Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chiptuning 2.0TDI CR


jaguś

Rekomendowane odpowiedzi

Sensowną granicą kręcenia 2.0TDI CR w B8 przy FWD jest 200KM i 420Nm, wszystko więcej już nie oddaje poniesionych nakładów. rozkład masy w tym aucie i przełożenia na skrzyni powodują że przyspieszanie od zera do 50km\h to śmiech w żywe oczy (jak Meganki i inne francuzy Cie biorą jak chcą) . sytuacja znacznie pogarsza się jak robi się ślisko i o jakimkolwiek ściganiu można zapomnieć. Dlatego quattro w tym aucie jest jaknajbardziej wskazane.

Krzysiu dzięki za kawał dobrej roboty

Sperdolili mi elktoniczną kastracje DPF

Krzysiu wszystko ogarnoł dał parę koni i niutków

Audi chodzi zajebi..... i cena w dechę

POLECAM I POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, w poniedziałek byłem zrobić w swojej audi chip silnik cjca 143km rok 08.2012

Przejechane 110.000, wyszlo 187km i 407nm ( serie pokazalo po hamowaniu 148km i 336nm). Mkeszkam w niemczech za całą opercacje razem z hamownią przed i po zaplacilem 600€

Dopiero mam zrobione okolo 500km po chipie.

Na 4 biegu od 100 do 150 9sek

Auto naprawdę jezdzi super.

I mam pytanko, ile kilometrow zeobiliscie juz na swoimi samochodami na chipach bezprpblemowo?

I czy mógł by ktos się wypowiedziec wiecej na temat silnika cjca? Bylbym bardzo wdzięczny.

Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensowną granicą kręcenia 2.0TDI CR w B8 przy FWD jest 200KM i 420Nm, wszystko więcej już nie oddaje poniesionych nakładów. rozkład masy w tym aucie i przełożenia na skrzyni powodują że przyspieszanie od zera do 50km\h to śmiech w żywe oczy (jak Meganki i inne francuzy Cie biorą jak chcą) . sytuacja znacznie pogarsza się jak robi się ślisko i o jakimkolwiek ściganiu można zapomnieć. Dlatego quattro w tym aucie jest jaknajbardziej wskazane.

Krzysiu dzięki za kawał dobrej roboty

Sperdolili mi elktoniczną kastracje DPF

Krzysiu wszystko ogarnoł dał parę koni i niutków

Audi chodzi zajebi..... i cena w dechę

POLECAM I POZDRAWIAM

:thumbup1: dzięki za cierpliwość i dobry kontakt ! Powodzenia i zapraszam :)

odpowiadając na pytanie wyżej kolegi lipcio6 , u mnie 80k zrobione na moim programie na 180KM i 417Nm. Brak jakichkolwiek problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie odnosnie 3 firm ktore robia modyfikacje i kogo polecacje? czy moze do katowic sie wybrac do dynosoft

http://edc-tuning.pl/

CHIPTUNING R-Performance

http://vtech.pl/start.html

dziekuje pozdrawiam

Edytowane przez kasia_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy którą firmę polecacie

z Częstochowy na chip tuning

http://bmwarek.pl/

Czy

Jura tuning

tąpniete z LG g3

Jest teraz grupowy tuning w Katowicach dopisz się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy trochę więcej info o tym grupowym tuningu w Katowicach jak? kiedy? i ewentualnie +/- za ile?

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Koledzy trochę więcej info o tym grupowym tuningu w Katowicach jak? kiedy? i ewentualnie +/- za ile? O ile już nie jest po wszystkim za tydzień będę w Polsce na prawie dwa miechy i chciałbym ogarnąć temat

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka





Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto po zmanie mapy....

czy wymiana turbiny np. na nową wpłynie na osiagi?chodzi oto czy bedzie trzeba raz jeszcze robic chipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam że auto było strojone kiedy obecne turbo było sprawne, więc taka wymiana nie powinna mieć większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bylo sprawne i jest...poprostu tak jak przed chipem i po delikatnie chrabocze na pierwszym biegu auto nie kopci i buta ma caly czas takiego samego...poprostu mysle nad nowy turbo tylko pytanie czy jest sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie czy turbo CAHA podejdzie do polifa CJCB

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie czy turbo CAHA podejdzie do polifa CJCB

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka



Nie będzie pasować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy do chipa CAGA na powiedzmy 170-180/360-370Nm wystarczy seryjny IC? Nie będzie auto puchło po kilku mocniejszych przejazdach?

No i pytanie o to sprzęgło, bezpiecznie będzie 370Nm żeby mieć pewność że nie będzie ślizgało?

Edytowane przez leewang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie odczuwalnie puchło przy takich wartościach, sprzęgło też spokojnie ogarnie, chyba że już na wykończeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...