Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana panela Concert II


benyA4

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebne narzedzia to torx T-6

Gdy mamy wyciagniete radio odkrecamy po dwie srubki z prawej i lewej strony radia.

IMAG0702.jpg

Teraz mozemy sciagnac panel z elektronika. Aby pozbyc sie elektroniki odkrecamy srubki.

IMAG0700.jpg

Mozemy juz zdjac elektronike. Jezeli chcemy wyciagnac pojedynczy przycisk, nalezy go poprostu wypchnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko tylko jak dla laika to za mało info i zdjęć jak wyciągnąć radio itp. Mając taka instrukcję na pewno bym sie do tego nie zabierał sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demontaz panela jest tak prosty ze nie ma co sie rozpisywac.

Uzupelniam o demontaz radia.

Wsadzamy wyjmaki o takie:

klucze.jpg

Tutaj gdzie czerwone strzalki az uslyszymy klikniecie i ciagniemy za wyjmaki, radio powinno gladko sie wysunac.

radio.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej ja bez fotostory ogarnąłem temat wymiany panela przedniego w concert II. chwytaki zrobilem z karty bankomatowej, a torx jak to torx masz ich duzo w zestawie w tym te najmniejsze to wykrecisz ;) praca szybka bezbolesna, nie wymagająca zdolności zegarmistrzowskich :decayed: Michał to nie do Ciebie :) tutorial prosty klarowny jasny, kto zastanawiał sie jak wyjac radyjko teraz nie bedzie juz musiał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kabinowalem z nieoryginalnymi wyjmakami ale mi nie szlo wiec rozbilem skarbonke i zainwestowalem 5zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak tes mozna :D ale mi nie chcialo sie czekac kilka dni az przyszlyby :P a i sprezynka dzis doszla :thumbup:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję wyjąć radio,ale nie ma ori wyjmaków, więc chcę je dorobić z karty bankomatowej. Problem w tym, że chyba gdzieś na forum widziałem mniej więcej wymiary jakie mają te wyjmaki (przynajmniej mi się tak wydaje), ale teraz za cholerę nie mogę tego znaleźć:wallbash: Może ktoś pomóż znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję wyjąć radio,ale nie ma ori wyjmaków, więc chcę je dorobić z karty bankomatowej. Problem w tym, że chyba gdzieś na forum widziałem mniej więcej wymiary jakie mają te wyjmaki (przynajmniej mi się tak wydaje), ale teraz za cholerę nie mogę tego znaleźć:wallbash: Może ktoś pomóż znaleźć?

Poniżej wątek :

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-wyjmaki-radia-domowej-roboty-201023/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ma szersze boki ale same knefle powinny pasować ale niech jeszcze ktoś to potwierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w opisie tej aukcji widze ze do audi a4 tez maja dostepne, takze moze zapytaj sprzedajacego jak jestes zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie powinienieśurwać ja nie miałem żadnego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie brakuje, chromowanej listwy orientuje się ktoś gdzie to dostane?

ja mam taka listwe na zbyciu od audi Concert II

sam wczoraj wymieniałem klawisze(przeszczep) w moim Concert II i wszystko ładnie pieknie, ale problem pojawił się gdy przyszło do wymiany przycisków od "wyboru stacji" czyli tych pod wyswietlaczem. Wszystkie przyciski mozna łatwo wypchnąć na zewnątrz od tyły, natomiast te pod wyświetlaczem wychodzą do środka. Zablokowane są taką plastikową czarną "szyną" którą wystarczy jedynie odchylićbo trzyma sie na malutkich zatrzaskach a następnie wyjąc przyciski. Przy montażu należy uważać na blaszki, ale podważając je delikatnie można łatw wsadzić nowy przycisk. Pamiętać także trzeba o właściwym położeniu przycisku tzn aby "światłowód" był prawidłowo ustawiony, ale to po prostu zwrócić należy uwage przy demontażu. Ogólnie bardzo prosta operacja jeśli chodzi o wymianę klawiszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...