Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciężko pali


maczo1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przepraszam jeśli jest już gdzieś opisany ten problem ale po prostu nie mogłem znależć. Chodzi o to że moja Audi A4 95r. jest zgazowana i od jakiegoś czasu ciężko ją odpalić tzn. kręci ale odpala dopiero za drugim czy trzecim razem po "chechłaniu". Oddałem do znajomego mechanika który przejrzał wszystko przeczysćił wtryski nawet wymienił całą listwę i ciągle to samo.Stwierdził że nie wie o co chodzi ale sugeruje że coś może być z pompką że się nie wyłącza, proszę o pomoc i sugestie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz modul zaplonu mialem to u siebie . ciezko palil jak byl cieply.Dodam ze gaz tez w niej mialem w b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenne uwagi postaram sie jak najszybciej to sprawdzic i dam znac :) Z góry dzięki

---------- Post dopisany 06-03-2013 at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 23:09 ----------

Sorki koledzy ale jak sprawdzic ten parownik

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

Musze stwierdzić że parownik nie puszcza gazu w podciśnienie co do modułu zapłonu jeszcze niewiem ale dodam ze ciężko pali jak jest zimny, jak ciepły trochę lepiej ale też bez rewelacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw napisz czy masz sekwencje czy II generację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II generacje

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

Lovato

---------- Post dopisany 12-03-2013 at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2013 at 11:18 ----------

I co żadnych więcej podpowiedzi? A może to nie ma nic wspólnego z LPG? Jak myślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresetuj ECU PB bo się mapy rozjechały , wystarczy odpiąć aku na pół godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pali ciezko na PB czy na LPG z rana ?? probowales odpalac naa LPG odrazu ??

Odpalasz zimny silnik na LPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym dziwnego ???? jemu to bez roznicy , co mu bedzie niby ??? obrazi sie ?? :grin:

Tak ,zrobi focha :decayed: jak są wszystkie nowe graty to "może" i bez różnicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziś zobacze i dam znać

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ----------

Ok odpalałem na gazie to samo, odpiąłem akumulator to samo więc już niewiem może jakieś inne pomysły a swoją drogą dużo pali wydaje mi się w porównaniu do początków instalacji LPG

---------- Post dopisany 23-03-2013 at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2013 at 19:59 ----------

Podbijam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisnienie z listwy ci nie ucieka? sprawdzales zawor w swoim ADR

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...