Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebny warsztat od holenderskich LPG Dolnoslaskie


devon00

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie znacie jakis warsztat ktory ogarnie mi instalacje LPG instalka jest holenderska...bylem u dwoch gazownikow w Legnicy i rozkladaja rece...auto swiruje na gazie...jestem swiezo po zakupie auta wymienilem butle na nowa autko z 2004 rok co prawda nie audi ale poprostu szukam pomocy gdzie moge..auto na benzynie idzie normalnie na gazie faluja obroty i nie ma mocy..jeden z gazownikow powiedzial mi ze moze byc to wina wtryskiwaczy gdyz auto moglo dlugo stac nie jezdzone na gazie...znacie jakis warsztat z Wrocka lub okolic ktory mogl by mi pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coltec/necam to mam nr do goscia z Jeleniej ktory ogarnia te instalacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arre to co udalo mi sie spisac to firma OCOTEC typ DG12101 mozesz podac namiar ?

---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

znalazlem ze to jakas niemiecka instalacja a najlepsze jest to ze firma 3 lata temu oglosila upadlosc..i wszystko psu w dupe :(

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ----------

cwiara ile ogarniecie wszystkiego od nowa pod maska? butle mam nowa zalozona wczoraj...co udalo by sie ewentualnie uratowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektronikę i wtryski wywal , zostaw reduktor bo to kopia PRINSA (jak wywalasz to odkupie) Jnstalka raczej nie do ogarnięcia , bo to zbieranina różnych firm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jestem umowiony z gazownikiem...mam nadzieje ze reduktor uda sie zostawic a cala reszte wymienic

---------- Post dopisany 16-02-2013 at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2013 at 18:35 ----------

no to mnie gazmen sprowadzil na ziemie wszystko co pod maska do wymiany lacznie z reduktorem cena 1600zl :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do mnie to pogadamy i Ci wycenie wszystko najlepiej gdybym auto obejrzał. Dzwoń jak cos 888659640

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie ustalic ze reduktor to Prins a wtryski to valtec ( wujek google powiedzial ze to badziew ) dostalem porpozycje zamontowania wtryskow barracuda reduktor shark 1500 komp tech 214 co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do jakiego auta , jaka moc to łatwiej będzie coś doradzić . Reduktor to nie Prins tylko jego Kopia ( do prinsa mu daleko, wiem bo jeden taki posiadam ):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik i wtryski OK. z reduktorem shark nie miałem styczności , więc się nie wypowiem .:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce polegac na jednym czlowieku jesli chodzi o gaz wiec jade jutro do wrocka zaciagnac jezyka u innych...w legnicy powiedzial 1600zl nie wiem na jakich czesciach...cena tych czesci ktore napisalem to 1000zl wiec warto dowiedziec sie jak to wyglada we wrocku...tym bardziej ze ceny sa dla szerego czlowieka a nie dla firmy ktora zaklada lpg od lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest OK , pewnie że jak się poszuka to można ciut taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nissan primera 2004 1,8 116 koni z tego co rozmawialem z chlopakami z forum nissana to wtryski barracuda komp tech 214 reduktor shark 1500

a może:

Stag4,wtryski baracudy,reduktor AC r01

Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...