Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Czy to normalne że przy tarczówkach koło stoi lekko w prawo , czyli nie jest na środku, tak jakby przekoszone w stronę zacisku i tarczy po całości ?

Względem przedniego widelca/amortyzatora felga ma być wyśrodkowana. Natomiast sama piasta jest inna pod tarczę i pod vbrake stąd wrażenie przesunięcia osi koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Pytanie

Wymieniłem łańcuch ponieważ stary strzelił

Niestety okazuje się że po wymianie wolnobieg przeskakuje więc tez należy go wymienić

Mam kłopot bo szukałem na allegro i nie mogę znaleźć takiego wolnobiegu jaki mam obecnie

zęby które mam u siebie (7 rzędów ) 26.23.20.17.15.13.12 Z przodu mam już założoną nowa korbę 42.34.24

Czy nie będzie problemu i nic nie wpłynie na jazdę jeśli założę 28.24.22.20.18.16.14 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem na allegro i nie mogę znaleźć takiego wolnobiegu

to może podejdź do sklepu rowerowego i tam zamów- w sklepie rowerowym- mają pojęcie o częściach i ich zamiennikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Pytanie

Wymieniłem łańcuch ponieważ stary strzelił

Niestety okazuje się że po wymianie wolnobieg przeskakuje więc tez należy go wymienić

Mam kłopot bo szukałem na allegro i nie mogę znaleźć takiego wolnobiegu jaki mam obecnie

zęby które mam u siebie (7 rzędów ) 26.23.20.17.15.13.12 Z przodu mam już założoną nowa korbę 42.34.24

Czy nie będzie problemu i nic nie wpłynie na jazdę jeśli założę 28.24.22.20.18.16.14 ?

Nie będzie problemu. Delikatnie bardziej naciągnięta będzie tylna przerzutka

Z przodu mam tarczówki mechaniczne

Współczuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany 

evado czy crossway co lepsze w granicach do 2,5k 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...