się dopatrywać problemów na siłę.

Tak poza tym temat już wałkowany chyba 3 razy w tym roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...