Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ..mówiłem o tych IC i pisałem Ci , że trza przespawać boki :wink4:

Tylko pod względem estetycznym..wygladają strasznie dupnie :sick3:

Kurs spawacza dobra kmina ..jak jak sie kiedyś ogarnę z czasem to będe chciał sobie coś takiego zalatwić .. mam dostęp do TIG-a wiec mogłbym sie sam troszkę pobawić :naughty:

Jak część gratów sie podreza samemu w stylu " low budget" to koszta napewno spadną :naughty: Tylko w niektórych przypadkach całkowicie nie ma sensu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hmm gdyby nie ty to już bym myślał o Audio pożadnym :gwizdanie: a takto znowu sie zaraziłem widząc małe koszta :evil: podrąże w temacie u mnie na miejscu co i za ile mógłbym ogarnać łącznie z robocizną

A audio wkońcu też zrobie zawsze chciałem mieć takie cooooś :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystko przyjdzie czas...ja stawia audio na samym końcu ...auto musi wyglądać ..ale musi tez zapi.rdlać :decayed::good:

..podlicz sobie ile KM i NM chciałbyś wygenerować ..i podlicz jakie wyjdą Cie koszta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mojej kieszeni najrozsądnieszym wyjsciem było by chyba zamontowanie turbinki +nadkola S4 ewentualnie ten coolerek od T5 bo w sumie to moc jaka bym chciał uzyskać to ok 150-160 km & 330nm tak aby sprzegło sie nie wysrało :gwizdanie: to narazie wizja na nadchodzący rok jak mi sie nic nie spier%$ do tego czasu to zaczne działać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee no to zakładaj turbulum ...szukać jakiegoś IC ..końcówki 216 :wink4:

Ja to celuje bardziej w hardocre :kox::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po małych przedświatecznych przeróbkach :naughty:

s4bk4.jpg

w648.png

... w PSie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko przymiarka niestać mnie na zderzaczek S4 narazie :gwizdanie: . Priorytetem jest turbawka i audio :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą to, na żywo autko jakoś sie trzyma kupy, nawet jakoś jedzie, ładne (prawie) kołpaki na zimę :decayed: zimno w niej... tyłek przymarza :decayed: Silnik zadbany, wyczyszczony, błyszczy się jak psie jajeczka :naughty:

No... ale ogólnie autko klawe :wink4: muzyka gra, kukuryny lecą na zimne tyłki :naughty: A no i przede wszystkim, cyt. "autko ma ładne mapy" :good: Ładniutkie autko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem , że ostro lansuje sie na Grójeckiej :D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: zimne tyłki w modzie tera :polew: :polew: silnik wyczyszczony :gwizdanie: o swoim mówiłeś??? :polew: ta twoja zawiecha mi sie spodabała :naughty: jak z radia ZET dadzą mi te 2tys wkońcu to se sprawie takie cudo :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 17:30_________________________________________________

Ja słyszałem , że ostro lansuje sie na Grójeckiej :D:decayed:

hahaha który taki bo nigdy nie moge spotkać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem LEdy postojówki ale na wstępie jedna była cos nie teges mrugała ciagle wiec musiałem załozy inną co widać w barwie :wallbash:

zdjcie123br7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> he przekonałem Cię? :tongue4: No i wreszcie jakoś te Twoje lampy wyglądają :gwizdanie: A no i jeszcze chromowane kieruneczki :decayed: Żeby jaja nie było :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm z tymi kierunkami :mysli: daj no linka zobacze jak to wyglada :gwizdanie:

Musze kupić jeszcze jeden LED bo tu mam dwa innego koloru :sick3: choinka :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...