Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż lusterka samościemniającego (fotochromatycznego)


pawelwor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie same - Allroad C5 USA , mozliwe ze w B6 usa też szły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest nadzieja że jestem pierwszy lub jedyny z kompasem w B5 [emoji2][emoji2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odświeże troche. Dorwalem lusterko do B5 fotochrom z SEAT Alhambra. Pytanie moje jakie grube kabelki do tej wiązki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę kolegów przeczytałem ten wątek i chciałem zapytać czy to możliwe, aby fotochrom z A4B5 o takim oznaczeniu 02*0518 był zasilany tylko dwoma przewodami, tak sadzę, bo odkryłem, że po wizycie u mechanika prawdopodobnie odcięto mi wtyczkę od lusterka, ale z wiązki wystaje dwa przewody zielony i czarny, czy to znaczy, że dwoma przewodami było sterowane? Może ktoś mógłby sprawdzić ile przewodów idzie do lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony i czarny beda od mikrofonu raczej lub kontrolka wylaczenia poduszki pasazera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i odgrzewam starego kotleta chce ten bajer w mojej S4 i szukam lusterka znalazłem taką sztuke w USA czy to powinno działeś z godnie z instrukcją ?

s-l400.jpg
WWW.EBAY.CO.UK

Gentex Part number on the mirror is 015313, Gntx-209. 2002 Audi A6 Rear View AUTO-DIMMING Mirror made by Gentex.

Dzięki za pomoc

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Trafiłem tu z powodu braku całej wiązki podsufitki, czy jesli kupie wiazke standardową z polifta bez fotochromu(bo nie moge zdobyć kompletnej wiązki) to dużym problemem będzie przeszczep wiazki z C5 pod fotochrom i zrobienie fuzji obydwu wiazek?

Rozumiem ze dodanie fotochromu to dołozenie 6 przewodów do standardowej wiazki?

Edytowane przez Kowi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiązka z C5 jest totalnie inna, podłaczenie do lusterka to 3 kable w kostce 6pinowej. Mam dwie wiązki przed sobą i jedyne co przerzuce z C5 to podłaczenia do lampek w daszkach przeciwsłonecznych. Mam wiązkę z B5 kompletną tyle ze uciętą główną kostkę do rozety, szybciej będzie chyba  przedłużyć to podłaczenie na nowej kostce, niż dorwanie całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, ta kostka jest od silniczka szyberdachu, tam jest 3pin wg. etki(sama kostka jest identyczna jak do lusterka), niestety wiazka nie jest od lusterka, brakuje tej 6kablowej. Zajrzyj na PW>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałbym upewnić się i zapytać, jeżeli mam lusterka zewnętrzne fotochrom i lusterko środkowe fotochrom z fragmentem wiązki, to żeby to wszystko złożyć wystarczy wykonać to co jest opisane na początku wątku wraz ze zrobieniem diód w lampce podsufitki? Nie potrzebuje już żadnych dodatkowych elementów jak np. przekaźnik do obsługi wszystkich lusterek bo wszystkim operuje środkowe lusterko, zgadza się? 

Jeszcze mam taką sprawę, mam lusterko oryginalne z A4 B5 oraz lusterko z Passata B5 FL ambiente, lusterko z A4 niestety wylane a to z Passata ma wtyczkę 6 pin jednak tylko cztery są wykorzystane, więc pewnie brakuje pinów na lusterka boczne, jak tę kwestię rozwiązać by na lusterku z Passata mieć też sygnały na boczne lusterka? Czy koniecznie będzie do tego rozebranie lusterka?

Edytowane przez robee323
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak lusterko środkowe tym steruje , nic więcej nie trzeba. Co do lustra z passata to myśle że musiałbyś przełożyć elektronikę z a4 lub szkło z passata do lustra a4 

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki za odpowiedź, jednak chyba spróbuję do wkładu od Passata dołożyć elektronikę z lusterka Audi bo w lusterku Passata jest fajne podświetlenie od spodu lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...