Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klimatyzacja 3 strefowa vs 1 strefowa w Audi A4 B8 - różnice


stefek

Rekomendowane odpowiedzi

Podłącze się pod temat

Chciałbym żeby ktoś mi pomógł rozkminić wersje klimy w a4 b8

Gdzieś wyczytałem że są wersje basic i komfort....?

Czym one się różnią?

1 . Co to za wersja na zdjęciu poniżej?

Czy jest to klimatronic jednostrefowy?

W jakich rocznikach był pakowany do B8?

Czy ustawianie temepratury odbywa się na wyświetlaczu MMI?

nzm25s.jpg

2. Co to za wersja na zdjęciu poniżej?

W jakich rocznikach był pakowany do B8?

Czy ustawianie temperatury odbywa się tylko na panelu klimatronica czy może też na MMI?

23jrexf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam taką prośbę, czy ktoś z was by był tak uprzejmy i by sprawdził u siebie, kto posiada MMI 2g Hig kodowanie panela 3 strefy  klimatronika ? Bym był bardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis sytemu: KLIMA 3 ZONEN
Numer sterownika: 8T1820043R
Długie kodowanie: 36000000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dareq a powiedz mi tak dla pewnosci tez masz mmi 2g hig ? I po numerze sterownika wynika ze też masz grzane siedzenia zgadza sie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak MMI 2G High + grzane stolki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dareq dziekuje ci bardzo za zainteresowanie i za pomoc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2013 o 08:44, wrclaguna napisał:

Witam mam jeszcze pytanko dotyczące schematu tylnej regulacji temperatury a mianowicie, na schemacie jest punkt podłączenia:

B490  -   połączenie 26 w głównej wiązce przewodów,  chodzi o podświetlenie potencjometru tylko w które miejsce mam się tym przewodem wpiąć ? Bo nie wiem gdzie jest te punkt podłączenie 26 w głównej wiązce.

Drugi temat to nie mogę znaleźć na tych schematach podłączenia czujnika jakości powietrza, a bym chciał go założyć
 

Edytowane przez Arti_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zajmuje się ktoś montażem klimy 3 strefowej? Również posiadam jednostrefowa i chciałbym zmienić na 3 strefy. Jakie koszta ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klima 1 strefa co by było gdybym założył sam panel z 3 strefowej? Próbował ktoś? Będzie działać tak samo jak na starym panelu czy nie ruszy wogole? Nie zależy mi na klimatyzacji 3 strefowej A na samym wyglądzie panelu komfort 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym odgrzać kotleta. 

Czy przy wymianie nagrzewnicy z jednej strefy na trzy przekładamy cała obudowę z parownikiem chłodniczka klimatyzacji , chłodniczka ogrzewania . Co za tym idzie spuszczamy czynnik chłodniczy klimatyzacji oraz płyn chłodniczy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2018 o 21:45, k19k29 napisał:

Klima 1 strefa co by było gdybym założył sam panel z 3 strefowej? Próbował ktoś? Będzie działać tak samo jak na starym panelu czy nie ruszy wogole? Nie zależy mi na klimatyzacji 3 strefowej A na samym wyglądzie panelu komfort 

Ponoć nie działa jak masz ori 1 strefe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki klimatronic (3strefy) a chciałbym zmienić na ten z polifta z białym wyświetlaczem. Głównie to tylko o wyświetlacz mi chodzi. Pasuje p&p czy jest pod górkę ?

A17B1908-9EFD-4E61-85C1-50A517F05CAF.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym się podpiął pod temat czy ogarnął ktoś wymianę panelu klimy 3 strefowej z przedlifta na polifta. Czytałem tylko, że w polifcie dmuchawa ma inny rezystor i ciekawę czy wystarczy dmuchawe przełożyć i panel czy coś jeszcze (chyba że rezystor nie jest razem z dmuchawą tego nie wiem).

Edytowane przez vamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vamos napisał:

Też bym się podpiął pod temat czy ogarnął ktoś wymianę panelu klimy 3 strefowej z przedlifta na polifta. Czytałem tylko, że w polifcie dmuchawa ma inny rezystor i ciekawę czy wystarczy dmuchawe przełożyć i panel czy coś jeszcze (chyba że rezystor nie jest razem z dmuchawą tego nie wiem).

Z tego co czytałem to jedni mówią że wystarczy przełożyć panel i po zmieniać kodowanie . A drudzy znowu twierdzą że trzeba zmieniać panel , dmuchawe i rezystor . A dmuchawa po lift nie pasuje podobno i trzeba przełożyć '"połówkę" nagrzewnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...