Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż lampki podsufitki ala passat w8


hectic

Rekomendowane odpowiedzi

Darek, pakuj polifta! :wink: Najpierw trzeba dokładnie lampkę odrysować na kawałku kartonu, szablon wyciąć, przykleić na podsufitkę, lampka zaczyna się tam gdzie stara, wycinamy w kierunku tyłu auta (wykruszamy na szerokości ok 3mm gąbkę dookoła otworu, nie ruszając materiału). Jak już dopasujemy otwór, w polifcie trzeba ściąć 2 wystające bolce, po to żeby śruby złapały otwory w dachu, dociskiem śrub regulujemy głębokość lampki w podsufitce. Można ją idealnie spasować, siedzi jak laleczka!

Ja jeszcze gdybym miał w przyszłości ten zabieg robić to wzmocniłbym rant wyciętego otworu jakimś sztywnym klejem bezbarwnym. Ori otwór ma dookoła wzmocnienie z blaszki.

Nie bójcie się kroić podsufitki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wtyczki takie same?

Nie, nie są takie same. Jest rozpiska pinów w dziale Warsztat co i jak połączyć. Nic skomplikowanego, info z 1 postu wszystko wyjaśnia. Ja żeby nie bawić się lutownicą na takiej małej powierzchni, a nie miałem ori kostki do polifta zastosowałem listwę i wtyki goldpin (dostępne na alle...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widzę że ogólnie to bida z tymi poliftowymi nie wspomnę już o wersji z szyberkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze to watek o lampce z w8 a nie polifta :facepalm:

No tak W8, a polift kwestia gustu, a o gustach ponoć się nie rozmawia. Enjoy!

---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

Lampka W8 od przedlifta różni się jedynie 2 czerwonymi diodami :facepalm:

Rezystor węglowy 820 0hm, 30gr/10szt.

LED 3mm czerwona DIFF 20gr/szt.

Kabel podwójny 0,16mm 50gr/m

3 złote i z przedlifta powstaje W8! aaa zapomniałem dodać wiertełko 3mm pod otwór dla diody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: jak masz pisac takie glupoty to daj sobie spokoj..... wiesz wogole jak wyglada lampka od w8...... przeczytaj chociaz ten watek od poczatku...

:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest kozacka, chyba wyciągnę swoją i wpakuję z W8, kładzie na glebę! :facepalm:

Przyciski ma delikatnie zmienione i dodane diody, NIC WIĘCEJ. Jak za te pieniądze to żart i kompromitacja, ale jak Tobie się tak bardzo podoba to się cieszę :facepalm:

Wątek przeczytałem już dawno od początku, zatem Ty głupot nie wypisuj, podjąłem temat polifta bo z Darkiem o tym już rozmawialiśmy. Ty nie wiesz o tym i się puszysz, nie jesteś tutaj sam kolego. Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje to mozesz sobie i żyrandol powiesic......

"Przyciski ma delikatnie zmienione i dodane diody, NIC WIĘCEJ. Jak za te pieniądze to żart i kompromitacja, ale jak Tobie się tak bardzo podoba to się cieszę :facepalm:"

Ty naprawde nie wiesz jak ona jest podswietlana:facepalm:

"Wątek przeczytałem już dawno od początku, zatem Ty głupot nie wypisuj, podjąłem temat polifta bo z Darkiem o tym już rozmawialiśmy. Ty nie wiesz o tym i się puszysz, nie jesteś tutaj sam kolego. Koniec OT."

szczerze to ciul mnie obchodzi co robicie z Darkiem..... Przeczytaj jeszcze raz temat..... wiem ze czasami uzywanie szukajki boli no ale trudno.... temat o lampce z polifta do przedlifta juz dawno byl walkowany..... i sa chyba wszystkie informacje co jak i gdzie..... takze nie wiem nad czym wy sie zastanawiacie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja merytoryka i interpunkcja wypowiedzi jest na tym samym poziomie co W8. Na 7 postów żaden nikomu w niczym nie pomógł, to jest forum, na którym ludzie sobie pomagają, wymieniają się doświadczeniem, podsuwają alternatywne rozwiązania konkretnych kwestii. Taka jest istota każdego z for, a nie wypisywanie bredni i szkalowanie innych użytkowników. Zerknij do regulaminu i spuść z tonu proszę, bo milej współpracować w zdrowej atmosferze i z konkretnymi informacjami aniżeli opluwać się dyrdymałą i podawać bezproduktywne wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbert co ty chcesz wątek jest o czym innym a ty piszesz o czym inny wiec o co ci chodzi. Lampa z polifta jest inna a z W8 inna więc spuść trochę z tonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dropsone nie ma się co ciśnieniowac bo nie od tego jest to forum kolega norbert napisał co i jak i czasem to ułatwi sprawę komuś, choć to wątek w8 to od kilku postów jest OT. Lampka W8 jest świetną że nic nie tniemy i mamy podświetlanie ala polift z tym że drogo chodzą lampki ori a jeśli ktoś chce ala w8 to może sobie reznac i też to ładnie wygląda. A co do mnie i norberta to widzisz nie sposób jest coś kupić fajne jest też coś zrobić samemu i bez wariacji proszę. . Dużo osób szukało info na temat w8 a Teraz tu znajdzie wszystko od a do z nawet to że może sobie to zrobić, nie każdego stać. Tylko mi nie pisz że tylko ori musi wszystko być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja merytoryka i interpunkcja wypowiedzi jest na tym samym poziomie co W8. Na 7 postów żaden nikomu w niczym nie pomógł, to jest forum, na którym ludzie sobie pomagają, wymieniają się doświadczeniem, podsuwają alternatywne rozwiązania konkretnych kwestii. Taka jest istota każdego z for, a nie wypisywanie bredni i szkalowanie innych użytkowników. Zerknij do regulaminu i spuść z tonu proszę, bo milej współpracować w zdrowej atmosferze i z konkretnymi informacjami aniżeli opluwać się dyrdymałą i podawać bezproduktywne wnioski.

rozumie ze piszesz o swoich postach, nawet ilosc sie prawie zgadza.... moich jest niestety troche mniej,

co do reszty to powiedz mi tylko jedna rzecz, jaki jest sens wplatania lampki poliftowej i opisywania co i jak zrobiles do watku o lampce z w8 przeciez to dwie rozne rzeczy i nie chodzi tylko o te twoje diody, pozatym jak tak bardzo Ci urazilem moja wypowiedz ze piszesz glupoty to niestety ale musze ja podtrzymac i nie polecam nikomu wiercenia otworow i wpuchania w nie diod diff bo tak szybko jak to zrobicie tak szybko bedziecie je zdejmowac, dlatego ze lepek takiej diody wystaje ponad obudowe i zamiast dawac lekko czerwona poswiate swieci po oczach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem linijkę w sygnaturze, czyt. poniżej. Good Luck :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bag: Jest inna metoda montowania diod bo kupuje się diody płaskie - rozpraszające. Jeszcze trochę OT i zgłoszę temat do zamknięcia:bla:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...