Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i kodowanie KEYLESS


mar-m1

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie mam. Czy takie cuda z Ali:

Klik

Można zakodować do naszych aut i będzie to banglać? Mają też tanie sensory w klamki, brał ktoś?

Edytowane przez Hohe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli się da to nie oszczędzał bym na klucz w aucie w którym jest keyless... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skąd braliście wtyki do anten, jakieś dziwne są i nie mogę ich nigdzie znaleźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Wszędzie piszą, że ma być 8E0 972 623. Sam na 90 procent wydedukowałem, że są zamienne. Dzięki jeszcze raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2018 o 23:18, a5owner napisał:

Dałem radę, nie wpadła głęboko

Napisz Kolego jak efekty Twojej walki, bez tego info forum trochę traci sens.

Udalo się opanować problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ten przewód od przycisku do MCE można podpiąć gdzieś wygodniej, czy trzeba ciągnąć do samego MCE? Czy ten pin jest zajęty i się do niego podłączamy, czy jest wolny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spróbuję z drugim pytaniem. Czy uważacie, że skoro mam kierownicę po prawej to powinienem antenę zamiast w lewych, tylnych drzwiach, zamontować w prawych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy w diagnozie problemu z systemem wolne ręce. Nagła przestał działać , zarówno otwieranie drzwi jak i odpalanie. Muszę wsadzić kluczyk w stacyjkę i dopiero wtedy odpali. Po podłączeniu komputera wyrzuca błąd anteny w lewych tylnich drzwiach , zwarcie do masy. Podmieniłem ta antena z bagażnika i cały czas mam ten komunikat. Jak odetnie antenę pokazuje mi błąd ze jest obwód przerwany wiec prawidłowo. Prosze o informacje czy to problem z kablami czy modułem komfortu? Jak namierzyć dalej problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable od anten ida bezposrednio do komfortu ,wiec przy komforcie trzeba sciagnac wtyczke i sprawdzic dokladnie przeplywy pomiedzy komfortem a drzwiami.

Moze byc problem z komfortem.

Mialem kiedys podobny przypadek w znajomego A4.

Po wymianie komfortu problem zniknal.

Edytowane przez MarcinOslo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na pewno kable  mod anten idą bezpośrednio do modułu komfortu? Bo znalazłem gdzieś na necie że powinny iść do jednostki wczytywania anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednostka wczytywania anten 4F0 907 335

Ja mam moduł komfortu 8k0 907 064 CQ i byc może do niego nie potrzeba wcześniej wymienianego modułu.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba żadnego modułu, nie kombinuj. Anteny idą bezpośrednio do komfortu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem mi dostępny internet i nigdzie nie znalazłem rozpiski wtyczek w komforcie. Nawet do której co jest podłączane. Czy macie gdzieś takie zasoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Kupiłem a4 b8 allroad ze stanów i nie działa keyless. Okazało się że w drzwiach lewy tył nie ma wiązki i anteny (i nie wiem czy czegoś jeszcze). 

Mam pytania:

czy częstotliwość anten na USA i Europę są takie same? Ma ktoś może nr części dla anteny i wiązki pod usa?

Ogarnia ktoś w mazowieckim takie rzeczy?

Edytowane przez Jaro959
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie. Nie mam keyless i bardzo mi tego, brakuje. Chcę dołożyć ale gdzie mogę sprawdzić czy mój moduł komfortu je obsługuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...