Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy można dostać sam zawias schowka ?


gacekmen1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Urwałem zawias schowka , i sie zastanawiam czy jest możliwe wogóle wymontowanie tego zawiasu i dokupienie gdziekolwiek nowego ? Zaznaczylem na fotce o co im dokładnie chodzi , cały schowek jest dość drogi na allegro :( nawet niewiem czy on nie jest w całości z klapka , ewentualnie czy można kupić sama "klapke" i przełożyć zamek z mojej

audi a4 b6 2001r. awx

wymontowa_xqpwpxq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały schowek. Ew kolega fantastic z Wrześni za grosze Ci to sklei :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej sobie to samemu zrobić, na forum jest fotostory, ja dokładnie tydzień temu z tym walczyłem i wyszło ok.

Potrzebne narzędzia: wiertarka, wiertło 4, wkręt lub śrubka też 4, klej ja użyłem cyjanopanu, 3 browary :wink:

Teraz nie ma siły żeby się urwał

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś próbował to rozwiązanie ?? 

http://allegro.pl/schowek-pasazera-audi-a4-b6-b7-zestaw-naprawczy-i6676588767.html

 

Myślicie że te śrubeczki utrzymają zawias ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli siłownik/tłoczek schowka będzie sprawny to powinny utrzymać (ręki sobie nie dam uciąć). Kupiłem kiedyś taki zestaw, ale jednak zrobiłem podobnie jak kolega egon@ i ten zestaw leży w szafce na kiedyś. blaszki trzeba wyginać pod schowek bo mają za mały kąt. Wyglądałoby według mnie mało estetycznie dlatego ich nie użyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odradzam, kiedyś to kupiłem, nie dość, że było to widać, to po jakimś czasie otwory na wkręty się wyrobiły i schowek zaczął się samoczynnie otwierać. Ja skleiłem zawias Loctite'm, a potem wywierciłem otwór wzdłuż zawiasu i wbiłem tam metalowy kołek sprężynowy. Śladu po tym nie ma, działa do dziś i nie widać żeby miało się zepsuć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...