Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

hej, bardzo mi sie podoba ta srebrna listwa wokol szyb, seryjne czy robione przez ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Robione przeze mnie :kox: , kupione z alegro ma tyle samo przeciwników jak i zwolenników :polew:

Poszukaj w dziale stylizacja tam jest pare wątków i w którymś nawet napisane ile metrów dokładnie potrzeba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metrowcy :D

Czepiasz sie :naughty: przecież wygląda w miare :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak wygląda .....czyli jak taśma do mebli kuchennych i tuningu AGD :naughty::decayed:

Jak chcesz sie bawić w chrom ..to uderzaj w ori . :good:

Policz sobie , że taśma starczy Ci na rok ..obklejenie auta jednorazowo to koszt 80 zł .. za 400-500 zł można dorwać Ori komplet :kox:

I masz ..błysk , ślizg ..chrom i lans :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh tu sie mylisz moja starcza juz 2 rok od załozenia :tongue4: i jej koszt to jakieś 50zł i sam sobie docinam :tongue4: bo te dociete juz to zdzierstwo :gwizdanie:

A z tym org chromem to nie wiem czy tylnych szyb nie trzeba wycinać żeby to zamontować :mysli:

Ty sie tak czepiasz lepiej byś powiedział jak tam turbinka dmucha porównując seryjną jak jeszcze ci działała (czy jest róznica) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cycu drogi :decayed:

Do zainstalowania trzeba wycinać tylną szybę ...ale jak się chce to nie ma miękkiej gry ..mi sie serce krajało jak wycinałem szybę ..ale warto było :decayed:

Co do Turbulum ... pije ..żyje ( TFU TFU :tongue4: ) ... różnic aż takich nie widać bo auto śmiaga narazie na seryjnym Sofcie .. wiec tyle tylko że mam Big rogala :decayed:

Reszta przyjdzie ..z czasem :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał takie org ramki za zdrowe pieniadze to bym wziął ale tą kase wolałem przeznaczyć wtedy na felge :gwizdanie: niestety 16" ale źle nie jest :cool1:

Teraz mam dylemat bo planowałem turbinke kupować (mondeo 2.0 tdci robi co chce ze mną :wallbash: mimo chipa) ale teraz zaczyna mi radio głupieć głosnosć jak to przystało na concerty :wallbash: i zastanawiam sie czy oby nie zainwestować w głosniki jakieś bo sam radiootwarzacz posiadam Pionek6800 z czerwonym podświetleniem :mysli:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem pioneera za 299 w mm, fajnie się prezentuje i nieźle gra jeżeli ktoś audiofilem nie jest;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o radyjko to nie zmieniam na inne mam Pionka6800 do włozenia do A4 wyświetlacz niebieski ale po drobnej przeróbce http://www.audi80.pl/printview.php?t=10884&start=0 będe miał w całosci czerwone podświetlanie :kox:

Myśle o takim zestawie http://allegro.pl/item499137757_zestaw_jl_audio_u_dimension_morel_music_car_krk.html tylko troche taniej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego ..trzeba było najpierw myśleć o turbince i zabawkach a o strojeniu na samym końcu :wink4:

Co do radyjka ..mi też głosność szaleje cały czas...ale to kwestia wygrzania procka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z turbinką raz przegapiłem okazje poniewaz mogłem odrazu zrobić ją jak wiruska robiłem :wallbash: a teraz odkładam złotówki :naughty:

A co potencjometru głośnosci to zauwazyłem ze to dzieje sie tylko jak jest zimno aktualnie nie mam z tym problemów.

trzeba grać w radio Zet moze zadzwonią i dadzą te 2tys :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbinka 700 zł -> ..

A jak już chcesz dłubać to i końcówki wytrysków by Ci sie przydały :naughty: i Fmic i dopiero korekte robić :wink4:

Po mojemu to strata kasy tak jeździć z każdym dołożonym gratem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu też :wallbash: ale reasumujac ceny to:

turbinka - 700zł

wtryski 216 - 650zł (końcówki)

fmic - 450 +złączki spawy -200zł =750

korekta - cena indywidualna

Czyli na te przyjemnosci musze mieć 2100 + korekta :gwizdanie:

W sumie dużo nie jest a moc konkretna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski 216 - 650zł (końcówki)

Gdzie? Jakie ?

Bosch czy Fratelli Bossio ? :wink4:

fmic - 450 +złączki spawy -200zł =750

IC od VW T5 ..200 zł + trochę rurek i złączki i przespawanie boków :wink4:

Nie zapomnij o odetkaniu wydechu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te końcówki nowe bosh z alegro kiedys szukałem i takie tylko były a o tych drugich nie słyszałem :mysli: to jaki koszt tych drugich :mysli:

A ten coolerek normalnie podchodzi czy też trzeba zderzak ciąć :gwizdanie:

Pisząc o fmic myślałem o ofercie sklepu http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=344

A orurowanie tego fmic moze być w całości plastikowe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki Bosch od T4 2.5 ..czyli 216 na allegro teraz stoją po 199 zł. sztuka ...czytałem , że w Bosch Centrum gdzieś można dostać po 150 zł .. Te Fratelli Bossio ma Aligator na forum SR..ma też te 230 :kox:

Co do Ic od T5 ..nie mam pojęcia czy trzeba ciąć zderzak ..wiem , że jeszcze spore IC są od nowych Meganek :naughty:

Ten chinol z re5ect to dobre wyjśćie .. tylko że drogi kurna .. :confused4:

Jesli chodzi o orurowanie .. to po co chcesz plastikowe ?

Przydało by sie jeszcze kolektor od AWX dorwać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko myślałem co do plastiku :tongue4: w obi można kupic by było troche rurek i giętarka do PCV powyginać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w obi można kupic by było troche rurek i giętarka do PCV powyginać :mysli:

Na forum VW Panowie pisali o dostępnosci rur..bodajże kwacha .. chyba rury takie na poręcze :wink4:

Tylko właśnie ..giętarka by sie przydała ..ja to zamierzam całe orurowanie zrobić ..i ori plastik tez zamienić na kwas :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o te coolerki http://allegro.pl/item494071882_intercooler_vw_transporter_t5.html ale je bedzie chyba trzeba przerabiać bo mają otwory nie tak jak u reszty montowanych Fmic w A4

Kiedys idac do technikum myślałem na hu hu hu mi kurs spawacza (nie poszedłem) a teraz było by idealnie sam bym sobie to zrobił :wallbash: a tak to wybrałem kierunek budowalny... ale tu też jest :good:

To jak by tak sie pobawic moze bym sie zkorektą zamknął w tych 2kołach :gwizdanie: trza isc do pracy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...