CHIP TUNING 2.0 TDI CR
9 9

395 postów w tym temacie

445nm przy 1955 obrotach, dobry magik robił program, sprzęgło ma prawo prędzej czy później się śliznąć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam ostatnio byłem na podniesieniu mocy w Pleszewie GOODHOPE i z czystym sumieniem mogę polecić pana Mariusza. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do klienta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Zdecydowałem się na nowego softa. Gdzie i do kogo warto podjechać w okolicach Wałbrzycha lub na dolnym śląsku aby zrobił dobry i przemyślany program?

Chcę nadać lekkości mojej b8 CAGB.  A nie chcę jej ubić.

Pzdr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    28 minut temu, wiorek napisał:

Witam.

Zdecydowałem się na nowego softa. Gdzie i do kogo warto podjechać w okolicach Wałbrzycha lub na dolnym śląsku aby zrobił dobry i przemyślany program?

Chcę nadać lekkości mojej b8 CAGB.  A nie chcę jej ubić.

Pzdr

Będę u nich robił  niedługo http://vagsystems.com/tuning

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy mają swoją hamownię? Jakie mają doświadczenie w temacie chipów? jakieś swoje projekty?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    43 minuty temu, wiorek napisał:

Czy mają swoją hamownię? Jakie mają doświadczenie w temacie chipów? jakieś swoje projekty?

pisałem do nich o cenę,terminy itp. hamownię mają bo pisali a o resztę musisz sam się dowiedzieć ,mi poleca ich olinek2 z forum który współpracuje z nimi możesz pisać do niego...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy znacie Ecu project z Wrocka?  lub Vagtune z Obornik Śląskich?

Macie jakieś opinie?

Jedni mówią że jest potrzeba wyjęcia sterownika  bo zrywa połączenie a drudzy że nie ma problemu. tak samo z EGT. Jedni ustawiają na ok 850st a drudzy na ok 890.

Moce i niutki podobne.

Co byście polecili?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Czy znacie Ecu project z Wrocka?  lub Vagtune z Obornik Śląskich?

Macie jakieś opinie?

Jedni mówią że jest potrzeba wyjęcia sterownika  bo zrywa połączenie a drudzy że nie ma problemu. tak samo z EGT. Jedni ustawiają na ok 850st a drudzy na ok 890.

Moce i niutki podobne.

Co byście polecili?

Znam chłopaków z ecuproject, serwisuje u nich auto w tym wszystkie mody. Przy b8 sterownik jest do wyjecia, egt 890st jaknajbardziej do ustawienia. Wszystko powyzej nie polecane

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy jeszcze ktoś podzieli się opinią?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja polecam Mirka z VAGTUNE z Obornik Śląskich - ponad 10 lat doświadczenia w chiptuningu, swojego czasu pracował w ECU Projekt i pisał tam wszystkie softy - na szczęście 1,5 roku temu poszedł na swoje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. No ja swoją niunie A4 b8 120KM przedwczoraj robiłem przy piwku kessem v2 po obd. Wszystko ładnie cacy poszło, znajomy napisał mi soft pod moje autko, a wynik sprawił że jestem bardziej niż szczęśliwy :) 205kucy, autko nie do poznania:banan:

moja_a4_b8.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To kolosalny przeskok.

Ze 120 na 205KM?

No no.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jakieś modyfikacje mechaniczne przeprowadziłeś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poza wymiana dpf bo stary zapchany trzymał moc, rozrządem i paroma innymi gratami z wyższej półki nie tzn nie jestem z tych co wsadzają klatkę do auta i dodają nitro hehe choć przeszło mi to przez myśl hehe. Turbo tylko będzie trzeba zmienić na jakieś mocniejsze może z tej 143 konnej o ile dobrze pamiętam wersji. Początkowo mod miał wyjść na ok 190KM a okazało się 205

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    1 minutę temu, pimpam napisał:

Poza wymiana dpf bo stary zapchany trzymał moc, rozrządem i paroma innymi gratami z wyższej półki nie tzn nie jestem z tych co wsadzają klatkę do auta i dodają nitro hehe choć przeszło mi to przez myśl hehe. Turbo tylko będzie trzeba zmienić na jakieś mocniejsze może z tej 143 konnej o ile dobrze pamiętam wersji. Początkowo mod miał wyjść na ok 190KM a okazało się 205

poza wymianą czy wywaleniem dpf ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

druga sprawa, ze temperatura sprzyjająca 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wynik koncowy niezly bez zmiany gratow,ale bardzo późno wstaje. Przyjrzyj sie innym wykresom i zwroc uwage co sie w nich dzieje przy 2100-2000obr. Pytanie na ile stC masz ustawiony egt?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ehhh narazie to i tak lipa. Jak i wielu chłopakom z tego co na forum widziałem zaczęło ślizgać i u mnie sprzęgło po mocnym modzie......właśnie dostałem osłabiony mod i zobaczymy co będzie, a jak nie to powrót do ori aż do wymiany sprzęgła i potem dopiero wsadzę znowu ten mocny. Nie wiem jak to w końcu jest, no ok ponad 170 tyś ma moja niunia przelatane sprzęgło może już nie być idealne, znajomy od którego dostaje softy mówi że to sprzęgło ma spokojnie wytrzymać 415NM za nowości oczywiście może nie już przy np. moim przebiegu i zgodzę się bo te silniki mają graty jak w 170KM wersji więc dlatego jest możliwy taki skok mocy, tylko z drugiej strony chłopaki nawet po zmianie sprzęgła mówią, że mija jakiś czas i przy mocniejszym modzie znowu i nowe sprzęgło zaczyna ślizgać. Zobaczymy jeszcze co u mnie pada, z 2 mieś. i będę go wstawiał na warsztat. Ale przynajmniej 2dni sobie miałem czym przycisnąć hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziwne to w ogóle.

Ten zdławiony silnik nie powinien mieć raczej turbo jak CAHA więc te 200KM zaskakuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przypadek co najmniej ciekawy. Takich bonusów w serii nie mają nawet CAGA 143KM nie mówiąć o CAGC. Na jakim biegu było auto hamowane?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta