Skocz do zawartości
IGNOROWANY

migajaca kontrolka z wykrzyknikiem


WaskiKR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam maly problem z swoim b5 chodzi dokladnie o migajaca kontrolke z wykrzykniki. Dokladnie zaraz po odpaleniu gdy wszstko zgasnie ona miga jeszcze chwile.mignie tak moze z 5 razy poczym gasnie.hamulce dzialaja i wszystko inne tez abs sie zalancza na sliskim jedyne co to zauwazylem jakos powiazany z tym spadek napiecia na aku jak autko stoi ale nie wiemczy napewno to jest zalezne od tamtego.coto moze byc spotkal sie ktoz z czyms takim juz z was? Dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz sprawdzic stan akku i ładowanie, napiecie i natężenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziom plynu hamulcowego. mi sie tak zapalalo. towarzyszyl temu dzwiek ostrzegawczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrolka od płynu nie gasnie po kilku sekundach, tylko swieci cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa no fakt, u mnie gasla bo mialem minimalnie mniej i na zawieszeniu 1ba jak przyspieszalem to tak przod sie podnosil ze plyn spadal ponizej czujnika a pozniej sie normowalo i kontrolka gasla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aku umnie jest nowy ma 6 miesiecy firmy Bosch a co do ladowania to sprawdze ale nic by nie wskazywalo na problem z nim a przedewszstkim kontrolka od aku nie pali sie wtrakcie jazdy

---------- Post dopisany 03-03-2013 at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2013 at 22:59 ----------

Sprawdzilem napiecia na aku i ukladzie przy alternatorze i jest ok.ladowalem aku i lipa mysle ze moze byc to zuzyty rozrusznik bo auto zaczelo slabo krecic nawet na naladowanym aku.przerabialem ten temat w czesniejszym aucie i objawy byly takie same z tego co pamietam.orjetujecie sie jaki jest koszt zrobienia rozrusznika w b5 i duzo roboty z tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozrusznik moze mieć:

przebicie

zużyte tulejki

zuzyte szczotki lub ich brak

koszt naprawy zależny od firmy i regionu Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie przebywam na podkarpaciu Rzeszow dokladnie i raczej bym naprawial swoj bo to chyba najpewniejsze wyjscie.Tym bardziej nic wczesniej nie wskazywalo ze sie konczy juz on :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij sobie sitko ze zbiorniczka płynu hamulcowego mi ściskało ten pływak i cały czas migała na zakrentach lub po wjechaniu w dziurę 

Ja sie z tym męczyłem miesiąc i abs sprawdzałem i hamulce zapowietrzone a to te sitko w zbiorniczku powodowało ?

Mam nadzieje że pomogłem ?

Edytowane przez Audi a4 b5 1998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2017 o 19:30, Audi a4 b5 1998 napisał:

Wyciągnij sobie sitko ze zbiorniczka płynu hamulcowego mi ściskało ten pływak i cały czas migała na zakrentach lub po wjechaniu w dziurę 

Ja sie z tym męczyłem miesiąc i abs sprawdzałem i hamulce zapowietrzone a to te sitko w zbiorniczku powodowało ?

Mam nadzieje że pomogłem ?

Witam. Powiedz Kolego jak wyjąć sitko. Bo z tego co widzę to raczej na stałe jest wciśnięte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...