Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chiptuning 2.0TDI CR


jaguś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem autu po chipie 206km i 430nm wszystko ok ale przy gwaltownym przyspieszeniu 1i2i3 bieg ciezko wchodza co jest przyczyna ???jest po swap quattro skrzynia dobra sprzeglo nowe obite kewlarem nie wiem co robic moze ktos doradzi dzieki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem nowy na forum i mam pierwsze Audi A4 B8.Przyznam się że całego wątku nie czytałem bo jest tego sporo.Moje Audi to Avant z 2012 r z przebiegiem 154 tys km i mam silnik CJCC czyli 120 km.Ile z tego można wypluć bezpiecznie ???? Jestem z Poznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Nemosto napisał:

Ile z tego można wypluć bezpiecznie ?

To zależy od kondycji silnika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem że to zależy od kondycji silnika.Ale tak ile średnio ludziska z tego wyciągają tak żeby sobie bezpiecznie jeździć !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak silnik zajechany to nawet +10 KM może okazać się zabójcze. Zazwyczaj podwyższa się moc o +- 30%. Policz sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nemosto napisał:

No wiem wiem że to zależy od kondycji silnika.Ale tak ile średnio ludziska z tego wyciągają tak żeby sobie bezpiecznie jeździć !!!!!

Ogarnięty tuner zrobi co potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, firefighter79 napisał:

Silnik jak silnik bardziej btałbym się o skrzynie jeśli to automat

manual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, firefighter79 napisał:

Silnik jak silnik bardziej btałbym się o skrzynie jeśli to automat

nie nie mam skrzynie manualną izdrowy silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nemosto napisał:

 i zdrowy silnik

to dopiero wyjdzie na rolkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dev napisał:

to dopiero wyjdzie na rolkach

no niby tak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ludzie macie kogoś godnego polecenia w okolicach Ostrowca, Kielc na moda w A5 (CAHA)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was wrzucał może turbo z 177ps czyli 03L145721B z CGLC do polifta do silnika CJCA? 

WIem że przed liftem trzeba robić jakieś przeróbki ale czy do Polifta też czy pasuje lepiej ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2021 o 22:18, Nemosto napisał:

Witam.Jestem nowy na forum i mam pierwsze Audi A4 B8.Przyznam się że całego wątku nie czytałem bo jest tego sporo.Moje Audi to Avant z 2012 r z przebiegiem 154 tys km i mam silnik CJCC czyli 120 km.Ile z tego można wypluć bezpiecznie ???? Jestem z Poznania

Ja robiłem Chipa w zeszły piątek. Mam znacznie większy przebieg od ciebie bo prawie 270 tys. Skrzynia tez manual ostatecznie moc poszła w gorę o 47 KM i ponad 100 Nm. Teraz auto dopiero jeździ. Polecam

 

IMG_0765.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zastanawiam czy CAHA moyfikować :) Całe sprzęgło dwumas i wszycho było zrobione + 2 lata temu turbina :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 2.0 TDI ULTRA 163km silnik CHNC

Przebieg 176k

Czy ktoś miał doświadczenie z ta jednostka? ile tutaj realnie i w 100% bezpiecznie można uzyskać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, prześledziłem wątki związane z podnoszeniem mocy i mam pytanie, jest sens wrzucać sprzęgło do CAGC z CGLC? Pasuje bez problemu? Czeka mnie wymiana zestawu sprzęgło + dwumas i chciałbym uniknąć sytuacji, że po mapie sprzęgło zacznie mi się ślizgać po krótkim czasie. Jeśli wrclaguna jeszcze śmiga swoją b8mka, jak u Ciebie aktualnie wyglada sytuacja z zamontowanym sprzęgłem? Nada się to sprzęgło? 

ALLEGRO.PL


czy lepiej kupić z innej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...