Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i kodowanie KEYLESS


mar-m1

Rekomendowane odpowiedzi

To z elsy widziałem , tylko nie wiem w którym dokładnie miejscu przykręcone są te anteny ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z elsy widziałem , tylko nie wiem w którym dokładnie miejscu przykręcone są te anteny ..

przeciez w Elsie sa tez pokazane miejsca mocowan anten

link z FORUM

http://workshop-manuals.com/audi/a4_mk3/vehicle_electrics/electrical_system/lights_lamps_switches_inside_anti-theft_system/entry_and_start_authorisation_system/overview_of_keyless_entry_system/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działa tylko z systemem start-stop? bo u mnie brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a start stop można tez dołożyć czy to problem, fajna rzecz przy wejściu do auta, bo samo key less to chyba nie zbyt jak i tak kluczyka trzeba szukać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.03.2017 o 17:46, frog125 napisał:

a start stop można tez dołożyć czy to problem, fajna rzecz przy wejściu do auta, bo samo key less to chyba nie zbyt jak i tak kluczyka trzeba szukać... 

Chodzi ci o srebrny przycisk start_stop do ueuchamiania i gaszenia silnika? Jak robic keylessa to jasne ze trzeba to dorezac. Kolega zakladajacy watek założył :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Obecnie mam keyless ale chciałbym go wykodować ale w ten sposób żeby tylko drzwi nie dało się otworzyć/ zamknąć. Miało by to działać na takiej zasadzie że podchodząc do auta otwieram z pilota ale odpalenie już z przycisku start engine. Zgaszenie z przycisku, zamknięcie z pilota.

Jest to możliwe? Gdzie to zmienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, miecio7934 napisał:

Panowie

Obecnie mam keyless ale chciałbym go wykodować ale w ten sposób żeby tylko drzwi nie dało się otworzyć/ zamknąć. Miało by to działać na takiej zasadzie że podchodząc do auta otwieram z pilota ale odpalenie już z przycisku start engine. Zgaszenie z przycisku, zamknięcie z pilota.

Jest to możliwe? Gdzie to zmienić ?

Jest to osiagalne w bardzo prosty sposób kolego,jak ci nawali czujnik w której kolwiek klamce od keylessa zamkniesz i otworzysz tylko z pilota. Jedynie bagaznik otworzysz bez siegania po pilota i odpalisz/zgasisz silnik samym przyciskiem bez uzycia pilota. :hi: Jak chcesz to mozemy sie wymienic czujnikami,mam jeden padniety :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwość domontowania tylko przycisku start/stop? Oczywiście jakieś  anteny itp żeby to działało, czy czujniki w klamkach fizycznie tez musza być podpięte pod komfort bo inaczej nie zahula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do pytania kolegi miecio7934. Czy ktoś wie jak skonfigurować auto VCDS-em, żeby trzeba było otwierać auto za pomocą przycisku na kluczyku? Ewentualnie jak całkowicie wyłączyć Keyless system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sterownikach drzwi pewnie trzeba deaktywować keyless.

Nie wiem tylko jak jest z bagażnikiem w B8, też działa keyless? Jeśli tak, tego pewnie trzeba szukać w module komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy ktoś może podać wartości adaptacji Komfortu 46 po lifcie szczególnie kanał: 1, 61, 62, 63 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak informacyjne w autach po lifcie aby cały system działał jak należy trzeba zrobić parametryzację 05 przy pomocy vcp (tak samo jak przy PDC przód),

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś podpowiedzieć jak uruchomić zapłon, ale nie uruchamiać silnika z tym ustrojstwem ? Chce sczytać błędy tylko, ale nie uruchamiać silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W automacie nie trzymaj hamulca a w manualu chyba sprzęgła. Albo po prostu kluczykiem ze stacyjki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...