Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana filtrow klimatyzacji


boom_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Co ile powinno sie wymieniac filtry od klimatyzacji? Ktos to robil, ile was to wynioslo? Skomplikowana procedura? U mnie jest tak, ze kupilem samochod niestety po osobie palacej. Zapachu nie czuc do momentu 1 zalaczenia klimatyzacji, mam nadzieje, ze po wymianie filtrow zapaszek sie poprawi

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr proponuje wymieniać co roku.Najlepiej brać z aktywnym węglem.Kosztuje troszke więcej ale jeste zdecydowanie lepszy.Polecam Knechta.Ja do B6 dałem 68zł.Wymiana trwa jakieś 5 minut.Nic skomlikowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapachu nie czuc do momentu 1 zalaczenia klimatyzacji, mam nadzieje, ze po wymianie filtrow zapaszek sie poprawi

Smród i tak pozostanie , musisz wyczyścić układ klimatyzacji robią to np. w serwisie ASO kosztuje 250 zł i jest to metoda ultradzwiękowa , ponoć skuteczna ,ale nierobiłem tylko słyszałem więc pewności wielkiej niemam. Pozatym napewno tez wyczyszczą i odgrzybia ci w każdym lepszym warsztacie zajmującym się klimatyzacjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ten filtr jest?

Lewy górny róg komory silnika pod taką platikową osłoną z rynienką :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr masz na podszybiu od strony pasarzera (w komorze silnika),sciągsz plastykowe podszybie po stronie lewej i tam widzisz taką rynienke,wyciągasz rynienke do siebie i pod nią jest filtr przeciwpyłkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzykry zapach przy zalaczonej klimatyzacji[br]Dopisany: 23 Maj 2007, 02:39 _________________________________________________ :quattro: :quattro:przykry zapach z klimatyzacji,jaka przyczyna?

zwitaj proszę do działu Newbie

o brzydkim zapachu już było, szukać trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu zajebbiste forum i ludzie .Szacuneczek :oklaski:

adadur: Proszę sie powstrzymywać o tego typu wypowiedzi które nic nie wnoszą do tematu

warnpmod.gifpierwszy raz daję od razu ostrzeżenie z poziomem 2.

Od tej pory posty będą przez jakiś czas moderowane.

Dość tego typu postów !

[pre_pl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...