Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam takie coś 2 lata merida matts 400v xc 26" i za 2100zł kupiony wtedy i droższego nie potrzeba ....sa ważniejsze rzeczy

foto z google bo swojego nie mam

mer_matts_tfs_xc_400-v_10_blk_800_min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie aptrzą na cene roweru twierdząc że takim rowerem za 1500zł jezdzi sie tak samo jak rowerem za 4koła, ale są to rowery bez porównania, gdzie róznica zauwazalna jest w m.in. wadze, a ona wpływa na lekkosc jazdy w trudnych warunkach:wink: juz nie mówie o ilosci przerzutek itd bo to na klasy podzielone, ale według mnie pojecie dobrego roweru zaczyna sie od 3tys, gdzie klasa osprzętu to conajmniej Sh Deore i porządny amorek z przodu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, nie ma Któryś na sprzedaż rowerka damskiego Kellys Flash white, model 2012 ? :whistling:

p.s.

mój sprzęciorek :radocha:

http://www.bikeserwis.pl/files/kellys-coach-white-rower-crossowy-nowa-kolekcja-2012-rozmiar-19-.jpg

Kumpel ze Śląska ma rower za 12.000 pln :jerk: , ze Stanów sobie sprowadził yebany :grin:

Kolego nowego chcesz??Powinienem miec poniewaz prowadze salon rowerowy i handluje kellys'em :wink:

Jutro sprawdze czy mam jeszcze na stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi no deore jest .. 27 kombinacji i w miare lekki,.. ale z ta waga jest różnie.. ponieważ tez sie liczy ile Ty wazysz!!!np ja ciagne 85kg + rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale to kto ile wazy to swoja drogą, ale jak przejedzie sie jednym i drugim to odczuje róznice, jeszcze kwestia geometrii ramy:decayed: ja mam aż 16":grin: ale bardzo długa, dzieki temu dosć zwrotny ten rower w terenie, ale składałem go do innej jazdy:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rower jest chyba jakiś zepsuty, waży tylko 7,5 kg :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rower jest chyba jakiś zepsuty, waży tylko 7,5 kg :kwasny:

to chyba niekompletny, albo 20tys w plecy:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój wazy miedzy 10 a 11 kg .. i wg mnie jest dobrze...pamietajcie , ze czym lżejszy rower tym............tak jest słabsza rama ..koniec kropka;P.. chyba , ze włokno weglowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renomowana lekka rama jest dużo mocniejsza od marketowego, ciężkiego badziewia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, nie ma Któryś na sprzedaż rowerka damskiego Kellys Flash white, model 2012 ? :whistling:

p.s.

mój sprzęciorek :radocha:

http://www.bikeserwis.pl/files/kellys-coach-white-rower-crossowy-nowa-kolekcja-2012-rozmiar-19-.jpg

Kumpel ze Śląska ma rower za 12.000 pln :jerk: , ze Stanów sobie sprowadził yebany :grin:

Kolego nowego chcesz??Powinienem miec poniewaz prowadze salon rowerowy i handluje kellys'em :wink:

Jutro sprawdze czy mam jeszcze na stanie

siema, sprawdź - właśnie szukam dla mojej Ani rowerka. Może też być Kellys coach white (taki sam jak na zdjęciu) ale na ramie 17 - żeby dziewczę mogło na nim jeździć.

a teraz moje zdanie co do rowerków powyżej 3000 .

jeśli się jeździ po górkach lub też wyczynowo to możliwe że warto tyle wydać ale jeśli ja mam rowerek "krosowy" i jeżdżę na cienkich oponkach wyłącznie po asfalcie to mój Kelly's w zupełności mi wystarcza. Latam nim juz 3 lata chyba i jest nadal jak nóweczka. Przy zakupie kazałem sobie jedynie wymienić pedały na metalowe .

na lato kupuję bagażnik dachowy na 2 rowerki i jazda nad Solinkę :naughty: .

Tylko Ania , Ja - czarne B6 i dwa białe Kellys'y ... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i-felt-q500-2011.jpg

ja kupiłem takiego sprzęta :decayed::decayed: zrobiłem narazie na nim 100 metrów ... z auta do garażu :kox::kox:

mam ambitny plan, kupić jeszcze mojej Martynie rower i jak pojade do Władysławowa na 2 tygodnie, na dach i śmigać tam co wieczór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj się ubrałem jak na mróz -20C, ale efekt był super. Mogłem bezproblemowo poruszać się rowerem w tym strasznym wietrze. Już sie nie mogę doczekać kiedy ponownie wsiądę na rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za to od poniedzialku pogoda, delikatny wiatr ale to za dnia, wieczorem juz zimno a w robocie do 17 i nie ma kiedy na rower sie wybrac :facepalm: teraz ogladalem idzie ochłodzenie to i w weekend jazdy pewnie nie będzie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego "SIXU "Posiadam flash white 19" i kappa 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no najgorsze jak ktos pracuje do 17stej badz pozniej ...to teraz praktycznie nie ma kiedy smigac na rowerze.......ja mam lepiej , bo pracuje od 7-15 zawsze takzena wiosne i w lecie kupe wolnego czasu mam po pracu...i nawet wyjazd o 19stej wchodzi w gre na jakies 30kilometrowy dystans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstaję o 5 i godzinkę na rowerku latam.

Po taki porannym treningu jest się za***iście dotlenionym i zupełnie inaczej się pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..chyba , ze ktos pracuje fizycznie to sie w pracy dotlenia;) to taki rowerek to pikus po obiedzie;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten śnieg całkowicie pochrzanił plany :) a robiło się już tak fajnie i morda się cieszyła na widok słońca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...