Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uchwyt na kubki - napoje w podłokietniku kanapy


wtct

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do nabycia komplet skórzanej tapicerki. Oprócz tego, że muszę przełożyć tapicerkę oparcia (tapicerka pochodzi z sedana a ja mam avanta), zależy mi również na przełożeniu uchwytu na kubki, który mam w obecnym podłokietniku kanapy.

Przekładał ktoś tapicerkę tylnego podłokietnika?

Bardzo proszę o pomoc, czy to się da w ogóle zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja przekładałem, da się to zrobić tapicerka jest przymocowana na zszywki to plastikowego stelaża, jak ktoś ma dostęp do dobrego zszywacza to nie ma dużo roboty. Ja nie miałem i wykorzystałem stare zszywki i za pomocą lutownicy każdą ręcznie wciskałem na gorąco. Trochę roboty było, ale czego się nie robi...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wystarczy przełożyć same środki tego podłokietnika? Jeżeli miałbym dwa: jeden z kubkami a drugi bez... Czy mógłby ktoś powiedzieć jak się za to zabrać, żeby nie połamać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się, stelaże w środku różnią się konstrukcję.

Jakby tak było to nie pierdzieliłbym się z przekładaniem tapicerki.

Wymontowanie_i_zamontowanie_uchwytu_na_napoje_page_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego trochę chęci i po bólu,potrzebne są 2 śrubokręty i zszywacz tapicerski (ja używałem zwykłego zszywacza dostępnego w każdym sklepie dla majsterkowiczów jedynie zszywki kup sobie ze stanley-a bo zwykłe nie wchodzą, są za miękkie i się gną) wszystkie elementy podłokietnika rozkładają się bez problemu :wink: jedynie do zmiany klapy trzeba użyć siły (potrzebny młotek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też przekładałem ze szmat do skóry ,roboty jest sporo ale warto jedyne co przekładasz p&p to górna klapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...