Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia


sector

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówione z alliexpress.

Jedynie żałuje, bo może warto było wziąść 2 zestawy.    Bo co zrobimy jak się któraś z żarówek spali ? Dokupi się takie badziewie ?  W tej samej barwie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.05.2017 o 07:27, julo23 napisał:

Zamówione z alliexpress.

Jedynie żałuje, bo może warto było wziąść 2 zestawy.    Bo co zrobimy jak się któraś z żarówek spali ? Dokupi się takie badziewie ?  W tej samej barwie ?

W przypadku kierunków problemu nie masz. Zakładasz normalna żarówkę i jedziesz dalej :) a jak drl się spali to zawsze możesz to rozpiąć do czasu zamowienia nowego zestawu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądają DRL w kierunkowskazach w porównaniu do świateł postojowych i mijania.

drl-1.jpgdrl-3.jpgdrl-5.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, nitroo napisał:

Dla mnie porażka.

Niee no nie przesadzaj... Wolę takie niż 30% żółte drogowe.

Tak się to prezentuje u mnie

18685404_1395595987161562_1728310359_n.j

18718525_1395597190494775_630916059_n.jp

Edytowane przez Ralen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę 30% drogowe, jak większość aut. I wcale nie musi być żółte - wystarczy odpowiednia żarówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, nitroo napisał:

A ja wolę 30% drogowe, jak większość aut. I wcale nie musi być żółte - wystarczy odpowiednia żarówka!

Damian, kwestia gustu, nie krzycz na mnie :P 
Różnica jest jeszcze kosmetyczna. Zamiast pomarańczowej żarówki w kierunku, mam tam biało (nie mieni mi się odblask na żółto). No i kierunek na pomarańczowo mruga ładniej i mocniej :) nie ma efektu wygaszania żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, każdy robi, jak uważa :P ja tylko wyraziłem swoje zdanie ;) Sorry za krzyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zeby drogowe 30% nie byly takie zolte to jakie zarowki polecacie?

Edytowane przez rawber93
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie doszedł zestawik z Chin. 

Ma ktoś może jakiś prosty opis  dla elektromechanika ?

Albo na co zwrócić uwagę i czy warto coś wiedzieć?   Jakies problemy przy montażu ?

dla mnie dużo lepiej to wygląda niż  30% długie.  Zaraz to wywalam do auta żony.

 

OK znalazłem jakis opis  od @Ralen. Może to wystarczy.

Edytowane przez julo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2017 o 18:24, reloxer napisał:

Ktoś pisał że mu gasną jak zapali pozostałe światała.
 

Podłoczone już mam,   pod jakiś plus po stacyjce.    No ale niestety nie gasną.  Jak to ogarnąć żeby dowód nie poleciał ?

 

Edytowane przez julo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaźnik trzeba zamontować

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak puściliście kabel łączący obie lampy ?   Bo plus rozumem że macie dociągnięty do jednej lampy ?

Ja dałem pod uszczelką  ale może jakies lepsze jest rozwiązanie ?

Gdzie ten przekaźnik upcheliście ?

Edytowane przez julo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee... Ja pod lampe podłączyłem tylko kierunki (pod plus i minus). + od DRL jest wpięte w kostkę na froncie metalowego uchwytu przed pompą ABS (patrząc od frontu maski). Na tym uchwycie zaczepione są 2 kostki. W górnej bodajże 12 pin dostaje +12v po stacyjce. U mnie kable idą luźno i są przypięte małymi czarnymi trytkami do innej wiązki która przechodzi w okolicy pasa przedniego. :)

Moje też nie miały przekaźnika i nie gasną podczas włączenia mijania, ale osobiście olałem ten przekaźnik bo DRL nie przeszkadzają ludziom z naprzeciwka w nocy. DRL w nocy giną w promieniu świateł mijania i nie oślepiają. Tak tak wiem, powinienem stracić dowodzik. Możecie śmiało hejtować :), powinienem założyć ten przekaźnik ale zwyczajnie nie chce mi się już w to ingerować :)

Edytowane przez Ralen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja kupiłem to,  koszt 10zł.   Może uda się dziś zamontować co by nie gadał za dużo diagnosta na przeglądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się trochę pobawiłem ;) kabelek od zasilania dziennych puściłem pod lewym nadkolem do kabiny i dodatkowo zamontowałem przełącznik DRL z Exeo.  

Zrobiłem też prosty układ, który wyłącza mi dzienne przy włączeniu postojowych lub mijania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam LED 21 SMD 2835. Mocne neutralne białe światło. Jak ktoś nie lubi zimnych odcieni wpadających w niebieski to te będą w sam raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dliwski napisał:

Polecam LED 21 SMD 2835. Mocne neutralne białe światło. Jak ktoś nie lubi zimnych odcieni wpadających w niebieski to te będą w sam raz. 

Te żarówki można wsadzić do zwykłej lampy czy tylko z homologacją na xenon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...