Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chiptuning 2.0TDI CR


jaguś

Rekomendowane odpowiedzi

Mi przy 180Hp slizgalo sie ,i zekomo bylo wczesniej wymieniane.

tąpniete z LG g3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przy 180Hp slizgalo sie ,i zekomo bylo wczesniej wymieniane.

tąpniete z LG g3




Tu bardziej na szybsze zużycie się sprzęgła ma wpływ moment obrotowy niz konie mechaniczne. Czytalem ze od 380 niutkow juz lubi sie slizgac.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Zawartość dodana 1 minute later
Nie będzie odczuwalnie puchło przy takich wartościach, sprzęgło też spokojnie ogarnie, chyba że już na wykończeniu. 


Mam w garażu IC od 3.0 i myślę czy zakładać czy odpuscic do takiej mocy 170 koni.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U znajomego sprzęgło na programie 170 hp zrobiło 190 tys km bez zająknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie slyszał nikt o grupowym mazowieckie? mam cjcb 136 a by się przydało ze 170-180 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, fajnie.
Jak to się ma do 2.0 TDI?

Slabiej jest bo bmw f11 ma tyle w seri co audi po chipie ,mialem b8 i tam zrobione 180hp

tąpniete z LG g3

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie czy ktoś by mógł polecić zakład zajmujący się chipem z okolic Poznania ? Najlepiej taki zakład kto już tam był i może go polecić z czystym sumieniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanko ? Czy ktoś może polecić chip tuning w okolicach Wawy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mroczny35 napisał:

Witam wszystkich mam pytanko ? Czy ktoś może polecić chip tuning w okolicach Wawy

 

Wiem, że jesteś nowy, ale przewijały się tu zakłady z okolic Warszawy, polecam więc zapoznać się z tematem przed zadaniem pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym wykresie? sprzęgło z dwumasą zrobione zaraz po chipie (sachs), i właśnie dało o sobie znać po dłuższej jeździe po górach (po prawie roku i 20 000 km) pod obciążeniem, na 4 biegu się uślizgło 2-3 razy, na drugi dzień już nic się działo. Silnik CJCA, w trakcie chipowania twierdzili, że to nie powinien być problem dla sprzęgła przy normalnej jeździe.. 

DSC_1562.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze ciulowe sprzegło.....u mnie po chipie nic sie nie dzieje 200 ps 428 nm..przebieg 164 tys...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym wykresie? sprzęgło z dwumasą zrobione zaraz po chipie (sachs), i właśnie dało o sobie znać po dłuższej jeździe po górach (po prawie roku i 20 000 km) pod obciążeniem, na 4 biegu się uślizgło 2-3 razy, na drugi dzień już nic się działo. Silnik CJCA, w trakcie chipowania twierdzili, że to nie powinien być problem dla sprzęgła przy normalnej jeździe.. 
DSC_1562.thumb.JPG.f90076f5584f06440f4857bff35019fe.JPG

Jest na start dowalone z dolu momentem. Jedz na korekte i niech splaszcza tobie ta gorke bo pozegnasz sie ze sprzeglem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

445nm przy 1955 obrotach, dobry magik robił program, sprzęgło ma prawo prędzej czy później się śliznąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio byłem na podniesieniu mocy w Pleszewie GOODHOPE i z czystym sumieniem mogę polecić pana Mariusza. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zdecydowałem się na nowego softa. Gdzie i do kogo warto podjechać w okolicach Wałbrzycha lub na dolnym śląsku aby zrobił dobry i przemyślany program?

Chcę nadać lekkości mojej b8 CAGB.  A nie chcę jej ubić.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, wiorek napisał:

Witam.

Zdecydowałem się na nowego softa. Gdzie i do kogo warto podjechać w okolicach Wałbrzycha lub na dolnym śląsku aby zrobił dobry i przemyślany program?

Chcę nadać lekkości mojej b8 CAGB.  A nie chcę jej ubić.

Pzdr

Będę u nich robił  niedługo http://vagsystems.com/tuning

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mają swoją hamownię? Jakie mają doświadczenie w temacie chipów? jakieś swoje projekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...