Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda jeszcze nie mam boczków zrobionych ale stare obszycie nie rzuca sie w oczy jak narazie :> a co do chromów to są z alegro kupione te na metry i trzyma sie to dość dobrze mam juz je ponad rok :naughty:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2008, 11:22_________________________________________________Zrobiłem sobie takie małe VT :gwizdanie: pod tytułem "Jaby to było gdyby ..." większa fela(ten sam wzór co mam) i czarne szybki :kox:

dscn5918hc0.jpg

Co myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co prawda jeszcze nie mam boczków zrobionych ale stare obszycie nie rzuca sie w oczy jak narazie :> a co do chromów to są z alegro kupione te na metry i trzyma sie to dość dobrze mam juz je ponad rok :naughty:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2008, 11:22_________________________________________________Zrobiłem sobie takie małe VT :gwizdanie: pod tytułem "Jaby to było gdyby ..." większa fela(ten sam wzór co mam) i czarne szybki :kox:

dscn5918hc0.jpg

Co myślicie??

No naprawdę kozacko na tym zdjęciu wygląda, ściema szyb i felga bajka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem furmankę ostatnio pod szkołą :cool1:

Wersja zimowa na stali :naughty: ... kiedy masz urodziny ? Zrobie Ci prezent i zerwe nakładki na klamki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh Ragga wersja zimowa jest na ALU i to orginalnym ale wyglada jak kołpak :polew: hehe ale liczy sie ze alu :gwizdanie: a co do nakładek byłem zmuszony bo moje jakoś dziwnie zniszczone były a malowac to nie bardzo bo jak by to wyglądało jak bym miał odcień nie taki jak trzeba :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem walnąć Ci autograf na szybie ..ale nie chciało mi sie stawać :tongue4:

Pomalowałeś sobie alu na czarno ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh nic nie malowałem one były srebne tylko niedomyte :gwizdanie: a ty przez scieme swoich szybek tego faktu juz nie dostrzegłeś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje jeszcze:

-prawdopodobnie bedzie Fmic :naughty:

-rozbudowa audio

-i wszystko co okazyjnie trafie :kox:

a tak wyglada aktualnie :)

dscn4980iw4.jpg

audijd4.jpg

dsc2824nnhjsu0.jpg

Dość ładne auto, widać, że się starasz, ale postaraj się uwzględnić w swoich planach poprawkę poprzedniej naprawy blacharsko-lakierniczej Twojego autka, po poprawce Twoja A4 wyglądałaby naprawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci że sama blacharka jest dobrze złożona na wiosne autko idzie na polerke :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci że sama blacharka jest dobrze złożona na wiosne autko idzie na polerke :good:

No nie przesadzaj, błotniki źle spasowane i inny odcień lakierów to widać nawet na tych zdjęciach kolego, także najpierw czeka Cię poprawa spasowania u blacharza, potem malowanie z cieniowaniem, potem polerka i masz ładne auto. Życzę wytrwałości. A jak dasz to dobrych fachowców, auto będzie jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do odcieniu niestety sie zgodze ale dobrać tego sie nie da idealnie :wallbash: co do błotników jeden jest tylko poprawiany i uwierz mi równo jest spasowane na zdjeciu moze tak sie poprostu wydaje ale w rzeczywistosci jest równo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do odcieniu niestety sie zgodze ale dobrać tego sie nie da idealnie :wallbash: co do błotników jeden jest tylko poprawiany i uwierz mi równo jest spasowane na zdjeciu moze tak sie poprostu wydaje ale w rzeczywistosci jest równo :gwizdanie:

Poproszę o lepsze zdjęcia nadwozia, także komory silnikowej to Ci powiem, jaka jest naga prawda. Na zdjęciu nie wygląda to ciekawie, a wszyscy normalni lakiernicy malują korzystając z cieniowania, i jeśli umieją to zrobić to nie ma opcji, żeby poznać, że była przeprowadzona naprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co miałem uszkodzone bo niestety to było za mojego uzytkowania juz :wallbash: i uwierz ze nawet tym cieniowaniem nie zamaskujesz nowego lakieru ponieważ stary lakier jest w jakims stopniu wyblaknięty :gwizdanie: a tym bardziej w takich odcieniach jak ja mam czyli srebrny, grafit jasny :gwizdanie: zawsze pod jakims kontem niestety widać bedzie inny odcień i nic z tym nie zrobisz

A co do rozpoznania czy była naprawiana i tak dojdą choc byś nie wiem jak to zrobił :gwizdanie:

Miałem juz pare samochodów robionych i nie przez jednego mechanika i niestety zawsze pod jakimś kontem delikatnie sie różnił :wallbash:

i koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I uwierz ze nawet tym cieniowaniem nie zamaskujesz nowego lakieru ponieważ stary lakier jest w jakims stopniu wyblaknięty :gwizdanie: a tym bardziej w takich odcieniach jak ja mam czyli srebrny, grafit jasny, zawsze pod jakims kontem niestety widać bedzie inny odcień i nic z tym nie zrobisz

A co do rozpoznania czy była naprawiana i tak dojdą choc byś nie wiem jak to zrobił.

Miałem juz pare samochodów robionych i nie przez jednego mechanika i niestety zawsze pod jakimś kontem delikatnie sie różnił.

Myślę, że poszukaj lepszego lakiernika - tak na serio.

Bo dobry lakiernik zrobi to tak, że nie da rady rozpoznać.

Chociaż fakt, ze w jasnych kolorach trudniej to wychodzi, i jest potrzebny zawodowiec.

W razie czego moja siostra ma teraz Xsarę II VTS coupe 2.0 HDI 2002 rok z premedytacją kupiona była uderzona - diesel, max wypas i przebieg 53 tys.km, ma pomalowaną połowę samochodu i możesz sobie szukać gdzie i którą.... Zapraszam na poszukiwania.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mów co chcesz ale srebneggo i pochodnych srebnego nie wiem jak byś sie starał i tak niedobierzesz idealnie zawsze pod jakimś kątem będzie widać inny odcień niestety taki wredny kolor (chyba ze całego pomalować) a co do lakiernika znam 4 i u 4 robiłem i to nie takich Romków z wioski :polew: tylko konkretnych gości :gwizdanie: A tak poza tym na nowe sprawy lakiernicze kasy nie wydam bo uważam ze to jest dobrze zrobione, nie myśłe o sprzedaży ponieważ auto jest w dobrym stanie technicznym wiec nie narzekam, jak znajde kapitał to ogarne polerke moze cos poprawi :gwizdanie:

Oglądałem sobie twoje :audi: fajna sztuka :good: założyłeś już Zderzaki od S4? Ja kiedys też szukałem ale zwątpiłem widząc ceny chocby halogenów od S4. Na alegro były kompletne bez halo za 900zł :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...