Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chiptuning 2.0TDI CR


jaguś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do was pytanko na dniach będę podnosił moc silnika ale każdy stwierdza przed hamowaniem samochodu telefonicznie że z wersji cagc 120km można wyciągnąć tylko 156km i 360nm ale z tego co wyczytałem to jest ta sama wersja co 143km i mozna więcej podnieś może najlepiej żebyście wy się wypowiedzieli jaki jest bezpieczny chip na maxymalna moc przy fabrycznym osprzęcie.Zaznaczam że mam nowe wtryski turbo kompletne sprzęgło przepustnice itp.

polecam Pana Witka tzw Rogala :hi:

WARSZAWA

http://www.rperformance.pl/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fabrycznym osprzęcie bo ja mam turbo od 143 a nie od 170km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze wiekszość robiła program u rogala ale nie mam czasu na wyprawe więc bede szukał w poznaniu znalazlem firme Robikson Robert Skolarus góra długa 10 tarnowo podgórne,geko cars,tuneforce,goodhope ma jeszcze filie 5 km od poznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierz goodhope-a. Mariusz sam jeździ b8, więc ją ogarnia.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info podjechalem pogadac do geko cars i panowie stwierdzili ze 120km a 143km to calkiem inne osprzetowanie i nie wypluja z tego 170-185km tylko maxymalnie 150km moze mi ktos to wyjasnic bo juz zgupialem

szogun dzieki za info napewno tam podjade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg etki w wersji, ktora ja mam wtryski, pompa wtryskowa, turbo, intercooler sa takie same jak w 143ps.. sa jakies roznice typu "rura intercoolera". Najlepiej zapytaj sie tunera jakie czesci sa wg niego inne, zweryfikuj to i bedziesz wiedzial, ze czy jest to prawda czy nie

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,kolego podam ci numer do gościa od którego dzisiaj odebrałem swoją audice b8 nazywają go Aligator i jego firma mieści się w Katowicach -Dynosoft,wydaje mi się że ma bardzo dóżą wiedze o silnikach Audi.Oczywiście zadzwoń informacyjnie bo to dość daleko od Ciebie , bez problemów powinieneś uzyskać informacje iakie Cię interesują odnośnie tuningu.Tel:606-341-144

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,kolego podam ci numer do gościa od którego dzisiaj odebrałem swoją audice b8 nazywają go Aligator i jego firma mieści się w Katowicach -Dynosoft,wydaje mi się że ma bardzo dóżą wiedze o silnikach Audi.Oczywiście zadzwoń informacyjnie bo to dość daleko od Ciebie , bez problemów powinieneś uzyskać informacje iakie Cię interesują odnośnie tuningu.Tel:606-341-144

dóżą

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mm ten sam silnik. Tydzień temu w EcuProject we Wrocławiu mam teraz 390 Nm 174km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mm ten sam silnik. Tydzień temu w EcuProject we Wrocławiu mam teraz 390 Nm 174km.

Wiela za taką przyjemność?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leciutko powyżej 1 kilo, tak na moje ... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczku trzeba wydać o ceny pisać i dzwonić do EcuProject. I dużo powyżej 1 kilo.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm

piszę na podstawie swoich doświadczeń

robiłem u Rogala

i nie wydałem DUŻO powyżej 1 kilo ... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz koledze ile zaplaciles. Ogólnie ceny to od 1500 zł w górę. Przynajmniej we Wrocławiu. Niestety edc17 już jest dużo droższy soft od edc15 i edc16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w grudniu u Rogala płaciłem podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info podjechalem pogadac do geko cars i panowie stwierdzili ze 120km a 143km to calkiem inne osprzetowanie i nie wypluja z tego 170-185km tylko maxymalnie 150km moze mi ktos to wyjasnic bo juz zgupialem

szogun dzieki za info napewno tam podjade

uważam, że po tym co usłyszłaś od tego tunera ,to wogóle nie powinieneś brać go pod uwagę

motor 120 ,a 143 KM to jedno i to samo, mam ten sam silnik i bez wiekszego wysiłku wypluł 170km i blisko 400Nm

,a jest jeszcze zapas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...