Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

paowie sezon sie rozpoczoł się dziś przekroczyłem 1000km w tym sezonie

To prawda sezon już pełni ...mnie mineło już 2 tysiaki w tym sezonie .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po waszych ostatnich wpisach i robionych przebiegach sądzę że zostanę obsmiany ☺ Czy nakierowac mnie na markę rowerów, lub model za około 1000zl do max 1500zl. Rower przede wszystkim do przejażdżek po lesie (lubię robić zdjęcia przyrody) ale chodniki tez łapał będzie. Jest jeden problem.... Mam 2m wzrostu i 100kg wagi

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waga nie ma znaczenia raczej, ja mam 100 i 180cm i też jeżdżę :)

szukasz nówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sqizzy sprawdz forumrowerower lub wpisz w google rower za 1000zl znajdziesz cieawe zestawienie kilku rowerów ktore sa najlepsze za ta cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po waszych ostatnich wpisach i robionych przebiegach sądzę że zostanę obsmiany ☺ Czy nakierowac mnie na markę rowerów, lub model za około 1000zl do max 1500zl. Rower przede wszystkim do przejażdżek po lesie (lubię robić zdjęcia przyrody) ale chodniki tez łapał będzie. Jest jeden problem.... Mam 2m wzrostu i 100kg wagi

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

proponuję poszukać używki za 1500zł coś sie znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to dużo wcześniej zanim napisałem tutaj. Nie ma w Google żadnych sensownych porównań na ten temat. Z tego co widzę to mamy kilku zaawansowanych rowerzystów dlatego myślałem ze pomogą

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to dużo wcześniej zanim napisałem tutaj. Nie ma w Google żadnych sensownych porównań na ten temat. Z tego co widzę to mamy kilku zaawansowanych rowerzystów dlatego myślałem ze pomogą

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Nie ma?

http://kolarstwo.startfit.pl/rankigi-rowerow/rower-do-okolo-1000zl-2015/

Nie doczytałem, o wadze. Jest to chyba dosyć sporo jak na rower, bo większość ma max 90kg. Musiałbyś poszukać ramy w odpowiedniej kategorii wagowej. Jeśli chodzi o używane rowery to swój kupiłem za 1200 dwu letni i jestem bardzo zadowolony. Moim zdaniem będzie dla Ciebie najważniejsza odpowiednia rama, żebyś jej nie połamał i czuł się dobrze. Na Twoim miejscu przeszedłbym się do rowerowego i przymierzył kilka rowerów, a później szukał o takich wymiarach(często różne marki maja różna geometrie, nie mylić z rozmiarem, co też wpływa na postawę). Niestety nie znam się na doborze rozmiaru roweru i kategorii wagowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower musisz przymierzyc i sie kawałek przejechac bo nie kazdy bedzie ci pasowal... Jak ostatnio kupowałem mtb to mierzyłem jeździłem na różnych i na każdym było inaczej ...

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja przed kupnem trzeba siasc na rower. Ja tez przymierzale kikla przed kupnem. Ja bralem pod uwage 3 firmy author , merida i kross. Wybralem ten ostatni i model z poprzedniego sezonu bo zrobili mi fajna cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Krossa, mozna znaleźć w dobrej cenie i skłonni sprzedawcy do rabatów są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest kross level b3 model 2014...

4d31b947d36c92c4e6d0152fc6642ef0.jpg

Tylko cena ok 1800 zł ale koła 29 i spoko osprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o krossy to slyszalem o peknietych ramach i odrzuconych gwarancjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jakąś używkę kupił. Zawsze kupuje używki i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jakąś używkę kupił. Zawsze kupuje używki i jest ok

na początek, to chyba najrozsądniejsza wersja, bo i późniejszy upgrade wychodzi taniej, a wiadomo, jakie ceny rowerów (dobrych rowerów) jeszcze są w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to ze teraz te małe karakany mają komunie i ceny nowych rowerów są wysokie. Używek szukać na olx i allegro czy jakieś fora rowerowe?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nie ma który do sprzedania szosowki, kolarki? Chętnie kupie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używek szukać na olx i allegro czy jakieś fora rowerowe?

bardziej bym się skłaniał do for rowerowych, rowery starannie utrzymane- bo od pasjonatów, a nie od gościa, który polatał i chce się pozbyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ciężko kupić używke i jeszcze taką trafić jaką by się chciało ... Chyba że brać co jest i tyle ... Tak mi się wydaje ale to moje takie wnioski bo przeglądnięciu olx i allegro.

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


takie wnioski bo przeglądnięciu olx i allegro
właśnie na takich portalach- ludzie pozbywają się chłamu- owszem, czasem sie trafi gratka, ale zaraz jest rozchwytywana, w uk , na FB jestem w grupie rowerowej, gdzie ogłoszenia są zarówno z rowerami, jak i z osprzętem, lokalna grupa, co ułatwia i oszczędza czas, można się dogadać, co do wysyłki, można odebrać samemu, :wink4: istnieje coś podobnego w pl, np https://www.facebook.com/groups/441898482629562/?fref=ts

trzeba na takich miejscach pytać, aż znajdziesz coś odpowiedniego, blisko siebie, czy nawet podjechać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem od http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5477571

Gość ma konkret rowerki w super cenie. Za Treka na full ultegrze + oczywiście karbonowy widelec dałem 2000zł. Całość waży 8kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...