Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG Podlasie


pi0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie pytanko czy nasze forum wybiera sie na impreze otwarcia sezonu w maju, bo zauwazylem na forum vw ze chlopaki sie deklaruja i beda organizowac sie na miejsca parkingowe w nadawkach oraz o tansze wejsciowki. wiec chcialem sie tylko dowiedziec jak to u nas wyglada :) pozdro

Panowie i Panie,

zbieramy się 12.05 o godzinie 9:00 pod Makro w Białymstoku i wspólnie jedziemy na otwarcie VAG Podlasie. Gdzie jest Makro chyba każdy będzie wiedział, a jak nie to można sprawdzić w necie. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to proszę o PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku nie obrażając nikogo było marnie ,dwa lata temu juz było przyzwoicie a jak teraz będzie to sie zobaczy na miejscu.Do maja trochę czasu jest więc zobaczymy gdzie sie tegoroczne rozpoczęcie sezonu Vag ropocznie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo rozpoczęcie weekend 12 Maja plac przy Nadawkach, Takie informacje uzyskałem w Niedzielę na spocie :wink:

Co do zorganizowania się i zajęcia jakiegoś miejsca to jeszcze nie wiem czy nie za wcześnie, ale jeśli temat rusza to można coś nad tym pomyśleć. Porozmawiam z chłopakami, przyniosę troszkę gadżetów to może znajdą się jakieś dogodne miejsca:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak, organizujecie jakieś wspólne miejsce ? Bez organizacji też można by się ustawić przed wjazdem tak by wjechać i zaparkować obok siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję być na 9/9:30, więc jak będą chętni możemy ustawić się przed bramką i wjechać razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze niestety nie moge tak dokladnie zaplanowac o ktorej bede godzinie bo czekam na wyniki z egzaminu ... jak bedzie do przodu to moge byc od 9:00 a jak nie to akurat w ten dzien wypada mi poprawa heh ;) wiec jeszcze chwilke mam niepewnosci co do godziny przybycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słabo, nie słabo. Organizują się pewnie na VAG PODLASIE, bo a A4 klub mało kto siedzi z Białego i okolic. Albo zwyczajnie nie piszą tylko pocztą pantoflową się umówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko my rusza jak co rok na vaga wiec trzeba się ustawić przed jak w zeszłym roku np na cpnie i cala gromada przejazd z kamera:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie się umówić gdzie się spotykamy i polecimy:) My bedziemy od strony Ostrowi Maz leciec więc np można pod makro sie spyknąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo fajnie, skoro tak to zapowiadaj się autentycznie fajna grupa :wink: Ustalmy może jakieś miejsce, co by wszyscy wiedzieli. Może właśnie tak jak kolega zaproponował pod Makro ?? Jeżeli podpasuje to wrzucę info pierwszym poście :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje, będę pod Makro w takim razie i mam wielką nadzieję, że nic i nikt nie zmieni mi planów na siłę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...